Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jj a ma uzasnou barvicku x-) x-) ja pujdu taky bez silonek..uvidime, bojim se aby ty boticky nerezali...
Odpovědět
Profilova fotka
no původně jsme měli mít jen z medovníku, ale asi budeme mít každé patro jiné. ráda bych se s pani domluvila, kdyby odepisovala. tak asi zítra se s ní domluvím... ty jo počkej ted jsji mě zaskočila- bud řikala kolem 2.tis nebo 3tis. ale asi ty 2. a vy?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: asi ho objednám, když dorazí do rozlučky tak si ho vezmu a když ne tak si ho vezmu na převlečení na svatbu..hmm? ještě ho ukážu některé kámošce
Odpovědět
Profilova fotka
tzo mluvíš ted o dortu?
Odpovědět
Profilova fotka
jo o topíku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jojo mě psala 1800kč a každé patro jiné. já jí povezu domácí vajíčka :-) tak s ní budu předtím mluvit markét: alce sem psala o tričku v odkazu
Odpovědět
Profilova fotka
co ta Miša, co se stalo...
Odpovědět
Profilova fotka
no prevleceni na svatbu jsem nejak neresila, asi si vezmu proste jen 3/4 kalhoty a nejaky tilko... skoda penez... uz :-N a na rozlucku chci neco silenyho, nejaky tricko a pokreslit ho treba nejakyma napisama jako nevesta apod, :-):-) kolik je tam tydnu dodani? no me se fakt libi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
markét: sem napsala jen, že jí přítel řekl že si s ní krátil dlouhou chvíli a zrušila si nick. alka: já taky převlečení nechci řešit :-) a na rozlučku budeme mít všechny růžový vršek a plastovou korunku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
market, rozesel se sni :-S no presne neco takovyho mam v planu:-) neco klasicky rozluckovyho!:-) neco jako playboy usi na celence a pod:-))
Odpovědět
Profilova fotka
alka: nechtěla sem aby holky musely něco shánět..tak korunku seženou v ptákovinách nebo v papírnictví a růžovou abychom byly vidět
Odpovědět
Profilova fotka
holky myslíte že když si přinesu svoje tílko že mi ho potisknou? chtě bych jen na prsa nápis nevěsta a dozadu třeba otazník...nebo koupím barvu na trička a napíšu si to tam
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj presne, no tyhle usi tam meli taky co jsem videla:-) i kdyz pochybuju ze mi to ty holky budou nosit:-D tak kdyztak dáme korunky no:-D:-D jj presne, tak ja premyslim ze pujdem teda nekam do baru, ale netusim kam - nemate napad kde by to slo udelat?
Odpovědět
Profilova fotka
my máme zamluvenej salonek kde se najíme popijem a pak se přesunem na disko
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo? no tak to je mazec, tak to bych nečekala..ale je pravda že její neustálé měnění místa i termínu bylo dost podezřelé...a potom s tim přítelem že je furt pryč a pak v nemocnici, nevím no... je holky, vy budete krásný :-D my to nakonec budeme mít každý sám a doma. pozvu kámošky a lidi z vesnice, jelikož to bude jako štando, postaví se brána, něco se vypije a toť vše. přeci jen z toho týdne budu asi dost utahaná a druhý den toho bude muset hodně zařídit, takže nic extra velkého...
Odpovědět
Profilova fotka
petu jj urcite ti to potisknou ale je to docela drahy, tak ja jsem si rikala ze si to napisu a nebo vysiju:-) a porad jsem to tilko nesehnala:-)) tak to mate dobry, to ja bych chtela toho striptera..ale to asi neklapne.. holky mi nic nezaridi, a sma si ho schanet nechci :-N ani nevim kde....:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já budu mít striptýz ale vkusnej ne slizkýho striptéra :-) a já to nevím :-) koupím barvu a textil a tílko a zkusím to napsat
Odpovědět
Profilova fotka
market a to mate kdy tu rozlucku?:-) tenhle vikend? petu:-D:-D:-D:-D tak to je hlavni ze to nevis:-D:-D jj staci obarvit:-):-) no, ja jim asi "nakázu" si vzit jednu barvu, asi cervena nebo ruzova (to snad ma kazdy) a ty usi/korunky/ ci co, jim asi koupim, uvidime kolik za ne budou chtit:-) a svoje tilko si vyparacuju sama, nj ale to musim nejdriv nekde nejaky levny najit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky poustim sem manzela..takze ted tu nejsem..pak se sem jeste asi kouknu
Odpovědět
Profilova fotka
hm tak prej ne, tak tu muzu jeste byt:-)
Odpovědět
Profilova fotka
do alba jsem dala 3 favorizované šaty a nevím, nevím i když jsem už dala zálohu:-) začínám mít dilema...
Odpovědět
Ahoj holky jen tak jsem koukla k vám do diskuze, protože se taky vdávám na jihu a vidím že jste řešily rozlučku. Musím Vám říct že nápad mít stejný trika je bomba. Měla jsem to taky. Na první rozlučce jsme měly havajský věnce holky ružovou a ja bílou barvu a bylo to super. Druhá rozlučka byla, že holky měly bílý trika a ja modré s nápisem nevěsta. Fakt bomba. musím říct že lepší akce jsem nezažila a náramně jsem si to užila. Je to super pocit když víte že ta zábava je o vás a jste středem pozornost (tohle jinak moc nemusím, ale ted mi to dělalo dobře) :-D . Jinak
Odpovědět
msevy: všechny jsou krásny...hrozně se mi líbí tenhle styl. jenom vyzkoušet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
krásné ráno holky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
msevy: mě se nejvíc líbí asi ty 2.nebo 3. kaceenka: jojo mi bude holky růžovky :-) alka: no tyo zrovna řeším to že nemám růžový tílko, nebo mám ale nevím co bych si k němu vzala za kalhoty, chci aby to bylo pohodlný.... Dobré ráno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak nejaky cerny kalhoty nemas? nebo rifle?:-) no ja taky nemam nic ruzovy -teda mam, ale je to docela elgentani a tlustý, tak to by asi neklaplo:_D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no černý kalhoty nemá, rifle samo že jo, ale právě k nim potřebuju jakoby delší tílko a tohle je spíš kratší
Odpovědět
ahoj holky, a vítám nové jihočeské nevěsty :-)
Odpovědět
msevy: mne se libi nejvic 3 ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyo alka koukej co sem teĎ našla http://moda.aukro.cz/item1155975851_r...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?