Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
a už to tam mělo být? jdu se napapat
Odpovědět
Profilova fotka
jj vcera ráno... tyjo tak uz mam hotovo, tak auta az na jedno vyresený takze jestli nekdo neprijede na ráno tak je jistých 7 aut, harmonogram hotovej- mam budicek na 7 coz je super... a zasedaci poradek taky 24+3 k obedu, a od 5 je to 40lidí, a mozna jeste ubyde.... 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky četly jste to ode mě? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
market jéé ahojky!!!:-) tebe jsem tu uz dlouuuuho nevidela... tyjo necetla, co by to melo byt a kdy jsi to psala??
Odpovědět
Profilova fotka
markét: taky sem nic nečetla..kde?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: super :-) já mám auta taky vyřešený... a časovej harmonogam ještě nemám a nás bude tak 35 dospělých a ještě ubydou pak babičky, takže tak 30 což si myslím stačí
Odpovědět
Profilova fotka
nás bude asi 10 aut
Odpovědět
Profilova fotka
petu jj sestrenka mela 38 a bylo to docela hodne.. se to nezdá.. no ja myslim ze taky budem kolem ty 40-50 max.. jelikoz jak to ubývá , tak si myslim ze jeste tak 5 lidí odpadne... a nebo nam to ani nerekne a vubec neprijdou.. ale co.. to neva:-)
Odpovědět
Profilova fotka
markét hodně štěstí příští týden ať se vše vydaří ;-) v tomhle je to tady blbý, na MK napíšeš do diskuse kontrétní osobě a ono jí nahoře svítí upozornění o zmíňce a když to otevřeš tak zjistíš kdo, v jakém tématu a co píše nebo chce ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
markét: tak co jsme měly číst???
Odpovědět
Profilova fotka
teda uplne me o desi, stallo se neco?
Odpovědět
Profilova fotka
mě taky..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
holky na předchozí str. dole se vás na něco markét ptala? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha...markét pokud máte fotografku i po obědě tak by se jí mělo dát najíst si myslím
Odpovědět
Profilova fotka
jezis tak ja tady probiram 20stránek zpet buh vi co se stalo ze jsme to prehlidla, a ono je to na strance pred:-D:-D tak ja davam obed kazdymu, jak DJ tak FOTO tak kameramanovi..to je to +3... tyjo to tak rychle uteklo? uz za týden? tyyy brdo! tak kdyby si se neukazala tak drzim palce:-)
Odpovědět
Profilova fotka
týden to už je něco!!!!!!!!!wau tak ať se všechno vydaří
Odpovědět
Profilova fotka
áááááááááá 29dní....
Odpovědět
Profilova fotka
jeee to jsem vás nechtěla vylekat :-D já jen že na to nikdo nereagoval, tak jsem si myslela že jste to asi přehlédly... no jo za týden a kousek :-) já už si ubírám, ale i tak je to už za pár. hlavně to počasí aby vyšlo. ted je tam opravdu nic moc :( koupila jsem si nakonec ještě bolerko, tak třeba ho užiju ...tak asi i fotografce dáme najíst, a nebo se jí zeptám na místě jestli bude taky jíst...1porce navíc se už nezblázní. nás bude na oběd 32 a pak na večer asi přes 80 ;-) Radus děkuji, pevně v to věřím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
market peeekne:-) me se to zredukovalo samo:-D takze zadny 100 jak bylo v planu:-) tyjo to uz je fakt za par, a jsi nervozni? ja jo, jako prase:-D zajimavy:-D jamyslim ze budete mit hezky pocasi.. rikali ze do 10.sprna budou ty paraky az na tento tyden kdy ma byt nic moc... takze urco to bude perfekt.. ja mam taky obrovsky strach o pocasi
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, tak my si naštěstí alkohol a všechno platíme sami, takže z toho důvodu, jinak bych taky v životě tolik lidí nezvala... no už to pomalu začínám pocitovat. hlavně v noci, kdy se mi furt zdá jen o svatbě... tak to ráda slyším že má být hezky, jako pařáky zase nemusim, protože pak všechno cukroví teče a je to taky naprd, ale furt lepší vedro než zima ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
spis lepsi nez dest:-// tyjo petu ted koukam na aukro, ten kolotoc prodavas ty??? ja myslela ze ho ty chces...
Odpovědět
Profilova fotka
necháme se překvapit. a co u tebe jak vrcholí přípravy? kde budeete mít nakonec tu hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
ve vrazi:-) no my uz mame definitivne koupeno, dokonce i cokoladky do kterych s ezapichne jmenovka... jediny co mi ted pro zmenu chybi je prisavka.. teda vlastne 4:-D:-D:_D tak manza dneska dostane pochvalu.. konecne dava opravit auto a sehnal ridice..tak o je fajne
Odpovědět
Profilova fotka
no my už snad máme taky všechno, jen ted řešim silonky, zda jo či ne...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, a co mas za botky? uzavreny a nebo otevreny?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jojo já ho prodávám. markét: já silonky mít asi nebudu, ale radši si je koupím, kdyby bylo pod mrakem a tak.
Odpovědět
Profilova fotka
Markét že jsme vybrali stejnej dort? a že ho máme od stejné paní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu jezis co kdyby me to neprehodilo??? =-) jéé silonky je snad jediny co neresim, haleluja:.-) a taky jsem dneska vyresila prádlo na svatebni noc, tak mam taky radost:-) takze uz fakt jen ty pricucky:-D petu:.-) jééé dort, si mi pripomnela jak se silene tesim na ten náš:-D akorat mam asi problem s prepravou- teda spis s casem, kdy pro nej jedete? myslela jsem ze vecer az pojedem nazdobit restauraci... ale to asi nestiham, ve 2 mam kadernici a bude mi delat neco co zabere tak 3,4 hodiny -takova relax kura s pripravou na den D- no a to uz bude v cukrarstvi zavreno, tak myslis ze by to slo ráno? a ze bychom to nazdobili i ráno?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no nic, tak by se nic nestalo pro dort jedeme v pátek jako ráno stůl? nebo co nazdobit..
Odpovědět
Profilova fotka
tyyyjo ta nova nevesta, ta ma tak dooookoonaly saticky! vypada uplne uzasne!:-) jj nazdobit stul, mela jsem ho zdobit vecer, ale kdyz tam pojedem z dortem tak tam vecer nepojedu zase s dekoraci... nevim, uz je mi jasny ze to budo pekny kvalty...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?