Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
pelu no já bych mu klidně 2 roky tipla ;-) fakt manža netancuje jo :-D tak mi ale hrozně někoho připomněl, ale netuším jestli ze stardance nebo něco podobného sledovala jsem to jen občas ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahooooj raduus:-)zrovna sem ti chtela poprat poslední finisovej tejden.. jinak k otazkam:-)na svedkyni jsem hned uhodila, a prej jj stim jsem chodila mesic:-D tak jsem se musela smát jak je ten sved malej:-D ze byl obrad vevnitr byla proste jejich lenost, melo mi to cvaknout hned jak nas "hlavne" nenapadne porad cpali dovnitr,ze to tam stejne bude:-( ale i ten sál byl hezký tak sem to neresila...jinak ta"pani" v tech kremových staech stejne barvy jako já, a pritel taktez v kremovem obleku jako manza...tak to je ona uzasna svagrová s kterou bylo siiilene problemu, nejdriv mi okopirovala celou svatbu, pak rekla ze se budou brat na stejny den jako my.. pak sme se zhadali kdy mi rekla jak jsem hnusny tlustý prase a v zadnych satech rozhodne nebudu vypadat jako nevesta..pred 2mesici se rozesla stim svym uzasnym...a byla tu dalsi scena.. kdyz manzovi volala ze si pujcila LETNI saty tak rikam uff-chela si pujcit plesovy(nejaky echt honosny) sli jsme zrovna kolem a ona ze mi je chce ukazat(moc dobre vedela jakoíu mam barvu) no kdyz mi je ukazala sla jsem do kolen, rikam, vzdyt to sou svatebni!! "ne,ne nejsou, to jsou letni saty....v naprosto tejny barve..no proste hloupá!! ale ze po tom co reknu jeho rodine ze manza jde v kremovym obleku, navlece toho svyho do kremovyho obleku! a co hur! on mel tu manzovo zlatou svatebni kravatu!! to jsem cumela jak blazen... fakt.. krava.. a to jeste nevis co za scenY a fopa udelala na hostine(az vecer)..chodilo za mnou 90% osazenstva co ze to je za kravu... :-N ja ji mela u prdele..at si treba na neco hraje..uplne jsme ji prehlizela.. myslim ze jediny kdy jsme sni mluvila byli gratulace... aspon je videt po tech problemech co sem si sni vytrpela, ze jsme si nevymyslela a videli to vsichni.. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jinak na fotkách doufám si:-D aspon na ty spolecný:-) ale mrzi me to, neudelali jsme moooc skupinek:-/ myslela jsem ze zuzka nam rekne jaky se delaj..kdo skym.. ja byla tak zmatená ze jsem na pulku veci zapomnela:-/
Odpovědět
Profilova fotka
zis *svet (jsem chtela napsat sveDkyne..a nejak jsem to netento:-D.-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty woe.. ty policajti uz me zacinaji pene stvat:-/ dneska manza celej den v praci.. pak 3x 12ky.. chjo... to tu budu zase porad sama:-/
Odpovědět
Profilova fotka
marti uffff teď se mi fakt ulevilo, protože po tom co jsem ráno napsala jsem měla výčitky, abych tě neurazila... já jsem asi prdlouš, ale celou dobu jsem si myslela, že nejvíc problémů máš se svou ségrou ( o tchýni a jejich nápadech co má i moje to ani už nemluvím :-N ) - naopak tvoje ségra mi přišla naprosto v pohodě ;-) já tvou "úžasnou" švagrovku pozorovala od začátku, jako slušelo jí to, je i hezká, ale hned mě zarazilo, že má svatební šaty v naprosto stejné barvě jako ty + partner jako manžílek bez saka, no a teď už to můžu říct - po hodině a něco co jsme tam strávili jsem Z. oznámila, že nevím kdo to je, ale že je to fracek, kterýmu bych dala nejradši pár facek... ona se tam po focení na těch schodech začla vztekat nebo rozčilovat, ale šla stranou vedle mě a ten její jí tam rázně řekl ať zbrzdí, pak tam seděla sama načuřená na schodech vedle nás a když začal Z. s kolegou debatit kdo to asi je a párkrát jsme po ní koukli, tak si myslela, že jsme jí pomlouvali a když za ní někdo ze svatebčanů dorazil tak se asi začla opět rozčilovat a ukazovala na nás a na to konto šla dozadu k autu a seděla v otevřeným autě... to mi stačilo udělat si o ní obrázek, myslím, že pak se vrátila v bundě a už jsem se po ní ani radši nekoukala :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? n o to si delas prcu:-D:-D:-Dtak to je komedie..to vubec nevim:-D:-D nn svagrova delala problemy pred rokem..pak jsme spolu rok nemluvili.proto o ni asi nevis.. a saty jsem resila asi tesne pred tim nez si sem zacla chodit:-)) tyjo tak ted se smeju..to je fakt mazec:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
takže jsem to chtěla uzavřít tím, že někdo může být sebevíc krásný a nepomůže mu to, když se chová jak debil :-D jinak na té společné fotce budu určitě, s tím jsem smířená :-D kamera nás bohužel taky natočila a zuzka taky cvakala když jsem gratulovala, ale věřím, že jak kameraman tak zuzka to vystříhají a nevyvolají :-D jojo Z. má zítra a ve středu 12hod. taky docela blbý, když potřebujem zařizovat... ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
radus jj si pamatujes ze v poslednim tydnu jsem tu taky byla sama..proste se rozhodli manzu straht kdyz si dovolil vzit 14dní dovcu:-D:-D takze tu ted vlastne budu cely tyden..:-// nahodou ja se na ty fotky tesim..zatim mi je ukazaly pouze dve holciny... a zbytek nejak nic..ani mamka...tak nevííím :-N :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jojo pamatuju, že byl pořád v práci... no Z. má ještě do toho dosah :-| my teda nejvíc budem zařizovat ve čtvrtek to už budem oba doma, ale nějaký den se máme jet vybrat svatební auto tak nevím kdy :-| jee Z. taky něco vyfotil, tak já mu řeknu ať se domluví s manžou a pošle vám je ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé to by jste byli hodný:-) jaky by jste chteli autí?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
;-) tak mě je to jedno, hlavně když nebudem muset těma našema - kdybys viděla Z. jak se styděl za to svoje když jsme jeli na váš obřad - prej počkáme až všichni odjedou a pojedem poslední :-D :-D :-D ale asi bude audi akorát nevím jaká... to se možná dozvíme dneska ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
radus jeee vy jste prastený:-D nechyt nejaky mor od manzi?:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Z. je prdlouš mě až tak jeho auto nevadí vím, že jsou daleko horší šunky :-D u nás se neustále řeší auta chtěli jsme ještě letos nějaký koupit, ale bohužel, tak snad se dočkáme příští rok ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus nahodou minulý týden kdyz jsem jela pro manzu do prace tak Z. odjizdel domu a to vase auti je nahodou super!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jdu nahazet dekorace do inzerce, tak to asi potrvá:-) mmtik
Odpovědět
Profilova fotka
tak prej ne, jedu do mesta vrátit veci..tak zatim papa, prijdu tak za hodku
Odpovědět
Profilova fotka
protože si koupil leštičku :-D ale dík ;-) ok já si jdu dát oběd... zatím
Odpovědět
Profilova fotka
Raduško hezky si užij pár posledních dní jako slečna :-) holky já sem neskutečně nachcípaná!!!Už lehá i Petr :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, tak jsem se konečně dokopala dát do alba fotečky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus: hned bych si to s tebou vyměnila...jen ti přeji trochu lepší počasí, než které je tam ted , taková zima v srpnu? brrr :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky:-) jj taky preju lepsi pocasi, dneska to je jak v listopadu:-/
Odpovědět
Profilova fotka
týýýjo market!! ty fotky jsou bozí!!!! vsude ti to moooc sluselo:-))
Odpovědět
Profilova fotka
alka: děkuji...já co jsem koukala na tvoje fotky tak musím říct že ti to taky hrozně slušelo, ten náhrdelník teda se ti fakt povedl...já čekala na závojíček a on nikde :( a jakto že budeš mít fotky až v září?
Odpovědět
Profilova fotka
market ona toho ma zuzka hrozne moc a na upravu nebo nejakou manipulaci ma jen 4dny v týdnu a pak se ji nahrne dalsi svatba..takze se to zase prodluzuje... ale me to neva..stejne se z libanek vracime 16-17.9 takze to uz pak hned dostanem:-)) jéé dekuju, ja si tam stejne porad pripadam jak pakouš:-D:-D a závojík jsme "vyřešili" až za tzv.minutu 12....nakonec se babinec, foto i vizazistka shodly..ze takhle je to lepsi... takze nebyl:-)))
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no to se nedivim, Šárka právě řikala prej už má na příští rok téměř plno. To je fakt neuvěřitelný...ten člověk snad nemá žádnej víkend volnej...hrozná to práce :-D a kdy že to odjíždíte? my se chystáme přelom říjen listopad někam do teplých krajů...ale ještě nevíme kam.
Odpovědět
Profilova fotka
market tak zuzka foti brezen az rijen pak ma vlastne volno a cas na dovcu:-) 5týho:-) chvili po svatbe radus:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, ale léto celý zabitý...jee vy se máte? a kam že to jedete?
Odpovědět
Profilova fotka
"jen" do egypta- dneska uz jsem dostala nazev nejlepsiho ucpávadla na prujem :-N :-N tak ho musim sehnat:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak kytka je asi k.o. |-|
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?