Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
radus: jakej styl hledáš?
Odpovědět
Profilova fotka
Pelu jednoduchej a jemnej a štras ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale víc se mi líbí perličky najdu fotku
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.beremese.cz/album/view.php... nebo štrasový? já nevím prosím pomoc
Odpovědět
Profilova fotka
adleen jéé ty si hodna:-) tak to nehledej:-) tak doma:-) treba :-) ... no ja potrebuju jen ten nahrdelnik, a ma jen tri pozadavky.. aby sel k nausnicim, aby sel k satum a aby sel ke me.. tohle splnuje tak 10% toho co vidám ... jj komu slusi perlicky tak hlasite zavidim.. ptz ty s emi taky libi:-) ale ke me nejdou a k satum uz vubec ne, ale sestrenka je mela a byla jak princezna:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jestli ti jdou perlicky tak do nich jdi.. jsou tak krasny kombinace:-)
Odpovědět
Profilova fotka
raduš pokud chceš být jemná tak perličky jsou super já sem zase ulítlá na štras :-)
Odpovědět
Profilova fotka
já mám doma sadu perliček. ale náhrdelník jako klasickej ne tenhle na šnůrce kde je semtam perla. já jsem malá blondýnka takže jemnej typ sám o sobě takže se snažím spíš malinko zvýraznit ale ne moc
Odpovědět
Profilova fotka
no ja se budu smat az uvidite spolecnou fotku s myma kamoskama.. budu tam neco jako m.everest :-D
Odpovědět
Profilova fotka
já asi udělám to, že vezmu ségry nějaký perličkový náhrdelník zajdu do salónu a vyzkouším se šaty a porovnám se štrasem, který v salónu určo mají - ale musím počkat až se vrátí z dovči... perličky by byli super řešení naušničky mám nebo půjčím od ségry a náhrdelník by mi udělala známá a vyšel by mě levněji než kupovat a kdyby bylo třeba tak se prodávají i pinetky s perličkou
Odpovědět
Profilova fotka
radus ja myslim ze v salonu maji i ten perlickovej nahrdelnik, to bych rekla ze jich tam maji vic nez strasovych
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky já to vyzkouším a rozseknu ;-) já jsem černovláska, takže podle mě výrazná dost
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja jsem bondyna a myslim ze jsem taky vyrazna dost:-D:-D a nemyslim ted prostorově:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jinak šaty mám podobné těm v albu jak u nich mám popis favoritky, které neseděli
Odpovědět
Profilova fotka
jsou krasny.. mas super postavu tak to jde pak snadno:-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tohle je taky moc hezký
Odpovědět
Profilova fotka
alka díky, ale o super postavě nemůže být řeč stehna, zadek a břicho jsou moooc prostorné - dle Z. jsem buřtík :-N no nic po dalším porodu musím víc na sobě zapracovat, teď čekám, že se co nevidět u mě uvelebí další mimi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus: uvidíš že za chvilku budeš psát že si objevila 2 čárky na testíku hodila jsem do alba - líbí se mi ty perličky co mám doma. Ještě sem je neměla na sobě
Odpovědět
Profilova fotka
petu tak to si myslim ze by k tem tvym satum slo uplne perfektne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé me se tak nechce zehlit :-/
Odpovědět
Profilova fotka
alka: taky musím žehlit. já ale určitě nechci perličky
Odpovědět
Profilova fotka
krásný Pelu, uričtě by se k šatům hodili, ale štras taky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
za chvili je tu manzááá x-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus: děkuju. vážně sem ty perličky neměla ani jednou na sobě tak je možná zkusím prodat :-) už mi svědkyně koupila i štrasovou čelenku takže už změnu nehodlám
Odpovědět
Profilova fotka
moje dvojce- hih:-) nemá nic na krku =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: uz prijede dneska?
Odpovědět
Profilova fotka
jede si jen pro slavnostni uniformu na ten pohreb :-|
Odpovědět
Profilova fotka
aha :-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ukaž dvojče
Odpovědět
Profilova fotka
no ted je tam zas v tech albech
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?