Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no ja to taky neprobirala.. cekala jsem ze kdyz uz mam vsechno nakoupene pripravené hotove tak nikdo neprijde a nebude se snazit aby se zemekoule otacela na druhou stranu!!! no fakt me nastvala, a vsadte se ze s eurazi a bude trucova- ona! jj jako fakt si na sebe nevezmu ty hnusny perly zvlast kdyz v nich vypadam jak pani ovarniková krizená s marfušou.. to fakt ne, a na co bílý boty kdyz nic bílýho nemam? nehlede na to, to co mam koupený me stálo nemálo penez... proste to je u me uzavrena kapitola..takhle pujdu a je to
Odpovědět
Profilova fotka
teda ta mi fakt zkazila naladu, jsem uplne rozcilená.. no nic dámy..letim na pracák.. az prijedu tak tu jeste do 11 budu:) ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
jj tak dobre porid. Zatim pa
Odpovědět
Alka: modrý boty ber, nenech si do toho kecat, naopak fotka modré boty a vedle modrá kytka bude dost efektní... A k tomu náhrdelníku, já bych hlasovala pro, ale úplně jiný typ, všechny jsou moc pěkné, ale trochu přebíjí ty naušnice, mě by se k nim více líbil jen nějaký závěs - skleněný ve stylu naušnic, třeba na modré tenké stužce, nebo na kulatém řetízku, případně na pevném drátku. A nebo na pevném modrém drátku :-D Já se taky bála, že budu přeplácaná, brácha o mé čelence a náhrdelníku řekl, že jsou jak na výlet do vesmíru, fialové boty taky moc lidi nechápali, ale nakonec to bylo dobré a fotogenické.
Odpovědět
Něco v tomhle stylu, ale ještě trochu jednodušší... http://www.bizushop.cz/nahrdelniky/na... Doufám, že sem můžu dát odkaz...
Odpovědět
Profilova fotka
seeeem tu:-)) adleen:-) jéé to si mi udelala radost:) a nemas nejakou tvoji foto?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmm nahrdelnik super ale prave tohle k tomu nejde.. mam podobny doma, a usoudili jsme ze jak je to jiny material a styl( nausnicky nejsou sklenené, ale je to kristál zasazeny do bílého zlata -vypada to jako velký zirkon) tak se to tluce, musim mit tedy stejny styl "kamen zasazený ve stribrným/bilým zlate/ porhodiovaný) no proste ten retizek musi mit stribrnou barvu a kameny ..stras se moc nechytá, ptz to uz je zase jiná skladba... no jsme z toho celá tumpachova.. ted jak jsem jela na pracák tak sem o tom premyslela a ten nahrdelnik mozna nebude, ale kouknu jeste na netu jinak divky obvolala jsem 3 posty.. a saty nikde.. a to tu meli uz 10 dní být..... no ja jsem na ty saty snad zacarovaná:-//
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.bizushop.cz/svatebni-a-spo... tak tohle je presne ten co potrevbuju... hm.. tak to je jeste horsi nez predtim :-N
Odpovědět
Foto jde zítra nebo v pátek do pošty (tištěné a dvd), tak nejdýl po víkendu budou, ale už jsem viděla ukázky a super. Na to, že se nerada fotím, je to bomba. A právě fotka fialová kytka a vedle fialové boty je moc pěkná. No mě se k tomu ten štras právě taky moc nezdá. Ideální by právě byl 1 stejný kámen ve stylu jako naušnice jen na jednoduchém řetízku... Tak hledej, ještě je čas :-) Ne moc ale je...
Odpovědět
Profilova fotka
tak ten tam taky prodavaji.. je to do setu/sady s tema nausnicema.. ale me se to nezdalo.. je to jakoby kaminkovy retizek a na konci je tahle slzicka.. ale je to docela dlouhy, a me to proste nejak nesluselo:-(
Odpovědět
Tak to je škoda... Ale tak ty naušnice jsou i samotné moc pěkné...
Odpovědět
Profilova fotka
jj to bylo puvodne v planu..ale ted jak jsem to vcera zkousela k satum tak je fakt ze neco na ten krk by to "asi" chtelo...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
kdepak je mysááá
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tuuuuuuuuuuuu
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky :-) adleen: Jak vám dopadla svatba? Taky vás to vedro ubíjelo? Nás teda pořádně...teda mě ne, mě nevadilo 8-) ale hosty jo. Už se pomalu oklepávám z toho, že svatba se moc nepovedla. Už jsem mluvila se spoustou lidí a všichni na mě koukali jak na blázna, že to bylo hezký. Takjsem asi zpočátku narazila jenom na ty, co se jim nelíbilo a ty už mi můžou vlézt na hrb. alka: Já bych byla asi s doplňkama trochu opatrná. Modrý boty, modrá kytka, naušnice, rukavičky, bohatý šaty...abys opravdu nebyla moc. Ale to je jenom můj názor. Já měla náhrdelník tyrkysový, nebyl sice nějak moc ohromný ale vidět byl, ale měla jsem k tomu decentní naušničky ve stejný sadě a opravdu jednoduchý šaty...a samozřejmě modrou kýťu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, tak ještě koupelna a záchod a je opět uklizeno :-) alka: jestli chceš opravdu něco na krk tak bych volila něco jako říká adleen, ale já bych krk nechala volný...
Odpovědět
Profilova fotka
holky koukám, že to Alce vůbec neulehčujem :-D ale jasný co člověk to jiný názor - být Alkou pořádně si to celý komplet vyzkouším a hlavně musí se v tom sama cítit to je nejdůležitější ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
radusv: jojo to je jasný, ale je pravda, že sem zapoměla na rukavičky který alka chce a je toho už asi opravdu moc. jinak modrý botky bych určitě nechala
Odpovědět
Profilova fotka
jejda to nevím, že chce i rukavičky - nééé ty bych nedávala ty se mi nelíbí když prohlížím alba přijdou mi jak pozůstatek z let minulých
Odpovědět
Profilova fotka
radusv: mě se taky nelíbí :-) ale to už sem alkapince psala...má je v albu myslím
Odpovědět
Profilova fotka
škoda že tu není takhle debatíme bez ní už jsem je našla - no píše tam, že nejsou na 100% tak třeba si je ještě rozmyslí, protože ty bych opravdu nedávala...
Odpovědět
Profilova fotka
zrovna tu není co?
Odpovědět
Profilova fotka
si někde vejletí a my jí tu drbeme :-D neee však ona si to pak přečte a proberem to s ní ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jojo :-) a co ty dneska děláš?
Odpovědět
Profilova fotka
hádej - pracuju :-) a už mě to nebaví, venku začíná být opět krásně... to půjdete s prckem někam k vodě viď?
Odpovědět
Profilova fotka
uvidíme. Dneska má být zase pařák no
Odpovědět
Profilova fotka
tak já jdu zase něco dělat, po práci zajdu na chvíli k našim, pak budem dělat na zahrádce a večer jdu na zumbu ;-)
Odpovědět
Lenra: Nám se svatba maximálně povedla, byla jsem až překvapená, že se nic nepotento. My ale taky nic moc nechystali, nechali jsme to plynout... Jen byl menší zásek s únosem, ale za chvilku byl klid :-D Jo a zapomněla jsem dát stuhu na auta, takže nakonec byly nezdobený, ale to nám bylo úplně jedno. Byl to prostě krásný den. Všichni nám to hrozně pochválili, nikdo si na NIC nestěžoval (naprosto šokózní pro mě), prostě nádhera. Dorty byly výborný, kytky krásný, lidi milý, jídla i pití dost. Jen to počasí, to byl teda záhul. Rozhodně doporučuju hodně myslet na to, aby zbylo pití i na focení. Sice jsme sebou furt nosili láhev vody, ale bez ní bych tam padla za vlast. A z šatů jsem ráda vylezla cca v 18h.
Odpovědět
Profilova fotka
je tu někdo?
Odpovědět
Profilova fotka
jj ja pellu
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?