Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
kde si ho tak rychle vzala?
Odpovědět
Profilova fotka
tchyne uz konecne prubezne pece, no a zasekla se, ze uz ma zasekanej mrazak.. no tak jsme ji rekla at to dá nám, ze mame mrazak prakticky prazdnej.. tak manza ted nez jel do prace(uz je tam, fnuk) tak privezl 4 obri krabice mini kolacku...asi dneska zase pekla.. juj, myslim ze uz to bohate staci :-N jj ty prstynky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
týýjo ta vajdišová má ale náááádherný saty!! x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis jak se cini tchyne, to je dobre, aspon mas o par starosti min. Ale no tak, vzdyt ti za 12 hodin prijde, to utece. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ted jsem na to koukala ale saty jsem moc nevidela
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ro je fakt zvlast kdyz budu aspon 8 hodin spát.. premyslim co si pustim za film.. v bedne nic neni:-/ buchty hotovy.. vyzehleno... mohla bych dodelat tu serpu taky :-N :-N no byla tam jen 2x, z toho druhýho záberu to bylo dobre videt.. proste nadhera, podobny jako mela ta blondyna ve válce nevest.. proste krasny.. no a byla jak princezna.. taky takovahle kóča ..aby ne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jsem preslechla od koho si je nechavala sit, jen to ze sila i pro V. Backham. no prave, ze jdes spat, tak to tuplem utece. Ja budu taky koukat a nejakou komedii
Odpovědět
Profilova fotka
no nejaka znama navrharka, taky jsem to neregistrovala-stejne pokud to neni monstrozni jmeno, tak by mi to bylo sumak:-D:-D davaji prcicky svatba..ale to davaji asi az od 10...:-/
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz vcechny prcicky videla, to uz me nebere, ale mam novej film, tak se kouknu jj, krasny saty ma mattragi x-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj presne, kdybych na to mela, tak jedina matragi to je pro me bůh x-) x-) ja je taky videla..kdyz ja nemam rada chytry lidi co ze sebe delaji blbecky..takze na to koukam, ale pulku filmu mrmlam ze to je kravina, a nadavam co se asi tak stane... no chapes.. takze se mi na to nechce moc koukat, jen na tu svatbu.. chjo.. chtela bych cucet na jeden film, ale je celkem starej a docela neznamej, a ten je o svatbe-ale peerfektni...
Odpovědět
Profilova fotka
joooo? a jak se jmenuje? no saty u ni ty jednodussi zacinaji na castce ctvrt mega :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to nevim, ale je to jakoby dvoj díl.. jeden dil je jak rodice zarizujou dceri svatbu (vsichni jsou nadseny, vsichni to prozivaji -az na tatinka) a druhej dil je ze dcera je tehotna a "babicka" najednou taky... no jsou to komedie, docela hvezdne obsazeny..ale netusim fakt? no a ja bych chtela hodne kaminkový, to vis, trpyt a lesk, a kaminky.. no proste straka:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj to ja taky, kaminky, krajka, no tak ty pod pul mega nejdou :-D ale aspon bych si je pujcila na ten velky den. to mi neco rika, ale taky si nevzpomenu na nazev
Odpovědět
Profilova fotka
jj v bedne to uz davali aspon 3x :-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
a hraje tam myslim Steve Martin ze jo?
Odpovědět
Profilova fotka
ja ty jmena neznam :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Hlava rodiny a Hlava rodiny: dedecek nebo tatinek? :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jooo to bude urco ono:-) tak..zase jsem si pocetla tuny a tuny informaci o dovce, a jsme uz jak nemocna... vzdy se na neco zamerim a jsme jak komar...:-D:-D tak.. zacinam zjistovat ze manza bude mit hezci serpu nez já:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
delas serpu jo? tak uz ses do ni dokopala :-D :-D :-D jj je to ono, proste jsem dobra. Obcas sama ze sebe nechapu jakej jsem magor na pamatovaka, hlvne na cisla, to ze me nechape nikdo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vera vang- tak jsou to ty samy saty co mela ta bloncka z valky nevest.. ta mela taky vera vang:-D
Odpovědět
Profilova fotka
nedokopala.. ale doceltla jsme ty tuny textu tak ted "nemam co delat" tak do toho pujdu:-))) no na cisla a datumy jsem taky nemocna,, to je asi postizením ze zakladky.. byla jsme datumarka.. a to zanechá nasledky:.-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jak muze dneska nekde snezit??? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
neznam. Ale kouknu no ja nevim z ceho mam nasledky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kde prosim tee??? nj pocasi je divny
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D dneska jsem se zase spalila na prstu.. a zase na levy ruce.. manza si ze me dela srandu ze to delam schvalne a ze se sebeposkozuju:-D:-D fakt, musime tu prstýnkovou nějak zamaskovat:-D
Odpovědět
Profilova fotka
si obal levou ruku do molitanu a protihorlave rukavice :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak..zadnej svatebni... 2012 si poustim:-D
Odpovědět
Profilova fotka
hmmmm, vidis, ja ho minule v cestine nedokoukala :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no me to v kine zklamalo..pak jsme ho koupili domu, manzu to nebavi tka jsme to taky nedokoukali.. a ted mam na nej chut..aspon z toho co tu máme..stejne to mam jako radio, uz se tu motám s organzou:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem zkousela tu moji organzu zakroutit a vypadalo to desne. Takze bude asi jenom rovne na stole. na tom kvitka a svicky a dlouhy vazy, a s.eru na to :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?