Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
tak zkus neco na zaludek nebo aspirin...
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: to ti moc neporadim, ale kdyz se zkusis domluvit tak mozna za poplatek ti to povoli
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo obavam se ze ani za poplatek te tam proste nepusti:-( na to se zeptej...
Odpovědět
no to je ted muj nejvetsi problem:-) bojim se, ze to nepovoli... zase na druhou stranu jsme posledni svatba, tak by snad mohli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a nema nekdo treba rodinny vuz nebo dodavku? ze by se to jedno auto navic takhle nahradilo?
Odpovědět
Profilova fotka
tak... ani studena sprcha nepomohla...
Odpovědět
no prave ze nema, vsichni mame jen normalni petimistny auta... tak uvidime...
Odpovědět
Profilova fotka
no to mi alka povidej, taky jsem zase spocena jak krysa
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no tak zkus se zeptat, treba je tam ukecas
Odpovědět
Profilova fotka
:-) tak.. a uz sedim....jj taky muzu jit zas:-))
Odpovědět
Profilova fotka
tohle pocasi je fakt sileny. to se neda nic delat jinak, saty si budu pujcovat, uz jsem se rozhodla
Odpovědět
Profilova fotka
juj.... to je fakt sileny.... to abych si ten notas vzala sebou :-N jj kdyby bylo eplo ale ne tohle dusno...ale co.. my budeme mit na svatbe krásných 20° a jemne pod mrakem :-D :-D :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ha, tak ted nevim o co go. Jakej notas kam? myslis ze bude 20°?no uvidime :-D
Odpovědět
Profilova fotka
na kralovsky misto:-D:-D jj bude:-) budu carovat...
Odpovědět
tak jsem tu... ted tu byla mamina a opet resila temata typu krabicky na vysluzky, zacina me trochu desit, komu vsemu budeme davat vysluzku...
Odpovědět
Profilova fotka
jo uz chapu :-N to umis? ja bych to potrebovala jako sul
Odpovědět
Profilova fotka
no ja uz vysluzky neresim... tchyne si naposled mrmlala ze si bude muset na lanovku pro prstynky... tak at si tam klidne jde 8-( jsem jasne rekla ze je nechci... ale to je fakt mini problem...
Odpovědět
Profilova fotka
ja vubec nevim co do vysluzky dat ani co jim koupit za darecky :-S
Odpovědět
to my tam zadny prstnky davat nebudeme... nastesti!!! jinak holky, ted jsem se uplne zdesila, za 39 dni uz budu mlada pani (dneska mi to oznamila moje babicka), tak mi to zacina dochazet a trochu se bojim, ze se zdesim :-)
Odpovědět
mysa: ja bych davala bud vysluzky nebo darecek... my budeme pect tradicni kolacky plus jsme z cukrarny objednali linecke svatebni cukrovi a nejak to nakombinujeme...
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice no vidis jsem vubec netusila ze to mas takhle prede mnou:-) no uz je to za chvilku :-N jéé na tvoji svatbu budu mit rozlucku:-) tak te taky zapiju! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja pect nebudu a nikdo jinej taky ne. Chceme v cukrarne objednat svatebni kolacky, dort a nejaky zakusky do tech vysluzek ale prijde mi to nejak malo
Odpovědět
Profilova fotka
to my budeme mit silene druhu... nestacili 4 (prej) tak bude tisic a tisic druhu... no, ja to nepecu, ale jsem vdecná:-)
Odpovědět
mysa: vis, co ja si rikam? co jineho by chteli!!!! nejsou tam kvuli darum, ale kvuli nam... a my jsem tam pro to, abychom to spolecne s nimi oslavili, tzn. vysluzka domu jim to ma pripomenout, ale pochybuju, ze by si nekdo chtel domu prinest neco, co by pak petkrat prendaval z police na polici a pak to vyhodil nebo dal nekomu dalsimu... alka: tak to bude super :)))
Odpovědět
Profilova fotka
doufejme...:_D:-D achjo... od jakýho datumu se dá povazovat last? at uz je srpen..svrbi me prsty uz to chci mit jistýýý
Odpovědět
Profilova fotka
no to ja vim, to je to samy jako kdyz zvu hosty a zadny dary od nich nepozaduju, kdyz nekdo neco da, tak da ale jako vubec nemusi, jenze ja jsem prave takova ze nejradsi darky davam nez dostavam a den pred svatbou jim to davat mi prijde zbytecny jelikoz jim to tam bude min 5 dni trcet v lednici :-S ¨Takze vubec nevim co, premyslela jsem o tech mini vinkach s mandlickama, jenze kdyz jsem videla to mnozstvi vina za tu cenu, tak jsem si rekla ze jim radsi koupime sedmicku nejakyho dobryho vina a udelam na ne etiketu
Odpovědět
Profilova fotka
no me je tak trapne... jsem udelala oznameni.. dala do obalek rozhazela k tomu karticky -vsechny, a pak jsem teprve nadepisovala obalky komu jaký pujde.. no a ted kdyz davam 18 letý kamosce obalku a tam je basnicka o penezich tak je mi hooooodne trapne.. nj tohle jsme nedomyslela.. ale má to tam kazdej no:-( a obalky uz jsou zalepený takze do nich ted nepolezu.. stejne uz jsou tu jen ty, co manza jeste nerozdal.. a uz mu to tu lezi mesíííce....:-D:-D my jim vysluzku dáme pri odchodu..ale dostane ji jen ten kdo bude na obede.. jinak bychom se vydali z nákladů:-( holky ja jsem strasna.. vcera jsem videla dokument o ty nasi destinaci tak jsem to hltala jak malá a? dneska jsem se na to zamerila jinym smerem a nasla v tom nej meste(o kterým jsem do vcera nevedela) hotel... se mi trosku protocili panenky:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
áááá jdu zalozit charituuuuu -tam chciii:-D ze bych napsala vsem prochazkovcům v čr at mi posle kazdej 5 kč? :-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja to neresim, dame jen oznameni s pozvankou kazdymu a nejakou karticku o darech ne. no tak to vyjde na stejno, jelikoz svatba bude v nedeli a oni buou parit tak min do stredy, takze s vysluzkou nevim jak to udelat :-( copak? silena cena? :-D :-D :-D
Odpovědět
my budeme taky davat vetsine lidi az po hostine... mysa: na nejakym svatebnim webu jsem videla, ze nechala nevesta udelat takovy minidortiky, tvarem jako indiani, jeden bilej a jeden z tmavy cokolady, dozdobeny jako lidicky a davali to do paru jako "zenicha a nevestu" jini to tam meli jako bilej a hnedej a nahore byly jejich inicialy... to jen tak pro tip
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?