Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
to ja taky alka. Jsem totalne prejeta valcem a priserne me boli hlava
Odpovědět
Profilova fotka
me bolela vcera.. :-( vcera byl proste spatnej den:-( tak.. je rozhodnuto, ten za 700 nebude... nebude ani zadnej co mam doma.. ted je to pro zmenu bud nic a nebo ten uplne nejdrazsi :-N zabíte me!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jakej nejdrazsi zase?
Odpovědět
Profilova fotka
ty si ho vcera nezaregistorvala? poslu na mail:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nn, nezaregistrovala, nebo spis prehledla
Odpovědět
Profilova fotka
tk uz ho tam mas:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak abych pravdu rekla, tak se mi libil vic ten za 700 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj já jsem teď taky mimo Alko ty řešíš buď ten za 700,- z kasimy nebo ten co máš doma s modrým jak si focená v albu?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa:-D:-D hooolky!! co mi to deláte! :-D:-D:-D radus, nn ted jsem psala ze je jisty ze ten za 700 nebude.. a ze nebudou ani ty co mam doma, ze s emi libi asi nejvic ten, co jsem tu vcera hazela odkaz, ten uplne nejdrazsi:-( ze je stejny jako mam ten perlickovy(co k tomu jde perfektne) akorat je to stras:-) takze presne to co jsme hledala(ne stras, ale kaminky. lae kdyz uz tak tenhle je asi fakt nej) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka me se fakt libi vic, tak kdyz si napsala bud ten nejdrazsi nebo zadnej, tak misto holyho krku si vem jen retizek s priveskem
Odpovědět
Profilova fotka
aha teda čím dál víc komplikovanější hele a koukala si do alb kdo má pododobný šaty, jak byla dotyčná vyzdobená atd. ? víš co aspoň pro inspiraci
Odpovědět
Profilova fotka
jenze me retizek s priveskem neslusi...:-/ proto to nenosim ani normalne..:-( radus, semnou vzdycky:-D:-D podobny saty tu nemá zádna.. kdyz uz tak slehacku.. ale "me" se zadna ani nepodobala, ani stylem ani nicim.. kdyz to shrnu, tak kdyz slehacka, tak klasicky závoj korunka, nausnice, nekdy (a docela casto) rukavicky na jeden prst(ty hnusny :-N ) a nahrdelnik, vetsinou jemny, ale me ty jemny neslusi, jak jsem velká tak to na me zaniká.. no a ja nemam ani klasicky uces, ani klasicky závoj (to s eani za zavoj nedá povazovat)a rukavicky nebudou kdyz bude nahrdelnik..takze se tu v porovnání vubec nechytám.. vlastne jsem tu videla snad jen 2 nevesty (za celou dobu co jsem tu a to uz jsme tu pres rok) co meli robustni/honosny/ velky nahrdelnik... nj, vsechny chteji byt jemné princezny... :-N :-N a to ja nechci :-N
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo a korunku taky nemam..._'
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se rozepsala a ono mi to zmizelo 8-( jasně nechceš být jemná princezna, ale zároveň přeplácaná takže buď bez náhrdelníku, ty naušnice, minizávojíček a popřípadě náramek, pokud seženše podobný k naušnicím nebo ten za 700,- ( pak ho zkusíš prodat ) psala si, že se k naušnicím hodil, naušnice, minizávojíček a náramek už ne
Odpovědět
Profilova fotka
ták- presne:-) chci byt vyrazna, ale ne kycová :-) proste já :-) nn naramek nebude v zadnym pripade.. ani nevim kdo to tu zavedl, ja naramky nosit nemuzu... ani nechci.. pockej tu posledi vetu nechapu, kdyz bude nahrdelnik tak nebudou nausnice a minizavojicek?
Odpovědět
Profilova fotka
já se musím dát taky do schánění bižu, ale jemné ;-) zkusím mrknout taky v té kasimě a holky jsou nějaké dobré stránky s bižu a hlavně nepředražené? kromě svatební ráj a studio princess
Odpovědět
Profilova fotka
bizu mas na kazdy strance o svatbe (jako eshop) mela jsem jednu, a tam bylo fakt tuna veci a fakt pekny a cena prijatelna.. no kdybys me ted zabila tak si snad nevzpomenu.. tak to jdu hned hledat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
blbě jsem to napsala jen ten náramek v případě náhrdelníku ne náramek taky nechci ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tady se zacina nejak kabonit, kez by byla bourka
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, potřebuju rychlou radu napsala sem té paní co dělala ten vintage blog a ona mi napsala že mi udělá v podobném stylu v mých barvách ale já nevím který z těchto dvou scrapbooků použít. prosím poraďte. http://www.fler.cz/zbozi/blok-a5-636878 http://www.fler.cz/zbozi/album-a5-636477 jestli ten na výšku nebo na šířku
Odpovědět
Profilova fotka
tak se zkus podívat prosím už jsem před pár týdny hledala všude možně a našla jednu stránku, která byla docela dobrá a bohužel neuložila a teď jí nemůžu najít :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Pelu mě se líbí ten první odkaz ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu tyjo.. me by se to vic libilo na sirku.. ale ty srdicka s emi ani u jednoho moc nelibi...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj pellu, ja jsem pro ten prvni, na vysku
Odpovědět
Profilova fotka
mě se líbí ten na šířku ale je tam moc těch srdíček, ten první beru uvidíme jestli mi paní napíše co s tím dokáže udělat
Odpovědět
Profilova fotka
petu ;-) :-) jéé ja musim jit asi zas zehlit... dneska mam totalne uklizeci den.. riti se mi sem segra s manzelem a mamka.. tak to musi byt naprosto sterilni prostredi..to nevim jak stim psem dokazu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: taky sem nějak další náhrdelník přehlédla
Odpovědět
Profilova fotka
jooo už vím...ten z toho bižu
Odpovědět
Profilova fotka
jj presne:-) no jeste koukám dál..nechci se unáhlit...
Odpovědět
Tak já se tu snažím dát jednu fotku ze svatby, aby Alka viděla, že já měla dost výraznou věc na krku i ve vlasech, k tomu náramek, půl hodina zabitá, z práce to prostě nejde. No já se taky bála, že to bude přeplácané, ale myslím, že nakonec nebylo. A to na krku fakt nebylo nic jemného. Prostě to musíš vyzkoušet no. I s těma šatama. Já to nezkoušela, ale měla jsem pro jistotu jinou náhradní decentní variantu... ale nedošlo na ní. Jinak pěkná bižu je na tom Fleru. Vetšina těch holek velmi ochotně udělá cokoliv v jakékoliv barvě. Já si vybrala náhrdelník a udělala mi k tomu i čelenku, náramek, naušnice a prstýnek :-D Hlavně jsou to origoše a za pěkné peníze.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?