Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ne ne Nevěsta se prodává při příjezdu ženicha k ní. Akorát družba má postup že nejdřív vleze do baráku s hostama, rozdají se jim vývazky, chvíli chtěl posedět nebo co a pak terpve chtěl prodávat. Na to ho teta prej pěkně odpálkovala, že nevěsta se prodá než ženich vůbec vleze do baráku :-) No prostě asi to byla komedie. Já jenom něco slyšela, ale viděla jsem hosty z ženichovo strany, jak byli úplně paf :-D Ty holt byli zvyklý, že družba si tam všechno odříká jako básničku a ostatní skáčou jak on píská. Přitom každá svatba je přeci trochu jiná a musí umět improvizovat. Fakt neprofesionální přístup podle mě. My měli v sále náhodou docela příjemně. Bohužel, jak jsme přijeli brzo, tak jsme museli čekat na jídlo a na kapelu. Ale abych ty problémy nějak nezveličovala. Spoustu lidí říkalo, že svatba se jim fakt líbila. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to u nas vubec nebude:-) tak snad... jéé holky taky se to rozcasilo a je zas vedro jak prase... jeste horsi nez vcera..:-( radus no u nas to taky nni doresený, ale táta auto bere, ale neridi, pojede semnou v aute... jen nevim kdo to bude ridit, tohle auto bych jen tak nekomu sverit nechtela...:-( jinak si to kazdy svatebcan ridí sám(své auto) a pak se budou auta odvazet....
Odpovědět
Profilova fotka
jsem tu, vycvachtana, vonava lenra: moc ti gratuluji a z kiksu si nic nedelej, nikdy nic neni uplne dokonaly i kdyz to dokonaly mit chces ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi pujdu taky ..ale dat si ledovou sprchu...
Odpovědět
Profilova fotka
brrr alka, uz je mi z tebe ted zima
Odpovědět
Profilova fotka
proc? to je vzdy uplne nejlepsi:-) me to tak osvezi.. x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi budem mít auto půjčený s řidičem pro nás dva - no ještě to budem muset pořešit ach jo zrovna takovýhle starosti mě neba jo a děkujem za oznamko ;-) hezký
Odpovědět
Profilova fotka
manza rikal ze prijdete asi jen na obrad ze máte rozlucku.. tak to nevadi:-) kdyztak uvidis fotky tady:-))
Odpovědět
Profilova fotka
jojo přítel by měl mít rozlučku a na obřad pojede prý učo a já asi taky nechám se pustit dřív z práce a zbytek nadělám ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tak to je super:-)
Odpovědět
Profilova fotka
:-) jdu se ještě chvíli slunit, pak zaleju kytky a zahradu a vytvořit něco k véče zatím
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz jsem si vytvorila ten sopak :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ja se cpu grepem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
je mnaaaaam, ten bych si taky dala
Odpovědět
Profilova fotka
:-) jezis tady je zas priserne:-( uz aby to zas zalezlo
Odpovědět
Profilova fotka
dopoledne tu bylo zatazeno a pekne cerno, jsem si myslela jak bude prset a ono prd, se to pak rozehnalo po zbytek dne tu sviti puchyr
Odpovědět
Profilova fotka
no tady bylo do 12 tak jemne pod mrakem..a le od 12 ti zase vedro jak blazen.. zase takova ta pradelna
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo ja mam zas blbou naladu zitra jdu na koupaliste, jdu se odreagovat
Odpovědět
Profilova fotka
ja asi zitra nikam nejdu... asi jsem prehrata..dneska trpim jako pes... porad lítám:-(
Odpovědět
Profilova fotka
sis uhnala asi uzeh vid :-(
Odpovědět
tak jsem doma, uff:)))
Odpovědět
Profilova fotka
no asi..manza rika ze ne, ze to bych zvracela..ale ja si myslim ze jo..
Odpovědět
nebo upal :)))
Odpovědět
Profilova fotka
asi je ted provoz silenej vid, vim ze okolo sesty to je v praze des
Odpovědět
Profilova fotka
muzes a nemusis, muzes mit jen lehci ale uz i to je hnus. A nebo ses nechtene napila vody :-D
Odpovědět
no ja jezdim "zadem", takze jsem byla doma za 15 minut, ale musela jsem jeste vyzvednout darek pro pritele... bude mit narozeniny...
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo a copak jsi mu koupila :-)
Odpovědět
holky, jedna otazka, myslite, ze kdyz pozadame/zaplatime, ze by nam nahoru na Hlubokou pustili jeste jedno auto navic? ja ty lidi totiz do 8 aut nenacpu a nechci, aby nekdo sel pesky, nez by prisel zpet na obed, tak bychom na nej museli cekat...
Odpovědět
mysa: to tady nemuzu, sem tam sem mrkne, tak by to vedel :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm neco to bude... ale zitra asi budu sedet doma
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?