Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no muzes, ale lepsi by byli novakovi, jinak byt tebou tak uz se do cr nevracim :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my budeme mit dort delany z minidortiku, akorat nahore bude vetsi kterej se rozkroji. To se sni tam a delat dva se mi moc nechce, ja se prave bojim o ty dorty, ze to v tech krabickach tak dlouho nevydrzi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
no covece na dovolenou jako takovou (líbanky) to zas tak strasný neni.. to ti najdu klidne drazsi... ale ..ale na nas limit je to vela... dá se rict ze pro jednoho je to hodnota celýho daru:-D :-N
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi posli odkaz, rada kouknu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no to jsem mela kouknout driv... uz jsem zas ejinde...
Odpovědět
Profilova fotka
to neva :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jezis me se ten net zase seká.... cekam ze za chvili se to taky uplne uvari....
Odpovědět
Profilova fotka
taky cekam kdy mi spadne tim horkem comp, stul je od nej varici, jsem si radsi udelala zalohu dulezitych veci
Odpovědět
Profilova fotka
no ja uz ho mam "mezi" nohama...aby vetral...a stejne tady pisu a pak cekam az ten pc to tu vypismenkuje... to je hrozny... to je faaakt des ani nevidim jestli jsem to napsala dobre...
Odpovědět
Profilova fotka
ach jo, me to tak stve ze nemam co delat ohledne priprav na svatbu, silene se nudim
Odpovědět
Profilova fotka
:-D si neco vymysli ne?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale co? me nic nenapada. fnuk
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
:-D vidis, ja ted ziju cestovkama:_D tyjo nejak se tam ochladilo... ze by?ale je to prijemny:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to jsem si myslela vcera vecer, okolo pulnoci me vzbudili dvere od balkonu jak mlatili, byl tam vichr, tak jsem si myslela ze prijde asi pekna burina a ono prdlajs
Odpovědět
Profilova fotka
no cestovkama. My uz dovcu vybranou mame. A hlavne nemuzem si nejak vymyslet, myska se bude muset dlouho setrit a SAE by mu moc neprospeli
Odpovědět
Profilova fotka
no to asi ne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to tak mozna pristi leto, ale to budeme mit jiny starosti, to by asi neprospeli zase me
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je jasny.. no... tak myslim ze pojedeme do jiný oblasti a do tohodle vysnenýho mista si asi jen udelame výlet... :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jj to je taky reseni :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hooooolkyyy. ja mam radooost:-)¨ted se oblikam a za chvili jdu s tatkou na obleky:-ú) juhů :-) tak zatim ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj všem, já makám a nebaví mě to - teď mám chvilkama čas než mě zase zazásobují doklady... obleky máme v rodině vyřešný ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj hooolky... tak ja jsem uplne k.o.--- teda tam je takovy vero ze s emi delalo az zle... ale holky - mise byla 200% uspesná, tatka si rovnou oblek koupil, ale jakej x-) x-) sedo stribrnej, k mym satum naprosto perfekni... k tomu bude mit tu modrou kravatu, a rovnou si koupil i boty... shoping snim je vzdy suuuuper:-)) a manza psal ze kdyz uz jsme tam, tak at mu zamluvim ten bezovej.. juhůůů tak to je taky sfouklý... a vzala jsem si sebou kabatek od satu abych vedela jak to k sobe ladí, a k bezovýmu to slo jak kdyby to pro sebe sili... proste super.. a k tomu sedýmu to slo taky parádne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak výborně :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj mam moooc velkou radost... ted zase zmensuju foto a hned je tam hodim:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a je to tam x-) x-) sem to poslala mamce...tak je zase v depce ze ty bilý saticky chtela doplnit pistaciovýma doplnkama.. nj, jenze ted neví aby tam nebyla za saska.. tak ze to jeste promysli... juj, to jsme necekala.. kazdopadne me ted oba moooc tesí:-) x-) a jak se tatka "naparoval" a vychloubal a v kazdym obchode rikal ze bude svtaba.. to bylo hezkýýýýý x-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted jsme si precetla ze takovyhle sileny vedro má být az do půli srpna.... hm.. tak to by me zajimalo CO prijde potom.... :-o
Odpovědět
Profilova fotka
alka: uvidím co potom přijde
Odpovědět
Profilova fotka
no já taky.... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, trochu se vám vstoupím do diskuse :-) taky jsem to o tom počasí četla... dost mě to děsí, protože zákonitě někdy ta zima přijít musí...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?