Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
markét: ona nám paní předtím obřadem říkala zdlouhavou cestu jak se tam dostat jo. jenže sme si to ani jeden nepamatovali. takže sme zkusili všechny dveře - samo že byly zamčený. pak sme našli otevřený vrátka do zahrady tak sme tam šli a všechny dveře zamčený, pak nám došlo že máme 2 klíč tudíž jeden je od hlavního vchodu a už se nám nechtělo to celý obcházet tak sme přelezli takoej malej dřevěnej plůtek tam, odemkli jsme si, prošli obě patra kde byli pokoje do čísla 10 - my měli 14 tak sme to tam celý prolezli. Pak sme se dostali ke dveřím za kuchyní kde je taková velká uzavřená terasa a pak už nám došlo že musíme do té druhé budovy :-) holky dorazil nám oddací list...můžu se jen zeptat? je tam osobní stav a je tam svobodná, svobodný..je to v pořádku? nikdy sem oddací list neviděla tak se omlouvám jestli se ptám blbě :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu bohuzel neporadim, rekla ze nam ho posle a jest eporad nic
Odpovědět
Profilova fotka
holky já jsem to právě dostala :-) o 2 dříve než obvykle, ale super aspoň nebudu muset v pátek řešit tampóny ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus to stihas?...
Odpovědět
Profilova fotka
prijde s eprje na vas podivat cele oddelení:-) ale jsou srabi nejdou v uniformách:-) od kolika ot máte?:-) at sem tam presne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus: já to dostala včera :-) a to do pátku jako budeš bez?
Odpovědět
Profilova fotka
no já to mám většiou cca 5 dní a ty 2 poslední už je to takový jako že skoro nic, tak snad i tentokrát a bude mi stačit slipovka a když ne, tak šoupnu tampón, ale nemusím mít starost, že ho za 2 hod. budu muset někde rychle vyměnit takhle kdyžtak vydrží pár hod. než přijedem na oběd ;-) pelu taky dobře načasovaný ;-) marti od 11.30 hod. a budem tam lehce po 11hod. tak to jsou teda srabi, když to mají kousek od práce
Odpovědět
Profilova fotka
vid? jste to mohli mit krásne policejní:-) ookej budu tam:-)
Odpovědět
Profilova fotka
třeba nakonec překvapí :-D jee tak se budu těšit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tam je fakt hnuuusne:-/ radus mas nejaky bolerko?
Odpovědět
Profilova fotka
neee a ani neplánuju - od čt už by se to mělo zlepšovat teplota do 20 stupnů a já tomu věřím 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj kdyz to vyslo nám- tak tobe taky!:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no kéž by bylo líp, tohle je otřes!!!!!!! musím říct petrovi aby nám zapnul kotel a já mohla přitopit
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja chodim porad v mikine a teplakach-pekne zahajuju manzelsky zivot:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo musí být líp :-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi si tu zapalim svicky at to tu trosku vytopim :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marti :-D vám topí společně v celým baráku? no my oba dorazíme domů až večer tak si možná na chvíli zapnem plyn aspoň na vykoupání
Odpovědět
Profilova fotka
pellu já se ti doma podívám. my měli vlastně svatbu v sobotu a v úterý už jsme měli oddací list doma. ale přijdu domů až v 8 :-| no vy jste bydleli v přístavbě ? to vám tedy moc pěknej pokoj nedali, jako svatební ]-( já právě myslela že budete na zámečku...
Odpovědět
Profilova fotka
markét: měli jsme na výběr bud zámeček, golf nebo panskou a vybrali jsme si golf koukni prosím, díky
Odpovědět
Profilova fotka
pellu, markét a Alka, máte náááádherné fotečky ;-) pellu, já myslím že je to ok, že je to původní stav, že jste nebyli např. rozvedený.
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: aha :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jupííí holky ted mi zkolaboval pc az jsem se opotila ze je totál k.o.--- =-) radus no prave ze netopi, neni topna sezona, tak topim svíčkama:-D:-D kurniik tak je čína
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak se mi líbí tohle http://www.lazenskehotely.cz/hotel/Ho... co myslíte? ten zamilovaný víkend
Odpovědět
Profilova fotka
Krásný!:-) nechteli jste do Varů? tam je to uplně bombice
Odpovědět
Profilova fotka
Pelu vypadá to super i cena ;-) Marti do Varů jsme chtěli my :-) ale skončíme ve Frymburku a už se tam moc těším, asi to naplánuju na další snažící období :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: mě je jedno kam..jen hledám dobrý služby za dobrou cenu. raduš: no cena je pro jednoho. takže dát 10tis za víkend sem nám často nestává :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ježiš to jsem blbec já to brala automaticky za oba já mám teda dneska den :-N a přitom sama co jsem hledala tak vím, že stojí tak 8000 - 9000,- víkend pro oba.... no jo no, ale u mě se to omlouvá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-) holky me pro zmenu nedochází ze jedeme za teplem..ale kdyz to vidim..tak uz se fakt tesim:)
Odpovědět
Profilova fotka
marti nechceš si to vyměnit :-) já bych hned jela
Odpovědět
Profilova fotka
radus:-D:-D ne-eee:-)) ale do letadla uz se fakt tesim:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?