Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
radus:-D asi tak:-D:-D no ja doufam ze manza dneska opravi pracku at mi to dneska aspon uschne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já včera povlíkala, tak jsem to vyprala až dnes a už mi to schne na sluníčku 8-) dočetla jsem a Pelu teda měla fakt den - no to se někdy holt "daří"
Odpovědět
Profilova fotka
hm super, takze pracka je v prdeli:-(super, to nam jeste schazelo, uz s emuze podelat jen lednice:-/
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem si o dala rucne, snad nebudu mit nejakej zanet slach:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky.... alka: tyo to je teda pech, Petr se teď pachtí s tím okýnkem, aspoň se mu podařilo to zvednout, ale kdyby se ho někdo pokusil rukama stáhnout tak se mu to povede. je tam v háji nějaký lanko nebo co :-( radus: souhlasím s tvojí podmínkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu hlavne ze to bude vypadat zavreny.. aspon na to nedavat zadny veci do auta no:-( to je na prd...
Odpovědět
Profilova fotka
myslíš jako nenechávat žádný věci v autě? to stejně neděláme. Musí se koupit nový stahování - tak 2tis. Ale to počká po svatbě
Odpovědět
Profilova fotka
to urco:-) ja doufam ze az prijede servisak na pracku(je jeste v zaruce) ze to nebude nejaky velky problem, ptz prat v ruce neumim, a dneska mi to nohate stacilo, a to tam mam na hromade cíchy:-///
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no pračku jsme kupovali nedávno :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no my prave taky.. mam ji tak rok a pár mesicu..max rok a pul:-(( jéézis tam je vedro..je to mozny ze jen patek sobota proprsi a ted je takovej hic?... aspon mi uschne to pradlo
Odpovědět
Profilova fotka
je tam horko jako blázen, ale ten včerejšek byl fakt extrém a na srpnový diskuzi sem četla, že holky z karviné měly sluníčko a 30stupnů
Odpovědět
Profilova fotka
no, uprimne tomu neverim, kdyz prsi v cely republice, jsou povodne, z jinych diskuzi jsem cetla jak vsude jak na morave tak na severu tak ve slezku tak proste vsude lilo..vsude bylo kolem 15-20°...tak tomuhle opravdu neverim :-N .. ale jeslti se vdavali v africe.. tka asi urcite:-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tyjo to je neuveritelny.. 18 dní a pár hodin... to je fakt mazec... letí to, a me to ted vubec nedochází.... prestala s emi ozyvat vizazistka a kadernice v jednom.. mam zacit plasit? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak..manza me vyhazuje od pc, tak ahojky... a od 10 mam nejaky sileny film o svatbach tak asi az potom sem sem vlezu:-)) tak ahojky
Odpovědět
alkapinka: promiň, že zasahuju do diskuse, ale omylem jsem sem klikla a pleteš se, opravdu jsem se nevdávala v Africe - na Ostravsku svítilo sluníčko a bylo kolem třiceti ;-) Zázraky se dějí.
Odpovědět
Profilova fotka
tak mě končí dovolená ach jo :-( vůbec se mi nechce do práce... alka na koníku je holčina z ostravska a opravdu včera měli o proti jiným částem čr léto normálně se opalovali ;-) takže něvěsty z této části čr měly fakt štěstí :-) přeji dobrou noc a já se co nejdřív ukážu
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jen jdu pozdravit. alka: proč by si to vymýšlely? však bychom to poznaly na fotkách :-) a znáš to, u vás celý den lije a u nás (pár kilometrů od vás) je vedro a ani kapka
Odpovědět
Profilova fotka
tak tohle byl narez:-D:-Dtakova kravina:-) jsem od toho cekala vic:-D radus petu :_) nerikam ze si to vymysleli... ;-) uprimne me je to uplne jedno.. i kdyby snezilo ;-) jéé co bych dala za to jit do prace:-(( chjo, dneska jsem zas schanela a nic:-(( tak zas zitra, snad tu nekdo bude:-) dobrouuuu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
krasné ráno holky:-) dneska asi pojedu za kameramanem... to jsem zvedava co po me chce:-))
Odpovědět
Profilova fotka
tak si predstavte ze ty pupinky co mi naskakali po tý slecne, tak je mam porad a zmenili se mi skoro na bolaky.. kolem brady a na tvari celkem 6ks.. vypadam uchvatne.. to jestli se nezahoji tak me klepne:-((
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj :-) alka to je zákon schválnosti to znám, měla jsem vždycky problemovou pleť, s HA to bylo ok, už jí neberu 2 roky, v těhu pleť nejlepší, ještě před pár měsíci jsem si říkala, že zatím stále dobrý a od července jak puberťačka a kdyby pupínky, ale boláky, s kterýma nejde nic a ještě na místech co prostě nezamaskuju ]-( takže budu fakt úchvatná nevěsta
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam uplne super plet, i ona me obdivovala, uhriky vubec neznam, a celkove jsem nikdy nemela zadny pupinky..ale mam tezkou alergii na panthenol, a tak nejak vsechny kremy co se patlaj na oblicej, no a ona mi napatlala nejakej jeji echt drahej jako predvadecku... no a od ty doby jsem uplne k.o.:_((:-( takze zadnej zakon schvalnosti, spis ja jsem krava ze me ukecala ze zadny pupinky mit nebudu a ze to je vse okej...:-(( jeste k tomu ta moje spatna hojivost( nekdy v kvetnu me bodnul komar a porad to mam otekly a osklivy)..takze mam fakt hrachy... fnuk... premyslim kdy mym vyndat z mrazaku vysluzky.. co myslis? (teda cukrovi do vysluzek)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky :) alka: to je smůla jako blázen,snad se to zlepší... raduš: já měla v těhu takovou divnou plet, ale zase super nehty :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu no abych to nedramatizovala -je to o fous lepsi.. ale zatim zadna slava.. tak mam jeste "14dní"... tyjo holky ted nekdy se mi zdalo ze jsme tehotna, ani nevim s jakou souvislostí:-D a hned jak jsem prozivala jak mi bylo spatne, vypadali mi vlasy.. no horor:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D páni když se ti nezdá o svatbě tak se ti zdá že jsi těhotná...
Odpovědět
holky budte v klidu..ja sem se takhle osypala s pupinkama 2dny pred svatbou =-) 8-( :-x :-. nastesti to tak nejak vymizelo :-D a co nezmizelo,tak to zamaskoval fotograf na fotkach 8-) ty jo Alkapinko,kdyz uz se ti o tom zda,tak to prijde brzo :-)
Odpovědět
ahoj holky, tak nevím, já se osypat 2 dny před svatbou, tak se asi zblázním. Neděste mě :-(
Odpovědět
Profilova fotka
petu no me se zdaji hrozny sny, napriklad dneska me honil obri grizli a neslo mu utect i kdyz jsem skakala po strechach.. porad po me sel a zral me.. fuj.. proste ja mam priserny sny..:-D:-D bych potrebovala nejakej vypinac na sny:-D:-D jj na fotografku vsazim, preci jen umi retusovat - haleluja:-))) fakt? a to jsme s ezrovna rozhodla ze budem cestovat:-D:-D ze by? no ja bych s enebranila:-))
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak koukám, že nebudu jediná, taky spolíhám, že fofograf nejhorší vyretušuje :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky já mám v pátek rozlučku!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?