Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
radus:-) vcera jsem sni zrovna psala:-) holky na kolikatou vám prijde domu?? ja ji psala ze v 8 ráno vysílám ridice pro kosmeticku(s kadernici v jednom) a v kolik mam poslat pro ni, kdyz lidé prijdou na pul 12.... tak rekla taky v 8... me se to zda brzo.. co tam chudak bude 3 hodiny delat?:-))
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no bude tě fotit jak tě malují a češou :-) holky v kolik si mám domluvit kadeřnici když budem vyjíždět tak kolem půl druhé. já bych chtěla být v jednu hotová abych se mohla obléknout do šatů
Odpovědět
Profilova fotka
petu uz? waaau:-)!!-) nj ale to staci hodina, na to nepotrebuje 3 hodiny:-D:-D no podle toho jak dlouho te budou oblikat do satu.. a kolik ti rekla kadernice ze potrebuje casu.. me rovnou rekla ze 3 hodiny.. udelala jsem harmonogram na obe strany, ve 12 odjezd, a pak jsem jela od týhle hodiny dolu i nahoru a vyslo mi ze v 8 si je zvu, ja vsatavam v 7...takze se zeptej jak ji to bude trvat dlouho at vis.. me by nikdy nenapadlo 3 hodiny... myslela jsme tkamax 2... to by pak byl slusnej prusvih...
Odpovědět
Profilova fotka
tyo 3 hodiny? tak jestli mi to bude jen loknovat a dávat kytku tak jí bude stačit max. 1,5hodinky. no zítra jdu na zkoušku tak se optám. No jo ale kdyby přijela až na konec tak nebudeš mít nafocenej ten průběh. Já právě možná nebudu mít nafocený to česání a tak. domluvila sem se s fotografem na 11 hodinu.
Odpovědět
Profilova fotka
a co je lepší? nejdřív učesat nebo namalovat?
Odpovědět
Holky, nejdřív učesat, pak líčit ;). Jednak z vlastní zkušenosti a druhak předsně tak mi to poradila Z. Scharf :).
Odpovědět
Profilova fotka
lollia: a co když mám vlasy rozpuštěné a líp by se mi líčilo kdybych si vlasy mohla stáhnout do culíku?
Odpovědět
pellu: to chápu, že by mohl být problém.....jde o to, jestli by ti líčení eventuelně kadeřnice neponičila.....rozumíš, tupíruje vlasy, máš třeba skloněnou hlavu, vlasy lítají do obličeje, lepí se na lesk na rty....víš jak ... Mně se osvědčil poostup napřed vlasy, líčení až poté, navíc je pak líčení čerstvější ...
Odpovědět
Profilova fotka
jj presne, nejdriv cesat a pak licit, z ceho mam teda hruzu, ptz me ucese, a pak je presun baráků, a pak me teprv namaluje:-D:-D tak aby ten uces nezarval:-D a taky nechci byt videna ze jo:-D:-D no ja mam 2 hod cesání (taky mam lokny, ale trosku jinak) a hodku liceni...
Odpovědět
Profilova fotka
a co kdybych si tedy před česáním udělala základ, jako make up až potom tedy oči a tak.lesk si dám až po oblíkání šatů, ten bych stejně do té doby slízala :-) víte jak
Odpovědět
alka: ono to stejně nakonec může být úplně jinak - účes byl hotový za hodinku a líčení dost přes hodinu a to jsem ji musela popohánět - a přesuny byly taky. A samozřejmě jsem přijela k rodičům a do koho jsem vrazila mezi dveřmi? Do manžela, takže všechno rovnou viděl :-D .
Odpovědět
Profilova fotka
alka: včera jsme mluvlili s petrem, že si chceme udělat aspoň víkendové líbánky. a já teď koukám na wellnes pobyty v lázních a vypadá to úžasně! Tak sem zvědavá jestli po svatbě někam vyrazíme :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
petu ja mam vyhodu ze mam 2 in 1 .. rekla ze mi udela vlasy, pak namaluje, pak upravi vlasy kdyby nahodou to malovanim nejak tento, a pak doupravi liceni kdyby vlasama to nejak to... tak je to super:)- tak treba aby ti tam obe zustali a pak to treba doupravili:-) lollia týýjo, no tak to by me kleplo..nastesti manza me fakt neuvidi, ten prijede az hodinu a pul po prehozu baráků :-) tak je to okej:-)) ale babicka rodice atd..:-) chci aby me videli celkovou:-) petu tak to je super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ale já nemám kosmetičku přece!
Odpovědět
alka: takových kiksů bylo ..... :-D . Za pár měsíců ti bude stejně všechno jedno a budeš se tomu naopak smát s přáteli v hospodě ;-) .
Odpovědět
Profilova fotka
petu no ja vim prave:-) ale urco nejakou sezenes:-) proto jsem brala situaci s ní:-) lollia, jj taky si rikam ze by to treba bylo vtipny( nejaky kiksy) ale nemusel by me videt, to by me opravdu mrzelo:-D:-D uvidime.. urcite se neco najde:-) doufam ze mi neprasknou saty na me:-D:_D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: přišel růžový topík a je jako novej!!!!!!!!! A já nevím jeslti budu kosmetičku shánět vůbec
Odpovědět
Profilova fotka
petu jůůů ukáá:-)) me by meli prijit boticky, ale jak znam tuhle postu tak to vidim az na zitrek... aha, tak sama no:-)a pak ti to kadernice upravi potom co se domalujes:-)..treba..:-)
Odpovědět
pellulinka: krásné šaty a botičky - nemají chybu :).
Odpovědět
Profilova fotka
lollia: moc děkuju :-) alka: vypadám sice trochu jako růžovej bonbonek ale nevadí :-D a holky dneska sem zjistila, že sme si prý vybrali úžasný datum a čas na svatbu protože zrovna v tu dobu se lidé na svatých místech budou modlit pro rodinu a žehnat jim. Takže prý budeme mít to největší požehnání :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu:-) barbinka?:-D:-D wau:-) tak to je teda neco:-) kde si to zjistila? skoda ze to mam den pred:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Pelu ty bláho už rozlučku to tak uteklo... mě řekla kadeřnice 2 hod. a kosmetička 1 hod. a z nedostatku času a tím, že kadeřnici moc brzy ráno prostě nevytáhnu z postele, tak to vypadá, že první mě 7-8 nalíčí a 8 - 10 učese dneska jdu na kosmetiku tak se s ní domluvím, ale co vím, tak ona radši první líčení a pak česání - ale každý to má jinak kadeřnice zatím o změně neví, tak jen trnu, aby na jiný účes nepotřebovala 3hod. to bych musela sehnat jinou kadeřnici, protože to by se fakt nestihlo
Odpovědět
Profilova fotka
radus taky to pekne zeslozitujes:)) teda ale ze neni schopna vstat to je docela hukot...
Odpovědět
Profilova fotka
ona není ranní ptáče a do toho je ještě těhotná a dřív jak před 8hod. bych jí k sobě nedokopala, kdyby jste měli obřad dřív tak sháním jinou... no jo já si to taky umím komplikovat :-N
Odpovědět
Profilova fotka
:-D:-D to asi kazda:-D:-D noo tak to je zajimavy, a kdy ze máte obrad? 12??
Odpovědět
Profilova fotka
tohle pocasi chci na svatbu!!!!!! sviti slunce a pritomje tu totáááální cerno!!:-) a prset by mohlo zaciit tak kolem 4:-D:_D to je naadhera
Odpovědět
Profilova fotka
no je v tomhle expert :-D v 11.30
Odpovědět
Profilova fotka
Pelu pak se v topíku vyfoť ;-) já jsem doma vyštrachala top co jsem si před 3 roky koupila v orsay a měla ho jen 1x na plese, ještě jsem ho po tolika letech nezkoušela a pokud nebudu vypadat jak maškara tak si ho vezmu taky na rozlučku a je růžový :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radus taky dobrý:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
papa letím do solárka a na kosmetiku
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?