Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no, zrovna pred chvili jsem na sebe koukala a premyslela jestli taky nemam zaskocit do solarka.. za tu dobu uz jsem dost vybledla.. cesky opaleni mi nevydrzi...:-((
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěsty ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé ahojky vdaná pani!!:-) tak povidej jak to vsechno slo? gratuluji k svatbicce! preji hodne stesticka a lasky!:-)) jinak devcata, prave jsme dodelala plakat skladeb aut.. docela fuška:-)
Odpovědět
Profilova fotka
raduš: hezký!!!! Musím ho trošku zkrátit u krku :-) a fakt budu jak bonbon
Odpovědět
Profilova fotka
markétko!!!NO tak povídej!!!jsme nedočkavý. a co ten dort?
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, jak moc jsem si přála aby nepršelo, tak déšť se ani na 5min neumoudřil a lilo celej den...moc vám přeji aby vám v den D nepršelo, jelikož to bylo úplně příšerný. ačkoliv byl den sám o sobě hrozně krásnej, dojemnej, tak to počasí mi náladu dost kazilo. hlavně když jsme se šli foti, tak to bylo fakt napr. vypadala jsem pak jak zmoklá slepice :-( pellu: dort byl vynikající, všem moc chutnal...
Odpovědět
Profilova fotka
market jezis to je fakt na prd.. ale myslela jsme si to, porad v radiu rikali bechyn bechyn... tak si rikam fakt narez,,, to je skoda..a nejaky fotecky nemas
Odpovědět
Profilova fotka
no jako fakt lilo od rána do večera, takže štěstí máme do konce života :-| jj nějaký mám ale jen od kamarádky...
Odpovědět
Profilova fotka
staciii:-) .. jj toho deste je mi fakt lito.. jsem rikala z e kdyby mi akhle prselo ze to opravdu obrecim
Odpovědět
Profilova fotka
já jsem taky měla co dělat když jsem se ráno probudila a věděla, že pršet bude celý den :-( tak počkej nějaký sem dám, než budu mít od fotografky...
Odpovědět
Profilova fotka
jéééžis holky to je teda na prd.. ted prisel manza ze se v praci skladaji na svatbu ( coz je super) ale ze nam v zadnym pripade nedaji penize ale ze si za tu hodnotu musime neco vybrat... to je teda dost na hovno.. vsechno doma mame, v tyhle hodnote rozhodne nic nepotrebujeme..ted si budem vybirat neco jen aby jsme ubili tu hodnotu..pritom penize by se hodili vic... to je na prd:-(
Odpovědět
Profilova fotka
manžílek dostal v práci 5000,- :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
markét to je mi moc líto, ale určitě ste si to moc užili.. takže dort dobrý? a kolik si platila?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to s tím požehnáním sem zjistila od maminky mé družičky. je to léčitelka a o tyhle věci se moc zajímá
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem sem šoupla nějaké fotky zatím jen od kamarádky... pellu: já měla ještě 2 srdíčka k tomu a platila jsem 2900,-
Odpovědět
Profilova fotka
holky tílko je v albu. omluvte špinavý tepláky a jsem naostro
Odpovědět
Profilova fotka
markét wau!!!!!!!!! Bože jsi nádherná!!!!! Strašně ti to slušelo!!!!Kdo tě líčil?
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: díky, líčila mě pani která mě zároveň česala, má salon kousek za Týnem...
Odpovědět
Profilova fotka
aha. já totiž pořád nemám kosmetičku a vypadá to že se budu malovat sama
Odpovědět
Profilova fotka
market wauu:-) tak to je fakt krasný!:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: je to kost co?
Odpovědět
Profilova fotka
kde jste? a co to tílko?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky...zdravím po delším čase...absolutně nic nestíhám...děláme na baráku izolaci, za měsíc svatba ženich nemá oblek, já nemám kadeřnici, závoj, bižuteriia kosmetičku.. co vy jak válčíte?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Leni, co je u vás nového? my válčíme docela obstojně. já mám v pátek rozlučku a v neděli začínám týdenní taneční soustředění, takže se vrátím do toho největšího shonu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo já mám konečně uklizeno, kluci se ještě nevrátili z venku a tady nikdo
Odpovědět
Profilova fotka
Teda Markét fakt si kočka ;-) bůůů já chci taky Pelu topík krásný a co to čtu, ty tancuješ?
Odpovědět
Profilova fotka
jo a kosmetička mě uklidnila, že pupeny zamaskujem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
cau kocandy:-) uz jsem tu a dlouho se nehnu:-) petu jj kost, cucim jako blázen!:-) lenixka ahooojkyyy
Odpovědět
Profilova fotka
a já zrovna zase mizím jdu si uvařit bylinky a čučet na Chalupáře a pak chrnět - nějak mě ten první prac. den zmohl a to jsme ho skoro celý prokecaly :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radus jeee tak to je skoda... tak ahojky...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?