Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
radu, presne to jsem si rikala na jejich koncerte - ze to je posledni, ktery maji :-D
Odpovědět
Profilova fotka
markét :-D :-D :-D tady je tak nádherně, byla za mnou kamarádka s miminkem, tak jsme seděly venku na sluníčku a i v triku je mi horko... teď jsem s manžou zasadit okrasnou trávu a pak se vrhnu na palačinky s tvarohem
Odpovědět
jee to se mas. ja bych si taky sem tam dala neco sladkyho k obedu nebo veceri, ale H. sladky moc nechce... jee, jak ja bych sla nekam ven na prochazku, ale uz je zima a musim zacit vanocni uklid, mym tempem mi to takhle akorat vyjde :-) nejhorsi je uklid kuchyne, vsechno vyndat a pak zase nandat... to je fakt hnus :-D
Odpovědět
Profilova fotka
brej večííír x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no dobrž den ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marti hůrááá vítej zpátky :-) markét Z. taky sladký jídla nemusí, ale sladkosti to jo... udělala jsem si je aspoň pro sebe hezky s tvarohem a nutellou :-p zítra tu budu hned od rána, dneska to balím, jdu do sprchy a na tv do ložnice - dneska začíná další série hledá se máma a táta, tak to musím vidět :-D papa
Odpovědět
Profilova fotka
hranata :jojo v pondělí sme společně vyjeli do prahy do ZOO :) Raduš: další dávat asi nebudu.potom je nahážu na rajče, tak kdyžtak hodím odkaz :-)
Odpovědět
radu - tak me to nebavi delat si jen pro sebe... reps. nedokupu se k tomu. proste uvarim pro H. a dam si taky :-) taky budu koukat!! leni - tak jak se mate, vdana pani? alka - vitam te zpet, jak bylo na libankach? :-)
Odpovědět
pellu - a libilo? ja mam nejradsi lachtany a uz se tesim, az budou mit novy domecek hrosi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radus lenixka ahojky hooolky!!:-) jsem celou dobu docitala:-)) ke konci uz jsem prelitavala ocima:-)) ale nechapu ty negativni komenty... zrovna nez jsme odlitli jsem cetla tema kde se o tom debatilo..bylo to z roku 2007!!:-/ divny ze se to zas najednou objevilo:-( a nechápu..spis se divim, ze my tam nic nemame.. jsem tu takovej stred zájmů ze jsme neco cekala:-D:-D jinak asi tu budu smrdet ted porad:-D:-D dovca luxus, ja jsem si chrochtala..more teplý, vzduch akorat (i kdyz bylo 40°tam to bylo uplne v poradku) jidlo luxusni, kultura oukej... jen ty arabove me dost prekvapili.. chovaj se spis jako somráci nez jako hrdý národ... meli jsme takovy oddelený líbanky:-d:-D manza jak neni zvyklej cestovat (nikdy nikde nebyl) tak ho chytla hned prvni den vecer faraonova pomsta, a dá se rict ze pres pulku zajezdu prolezel bud na pokoji a nebo nekde schovanej ve stinu s pekne blbou náladou... ke konci byl v takovym stavu ze jsem se musela smát:-D moc horko, more je moc slany, bazen je moc studenej, nevari tu veprovi...atd atd:_D:-D komedie... ale fakt super to bylo, ale i já, velkej cestovatel musim rict ze tech 12dní(podle me 10:_D) naprosto stacilo..jsme snad vic vyrizena nez kdybych neco delala:-D:-D máme 460fotek =-) =-) :-N :-N jinak priserny, rusaků vsude jak zrn písku..samozdrejme se chovali aby svuj narod nezostudili..fakt priserny... po tom co prijel druhej turnus cechu jsem si zase uvedomila jak taky nejsme svetovi a jak se za nas zase stydim 8-( no a ted jsme neco chtela a zapomnela jsem to:-D si na to snad vzpomenu..jinak cekání na fotky je nekonečný..budou asi AŽ za 14Dní... jinak dneska kdybychom použili loď tak jsme použili všechny dopravní prostředky ... a za dnešek jsme ujeli kráásných 4200km ..vcelku mazec:-D kdyz si clovek zamysli ze by to v dobách xy jeli treba 3roky..:-D
Odpovědět
alka - tak to jste za dnesek ujeli skoro celou nasi svatebku :-) jen my si ji dali ve vice dnech a jen po Evrope :-) tak to je blby, ze manza takhle trpel!!! a uz se moc tesime na fotky!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jj bylo mi ho lito, a ted dilema.. sedet snim na pokoji nebo válet se na plazi? :-D :-D :-D stridala jsem to:-Dtakze ani nejsem táák cerná:-D
Odpovědět
Článek se načítá
zase na druhou stranu - jak bys mu byla platna sedet s nim porad na pokoji? on nekdy clovek, kdyz mu je takhle pod psa, je rad sam...
Odpovědět
Profilova fotka
jj on spal, byl spokojenej(v ramci moznosti) a ja "taky" kdyztak jsme byli na mobilu, kdyby bylo zle:-) ted zrovna tridim fotky.. to je des... sme snad jen na 3 spolu :-Dto je tak kdyz jedem sami:-D
Odpovědět
Profilova fotka
sranda taky byla kdyz jsme tam prijeli a more nikde... ja cumela jak puk:-D:-D sem netusila ze tam maj tak 200m odliv:-D:-D takze ob 6hodin tam to more bylo..a pak zase nebylo:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Martí, tak už doma :-) nevím jestli ti mám psát, že je super, že sis to užila, když manžel takhle trpěl..
Odpovědět
Profilova fotka
petu jj klidne to napis:-) on si to taky uzil:-) sice mel problemy, ale myslim ze byl rád ze jsme tam byli...:-)) tak fotky jsou pretocený, ted to nejak vybrat k tisku :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-) já musím nechat vyvolat fotky ze svatby a nějak se k tomu nemám :-(
Odpovědět
Profilova fotka
petu jééé to je prijemna cinnost ja kdyz to pocitala tak jen za vyvolání dám asi 3tis:-/ chci nechat vyvolat svatebni spolu s libankovýma... a svatebni dávame jako dar rodine, takze to bude asi fakt mazec:-// a jak jste se meli vy na libankách?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no právě, ty peníze!!!ach jo.. my jsme se měli božsky. celý 3 dny nám svítilo sluníčko a bylo teplo :-) určitě se tam chci podívat znova
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, jojo to se mi líbí takhle nakecáno a ne, že večer dám poslední příspěvěk a ráno zase začínám :-D markét tak u nás je to obráceně, manžel má obědy v práci a já ne, takže vařím hlavně pro sebe ;-) pelu chápu, taky možná už žádný nepřidám a dám na rajče ;-) marti ještě jednou vítej zpátky a jsem ráda, že se líbilo, i když u manži jak píšeš jen v rámci možností... a těším se na fotky ať se můžu pokochat, když zatím nikam necestujem ;-) k těm nechutným komentářům: stále pokračují, já si jich všimla o víkendu, teď v týdnu jsem neměla čas prohlížet nová alba... a začlo to myslím v den kdy já jsem založila album a všimla jsem si, že většinou komentují těm čerstvým kdy tam nemáš ještě ani jednu gratulaci, protože za pár dní jsem přidávala další fotky, povolila gratulace jen registrovaným a nic. Jsou to krávy, který v životě nic dobrého nečeká a nějakým způsobem se jim to určitě vrátí 8-) jestli si poctivě dočítala tak já jsem marod :-D
Odpovědět
Ahoj Marti, vítej zpátky, to je fajn, že jsi si to užila i s manželem, i když každý po svém ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
cao holky:-) jste nekterá na FB?? ja ze budu nahravat fotky tam, tak jestli je mam nahrát i nekam jinam:-) stejne to jeste nemam utridený...jen otoceny na spravny strany.. takze se jdu do toho vlozit, nebot jsem slibila mamce ze ve 3 zajedu a udelam promitání... tak at tam jsou uz ty spravný:-)) radus jj cetla a to je teda pekna zahada:-// no snad budes okej.. ja jsem vcera v letadle podlehla..kazdej tam foukal klimatizaci jak pako, ani mikina mi nestacila, a dneska mam uzasnou bolest v krku ze ani mluvit nemuzu...aspon ze muzu psát:-))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj marti, u nás v práci jsou všichni nachcípaný, já se zatím držím možná díky antibiotikám... v pondělí jdu na kontrolu, ale myslím si, že už je to ok ;-) já na FB nejsem, ale Z. jo tak se podíváme společně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus ahojky:-) tak ok:) stejne to vidim na to, ze to budu muset nahrat nekam verejne:-))
Odpovědět
Profilova fotka
nám se zatím JH neozval, ale dnes je to 2 týdny od svatby, tak mu možná v pondělí napíšu jak to vypadá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus se mas... ja psala zuzce jak to vypada den pred tim nez jsme odlitali..napsali mi ze toho ma moc(coz bohuzel vim) ze nejdriv konec zari:-// sem si pak delala u manzi prcu ze ty fotky dostanem pod stromecek :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to věřím, že jí to potrvá... ani jim tu práci nezávidím svatba za svatbou a mezitím pracovat na fotkách :-N zrovna myslím včera jsem tady psala, že se na ně těším, ale na druhou stranu mi to až tak nevadí, že ještě nejsou, že to bude poslední tečka za svatbou a pak už se nemám na co těšit ( myslím kolem svatby ;-) )
Odpovědět
Profilova fotka
radus ja uz svatbu vubec"neresim" nebo jak to napsat..ja uz mam ten pocit uplne vysumenej...tesim se na to az budu zahrabana ve fotkach a delat album, ale jelikoz mam porad stavy ze jsme proste nic nevyfotili tak si rikam jestli to album vuec zaplnime:-/// ja se ted hodne zameruju na práci... musim nejakou ulovit..uz mam i nocni mury:-((
Odpovědět
Profilova fotka
:-) marti já tě chápu jak to myslíš, taky už nejsem v euforii, ale tím, že nejsou fotky tak je to stále ještě takový "otevřený" ;-) neboj ono se to nezdá, ale určitě budeš mít album přeplněný ;-) teď přidala nějaké nové fotky nevěsta, která se vdávala na začátku sprna a měla zuzku, tak se určitě teď dostali od zuzky do ruky, takže si ještě chvíli na vaše počkáš když to měli až na konci srpna, ale určitě budou stát za to, protože ta ochutnávka co máš v albu je krásná
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?