Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tyo tak stůl bych na ráno nenechávala :-( kouknu na nevěsty...
Odpovědět
Profilova fotka
nevím kterou myslíš, dokonalý mi nepřijdou ani jedny
Odpovědět
Profilova fotka
jééé ne ten den, to nestiham, myslim ráno pred.. zdobi se den pred a vetsinou vecer, no a ja bych jela ráno:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak, tak to záleží jestli vám to v restauraci povolí..jestli ten prostor nepotřebujou kterou tu nevěstu si myslela,
Odpovědět
Profilova fotka
no ona uz celkem odskakala, tu s tema uzasnyma satama, jak je ma na styl "falbala" ke kolenum uply, a pak volny, no uzasny jsou:-) fakt princezna:-) no ten prostor urcite nebudou potrebovat, je to sál jakoby vedle tý hlavni restaurace, takze kdyz tam vecer nic mit nebudou (a to urcite mit nebudou kdyz je to CT a jeste je pocitano stim ze si to nazdobim sama) tak si myslim ze by to vadit nemelo, ale kdo ví.... to se dozvim az 16. ...
Odpovědět
Profilova fotka
tak pak je to v¨pohodě.. mě se ty šaty nelíbí vůbec :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? ja jsem z nich uplne "vydrená" ...uplne uzsny, mit takovou postavicku tak bych mela taky takovy styl x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) no vidíš jak je každej jinej, mě přijdu spíš hrozný, ta sukně mi přijde nějak nepovedená. ale nevěsta je to hezká
Odpovědět
Profilova fotka
jsi tu?
Odpovědět
Profilova fotka
to je sranda, zrovna ta sukne je uplne bozi, to je fakt ale hezky ze je kazdej takhl ejinej:-) no ja uz se celkem tesim az se vdam a vypadnu odsud, zacinam tu byt mýtus a fakt uz me to nebavi, kdyz se o me nekdo bavi za zady:-D:-D a samo vetsinou v negativnim..ale uz na to prdim, jsem zvedava na ty komenty u svatebniho alba :-N :-N tyyyyyjo ted mi po 4 letech volal ex... pod nejakym cizim cislem.. tyyjo, manza je uplne nerudnej, jezis, to je mazec
Odpovědět
Profilova fotka
jj jsem, musela jsem "hasit pozar":-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyo co chtěl???? a kdo o tobě mluví?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no to netusim, asi si jen pokecat, ja jsem z toho byla tak v soku, ze jsem s emusela smat, a chtela jsem to nejak utnout, ale to vis, ze to neslo porad nejaky otazky..... a manza hned ze jsem snim koketovala...:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D a tak musel říct co chce..a na co se ptal? tyo to je mazec :-) a kde si se o sobě dočetla?
Odpovědět
Profilova fotka
no jak se mam, a co jak je, a co delam, no takovy ty prazdny reci... pak jsem rekla ze se vdavám, tak hned coooo? a prej hned takovy ty slaboduchý reci " a je lepsi nez ja" apod... no tak to me "dostalo jeste vic :-D:-D fakt komedie..
Odpovědět
Profilova fotka
ty vole!! tak ten je vostrej, ještě že to manža neslyšel :-) nepsala sis s mysakjaja? co se stalo?
Odpovědět
Profilova fotka
no manza to asi slysel ptz sedel vedle me a docela dost zuril, chtel za nim jit(rekl mi kde je) a dat mu pres kousavý... jj psala, pisu si sni pres icq:-) jeeezis dneska jsem si sni nepsala
Odpovědět
Profilova fotka
aha, já nemyslela dneska. tak to z tebe nebudu páčit, jen mě zajímalo co se stalo
Odpovědět
Profilova fotka
IP
Odpovědět
Profilova fotka
dám do alba na chvilku fotku družičky. ale nekoukej na výraz a na postoj :-) a šaty jsou zmačkaný a neupravený ale za 280kč je to fajn jinak sem dneska našla ty tvoje a zjistila sem, že mají i červeno bordo
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? ty jsem tam predtim nevidela, ty musi vypadat bombasticky!! tyjjooo ja se tu fakt dneska nenudim... manza si asi prave zlomil prsty u nohou... paneboze...
Odpovědět
Profilova fotka
tak ty jsou boží!!:-) to jsi ty?? fakt bomba:-) jinak teda dlouho jsem nevidela tvoje saticky a musim rict ze jsem zase slintala:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, tak Alka, boty mám uzavřený, takže asi přeci jen silonky zvolim, abych neměla otlačený nohy... Pellu zrovna dneska jsem na ten tvůj dort koukala a řikala si že mám asi stejnej :)) od koho ho máte? Co se stalo s Misou? já jak to nečtu, tak vůbec nevím...bude mít vůbec někdy tu svatbu? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: nene to je jedna z družiček mě se ty fotky šatů co mám nelíbí s tou větší spodničkou jsou mnohem hezčí ale děkuju
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3...
Odpovědět
Profilova fotka
hrozně se mi líbí tenhle top http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=3...
Odpovědět
Profilova fotka
market tak to asi fakt silonky:-) tyjo tak ty cerveny me zas tolik nenadchly... a ten topik je uuuuuzasnej!!!
Odpovědět
Profilova fotka
markét: my ho máme od paní ze Zhoře u Tábora... já mám taky uzavřený boty a nevím jestli silonky budu... alka: že je ten topík skvělej!!
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: jj tak to máme od stejné :-D jen jsem jí včera psala a ještě mi neodepsala, tak jí budu muset asi zítra zavolat jak to vypadá, jestli všechno platí...
Odpovědět
Profilova fotka
tyo to je mazec :-) a jakej budete mít vnitřek? a kolik vás stojí?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?