Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no a proc ne, babka o holi bude ridit rolls :-D ne ted fakt, kdyz to je takhle, tak proc ne, to je fakt smesna castka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo ja tu bilou organzu prosivam tmave modrou niti.. je to videt.. mozna to i vypada blbe.. ale co.. jinou nit s tak vysokou pevnosti tu nemam..co myslis? asi na to prdim ne? nejaka nit na aute... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
to vis ze jo, prd na to, uz vidim jak nekdo bude zkoumat jakou niti to mas sesity
Odpovědět
Profilova fotka
no ono je to docela dost videt.. ale fakt uz na to kaslu.. kdyztak reknu ze to byl zámer:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jasny, tak modrou v barve svarby taky mate ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale ne namornickou:-D:_D tyjo.. na tu svoji uz prdim.. uz nemam sil.. tak ja jdu hají... zitra tu asi budu mac od rana do 11.... a pak vecer... jdu hajat, uz neudrzim oci dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
jj tak dobrou noc ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ranko devcata :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky!!! taky je u vás tak krásně? prší a prší
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj pellu: jj taky prsi uz od vcera od vecera. Ale krasne se spalo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem vás holky dočetla, jste pěkně ukecaný :-) Jinak film Hlava rodiny mám taky ráda :-) šaty vajdišový se mi nelíbí, kytka je krásná, auto sem neviděla. Ale chrysler se mi taky líbí, teda záleží na tom jak který... mysak: jojo spalo se skvěle, nám začalo pršet asi kolem půl devátý a prší s přestávkama, teĎ třeba vůbec :-)
Odpovědět
Profilova fotka
brýýý ráááno:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
brý brý
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se priznávám ze tady byla taková mela ze jsem sse tu bála...poprvý sama pres noc v novým a venku taková mela.. bourka ani ne, ale ten silenej vitr... jsem porad vstavala a byla potento strachy, vsechno v byte mi mlatilo- brr:-) ted taky neprsi a je tam fajn, az zima....
Odpovědět
Profilova fotka
alka: u nás taky, ale je to příjemný :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj to je fakt.. nerada bych byla na ty navsteve spocena jak prase, a taky konecne po jak dlouhy dobe si nechám rozpusteny vlasy:-))
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja jsem taková cíta to je desný!!! ted mi volal tatka a omlouval se ze vola az dnes a ja zas bulela.. no je to normalni??? =-) :-D:-D tak ja jdu zbudit manzu....
Odpovědět
Profilova fotka
alka: nejsi těhotná? neblázní ti hormony? jinak tedy opožděně vše nej k svátku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
nn tohle se u me projevuje uz od 15ti let.. tedy presne od 15 narozenin pri kazdy prilezitosti bulim, predavani daru, svatby, filmy.. no desný... nn nejsem tehotna:-) diky bohu:-) mimco bude az do baracku:-) dekuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: dám do alba pozvánku na rozlučku a řekneš mi jestli to tam může být jo?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj alka, za chvili vyrazite vid :-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to tam...může ta pozvánka takhle být?
Odpovědět
Profilova fotka
pellu ja myslim ze jo, me se to libi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: děkuju, nevím co bych tam vymýšlela
Odpovědět
Profilova fotka
je to jednoduchy a fakt hezky :-) nech to takhle
Odpovědět
Profilova fotka
je to divný, ale já se nudím!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jak to? to je u tebe fakt divny :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: petr je pryč, kuba spí, já sem unavená ale nemůžu usnout a dala bych si něco od mekáče!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
tak az se prdolka vzbudi, tak muzete jit na malinkou prochazku. Kdyz spinka, tak se naloz do vany a relaxuj ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: když já sem tak vyřízená a líná že snad ani tu procházku nezvládnu...jo kdybych byla u babičky a mohla si dojít k tomu mekáči :-) to bych možná šla
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?