Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem si mohla myslet :-D hlavně si to tam pořádně užijte :-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D:-D jj hlavne sehnat ucpávadlo:-D
Odpovědět
Profilova fotka
to jo to je důležitý ;-) tak já musím jít něco dodělat a po práci jedu na pedikůru, koupit Z. deštník, do drogerky, do solárka a večer si jedu k mamce a ke tchýni pro výslužky na zítra do práce, takže se ukážu až zítra ráno z práce papa
Odpovědět
Profilova fotka
jéé az takhle, tak to preju at se zadari:-) papa
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem se poprve predstavovala do telefonu.. docela humorné:-D:-D
Odpovědět
ahoj alka, tak z toho mám dost nervy, až budu muset říct poprvé do telefonu nové jméno... hlavně v práci :-|
Odpovědět
Profilova fotka
makoiko:-) no ja se nepredstavila vubec, ale jelikoz to byl servis a objednavlai mi opravare, tak se me ptala na jmeno:-D kdyz jsem ji to rekla tak se zarazila, zeptala znovu jestli to bylo to jmeno a pokracovali jsme:-D:-D to je vtipnýýý:-D
Odpovědět
ono si časem budeme muset zvyknout :-) pak už nám třeba bude blbý to naše původní :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to mi bylo blbý uz od narození:-D:-D a jak se citis? si nervozní?
Odpovědět
:-D jj, už začínám, máme to přístí pátek, ale úplně Vám závidím, jak už to máte za sebou ;-)
Odpovědět
moc ti přeju tu svatební cestu, v tomhle počasí bude super odjíždet za teplíčkem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsme taky zatim v pohode ze uz to mame za sebou..:-)) tyjo aby Vám nepadal snih:-D:_D
Odpovědět
Článek se načítá
no vůbec mě nestraš! jsem koukala a příští středu už má být 20 a polojasno, tak snad to nebude tak zlý... jsem si říkala, hlavně ne déšť a teď přidávám ještě hlavně ne pod deset stupňů :-(
Odpovědět
Profilova fotka
makoiko, myslim ze pocasi je aktualni az 3dny pred.. me to za ten týden zmenili o 360°.....noo tahle zima je fakt drsná
Odpovědět
fakt, to jsem si vůbec nevšimla, že to tak mění, je fakt, že když to člověk nepotřebuje, tak to nehlídá :-| no bude to blbý, máme to venku... ale to nějak dopadne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no me slibovali celý tyden prset a p a so slunce...jinak bylo cely tyden náádherne a v patek se to zkazlo.. presne naopak
Odpovědět
pořád koukám na ty vaše fotky, opravdu se vám to moc povedlo (respektive Tobě) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
makoiko fakt? :-N jéé a to tam jeste nic nemam:-)dekujuuu.. jen takovy to urgentní od kamosek.. jsme napnutá jak ksandy co teda zuzka vsechno vyfotila:-)
Odpovědět
to je jasný, profesionál je profesionál :-) ale mně se právě líbí, jak to hezký a bezprostřední :-) vypadá strašně spokojeně a právě bez stresů... tak doufám, že taky nebudu jančit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
makoiko ja myslim ze nebudes:-) ja mam spéis strach z tech fotek od obradu:-D:-D :-N péorad jsm enatahovala a brecela, a utirala si nos.. no katastrofa!!!:-D:-D
Odpovědět
no to je mi jasný! já si to jen představím a mám husinu, taky to určitě probulím :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no ja byla v pohode, nez jsme videla ten spalir, tam mazu, no a uplne hotovo, zacla jsme brecet jako prase...ale fakt hodne... to se nedalo rozmrkat:-D:-D
Odpovědět
stejně je to takový hezký :-) já už to dneska balím. měj se moc krásně.
Odpovědět
Profilova fotka
makoiko tak ahojky:.-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus: S tím bydlištěm...normálně si dojdi po svatbě k nám na úřad a jenom nahlaš novou adresu. Oni ti ustřihnou jinej růžek na občance a dají ti papírek, že si měníš bydliště. S tím pak jdeš pro novou občanku. Pavel už to má za sebou, ale musel s ním jít můj taťka jako majitel baráku a vyplnit a podepsat nějaký formulář, jako že s tím souhlasí. Jinak holky, nevíte kam na dovolenou k moři koncem září, přelom října jinam než do Eypta a Tuniska? Tam už jsme byli. Mě napadá jenom nějaký jižní ostrov Řecka, nebo Turecko. Známý navrhli Kanáry, ale tam se mi moc nechće a jinak nevím, na pořádnou exotiku prachy nejsou.
Odpovědět
Profilova fotka
v turecku uz byva "zima"...v tenhle cas se jezdi na kanary..jinak me taky nic nenapada, to je prave cas pro takovy ty "lepsi" destinace..nebo výletní lod:-)
Odpovědět
Profilova fotka
V Turecku taky zima? :-| Hm, tak to fakt nevím. Tak možná taky skončíme zase v Egyptě. Byli jsme v Hurgadě, tak bysme zkusili Sharm a podívali se na pyramidy. My už byli na Kubě, takže lepší destinaci už máme za sebou a nechce se mi dát další stovku za dovču. Kouknu ještě na Keňu, ale ta bude cenově podobná. Ale Egypt je taky luxusní dovolená za hezký prachy, tak proč ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak kuba je bezkonkurencni, ale tu beru jako "lepsi" destinaci :-N :-D :-D no ja byla v turecku uprostred září, ve dne to bylo okej 27°cca -obcas..ale vecer uz byla zima.. mam tam kamose, a psal ze 10ríjna tam konci sezona a kdyz i psal ty teploty..tak bylo opravdu chladno(aspon na lezeni u more) a to jsme byli uplne dole...
Odpovědět
Profilova fotka
Nekecej, já právě měla Turecko jako záložní plán, když to jinam nevyjde. :-( My byli v Egyptě ještě v půlce listopadu a pořád bylo docela teplo, večer sice na mikču a ponožky, ale šlo to. Tak dneska asi bude s Pavlem válečná porada a musíme něco vymyslet, není času nazbyt. A kam že jedete vy do Egypta? Nám se tam fakt líbilo 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
treba na kypru by bylo tepleji:-) do Hurghady slysela jsem ze Sharm je lepsi, ale je to tam samej koral.. a to ja nechci...tohle je jeden z mála hotelů co ma pisecnéu plaz i pisek pod morem:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?