Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je fajn:-) a kde máme mysuu?:-)ji uz urcite prijel manza tak se tu ted neukaze :-D x-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, nějak teď nestíhám tak se omlouvám za svou absenci... čtu poslední příspěvky o dekoraci - no vzhledem k tomu, že v restauraci budem jen na oběd a chvilkové posezení a fotografa už tam mít nebudem tak o dekoraci ani nezvažuju - stačí, že tam budou barevné ubrousky, dort a moje a svatebčanů kytky. Co jsem byla před 3 lety na svatbě sestřenice, tak to neměla vůbec nazdobený a nevadilo mi to, naopak pak přijde hodina kdy se možná i na stolech tančí nebo se přelejzá stůl atd. :-D každý ho samozřejmě věc, dekorace jsou krásný slintám když vidím takové fotky, ale mít je prostě nebudu. A vůbec ještě jsem nebyla v restauraci a třeba mi to nazdobí tak akorát a budu mile překvapena ;-) Alka nebul aspoň si od manžílka odpočineš a budete se na sebe těšit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo si bude užívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
radus, ted jsem v pohode, ale kdyz jsme s eloucili tak jsem zaplakala:-)) a myslim ze krize prijde.. ted je teprve zacatek... :-N tak to mas taky o starost min:-)
Odpovědět
Profilova fotka
radusv: já vzhledem ke vzhledu salonku nějakou dekoraci koupila, ale střídmě, protože chci na stole džbány s vodou a pak se tam stejně dá to sladký, brambůrky atd. jak už sem psala tak na tom nějak nebazíruju :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jasně kdybych tam měla profi fotografa tak to jo... a hlavně mám o starost míň a to mi vyhovuje :-) 8-) alka je fakt, že kolikrát mi stačila jeho 24hod. a už to bylo dlouhý....
Odpovědět
Profilova fotka
jj presne... a ted mel jeste 12dni dovcu.. tak je to hodne skok...:-/ se tu sama v noci bojim:-( no a v sobotu prijede a hned mu prdli nocni na nedeli... fakt.. to prospi celej vikend.. takze dalsi 2 dny ;-( fnuk..
Odpovědět
Profilova fotka
radusv: my už na hostině taky profi fotografa mít nebudem. ale manžel sestřenice má dost drahý foťák a fotí hezky, takže pár fotek z oslavy určitě udělá, jinak pak budou fotit ostatní :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka my máme od příštího týdne dovču oba dva - já 2 týdny a Z. 3 týdny tak se těším :-) já se sama nebojím a to máme přízemní dům a já spím s ventilačkou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
pelu tak to od sestřenice manžela budete mít určo hezký fotky.... to chci vidět co budou fotit u nás amatéři :-D už to vidím useklý hlavy, v dálce jak mravenec atd. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
radus: neboj zas tak hrozný to snad nebude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
myslíš??? jedinej kdo vím, že z nich umí fotit je přítel a to nehrozí, že by se zhostil foťáku :-D možná ještě trochu moje ségra jinak děsovka
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky holky, tak uz jsem tu, byla jsem jen nakoupit a provetrat si hlavu alka omyl, proto nemam naladu, vic do ip
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ted jsem si ulomila kousek predniho zubu, takze vypadam jak opyzlana veverka ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: teda proč do IP? my jsme tu taky...ale nic já jdu. pa
Odpovědět
Profilova fotka
taky mizím musím makat pa
Odpovědět
Profilova fotka
nj, ja sem vlezu a vsichni mizi :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jezis o co si si usekla zub????
Odpovědět
Profilova fotka
o chleba, tu kousu jeste teplou patku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tyyjo, a to ty predni?
Odpovědět
Profilova fotka
jo horni predni zub, takze mezi nima mam peknou skviru, super
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se dá spravit:-) ale je to drahy
Odpovědět
Profilova fotka
jj, 500 jen to fikne. Budu ale muset, protoze jestli se na fotkach usmeju, tak to bude vypadat silene
Odpovědět
Profilova fotka
nj, 500 je jeste dobry:-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobry? no ani bych nerekla za kousek vyplne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no me se to zda dobry za ty ceny co slycham od zubaru :-N
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo? No ja k nemu lezu jen kdyz je to fakt totalne akutni a nezaberou leky. Od urcite doby mam fobii a to driv jsem k zubari chodila rada.
Odpovědět
Profilova fotka
byla jsem v tescu a koupila jsem ty svicky, ubrousky ( jen bily, nebudu to hrotit kdyz nemaji modry ) a udelam na ne modry krouzky a pripnu k tomu toho motylka. Bude to jako jmenovka na ubrousku
Odpovědět
Profilova fotka
no tak to jsme na tom stejne.. ja jsem se vzdy smala tem co se jich bali a rikala jsem si vzdyt to nic neni.. nj ale protoze mi v zivote nic zubar nedelal... ani prd.. no a minule jak jsem mela problemy s tou plombou.. no to bylo priserny, to strhavani, vrtani, lepeni, pak zase vrtani.. no muzu ti rict ze jsem byla horsi nez mali dite(aby ne kdyz jsem to doted neznala :-N ) a ted uz mam osypky jako vsichni ostatni:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj presne. Taky jsem nechapala ze se lidi muzou bat zubare. Jsem prisla, on se koukl, rekl v poradku, muzete jit. Jenze asi tak pred 5 lety se mi ulomila stolicka a bolelo to. Rikam si prijdu, da mi tam plombu a pujdu. Nj, jenze jsem prisla, dal mi injekci na umrtveni, jenze mi ji dal blbe, tak jsem sla znova a dal mi jeste jednu. Hubu jsem mela jak v kreci, on mi zacal do toho zubu vrtat diru aby mi ho mohl vyplnit. Reknu ti ze jsem se tam malem pocurala bolesti a on na me co delam vzdyt to nemuze bolet. Muzu ti rict, ze uz jsem na kontrolu a doplneni nesla. Samozrejme vypln mi vypadla a ja tam mam krater, ale k zubari proste nejdu. Bojim se ze zaziju to samy
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?