Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
a ty nemas jeho fotku v obleku? ze by sis ty fotky orezala a dala k nim sebe v satech, pak bys vedela jestli to jde vy u vas nemate obchod CA? maji tam obleky, v Chomutove zensky sehnali ten oblek asi za necely 3 tis
Odpovědět
Profilova fotka
no co ja, ja nic, jak jsem psala nic me nebavi na vodu nejedem, myska je v ty nemocnici a ja sama nepojedu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nj ale maji tam takovy ty obycejny- a cerny, no nevypadaji jako svatebni a rozhodne nemaji aspon ten pruh:-) no v bezovym je vyfocenej, ale vis co, fotak zkresluje, takze dokud nebudeme stat vedle sebe tak to nepoznam.. ale muj odhad je ze to k sobe pujde perfektne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky co tyhle? ty se družičkám docela líbí..myslíte, že ta barva bude hodně blbá? http://www.aukro.cz/item1099208075_sa...
Odpovědět
Profilova fotka
obycejny, je to proste pansky oblek, to uz pak zalezi na chlapovi k jaky prilezitosti si to vezme. nepoznas, ale aspon trochu budes mit predstavu ne.
Odpovědět
Profilova fotka
pellu, vypadaji dobre a tenhle styl je ted moderni, tak proc ne, a co je na ty barve blbyho?
Odpovědět
Profilova fotka
ty se mi teda moc nelibi:-) dala bych k nim nejaky korale nebo neco:-) a nechtela si bordo? tyhle jsou fialový ne? me ty saty porad neprisly:-( dneska jsem byla na poste.. a nic..
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: právě že nejsou bordo...jinak střih je krásnej alka: chtěla, ale když žádný nemaj? když budou mít blbou barvu tak je prodáme a družičky nebudou. doplňky se vyřeší pak
Odpovědět
Profilova fotka
no me ta barva prijde svestkova, to je fakt ze bordo nejsou. tak nebudes mit velky druzicky, ja je mit taky nebudu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu, tak to mam stejne, ty moje jsou taky spis do zelena:-) ale co:-)) petu a vis ze dodání od obdrzeni platby je 3 týdny?.. stihas to?...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: píšou 5-20dnů no. to by bylo do konce července, takže měsíc rezerva...tak snad se to stíhá....
Odpovědět
Profilova fotka
no, ja se snima dohadovala 5 dni o platbe.. pak si 3 ti den napsali o dalsi prachy za postovný, kdyz sme se srovnali tka mi po 3 dnech napsali ze odesilaji ale ze z thajska a ze to tu bude do 3 týdnů .. od odeslani ze to poslali ubehl uz tyden a pul a nic (v mailu mi tvrdili ze 3týdny jsou hranicní, ze to chodi obvykle do 10-12 dnů) .. tak uvidim:-( :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
rikam si.. 49 dni svatba..a holky jeste nemaji saty ( za takovy prachy) tak uvidime:-) snaaad to nebude jak s tema mýma satama - to by me trefilo:-D:-D ze bych na vanoce dostala 3 druzickovsky saty?:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak já s platbou nemám co řešit, mají to tam jasně rozepsaný a holky by ty šaty vyšly max. na 300kč
Odpovědět
Profilova fotka
oni si ty saty budou hradit samy??
Odpovědět
Profilova fotka
ano
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak to je dobrý:) me ted na tom lipne jedna rekla ze by chtela byt druzicka.. hm pozde :-N kdyz se to segre nebude libit ze bude stred pozornosti tak ji degraduju npouze na rodinnyho prislusnika:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
je to divný? hledala sem diskuze o družičkách - dospělých a většinou si šaty hradí samy. Holky vůbec nenapadlo, že bych je měla platit já. šaty jim zůstanou. Je to divný?
Odpovědět
Profilova fotka
no prave ze ja slysela jen to ze kdyz je chces takhle v jednotnych satech ze jim to hradí nevesta.. ty moje jim taky zustanou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
a kde si to slyšela? nevidím důvod proč bych je měla platit já. Vlastně to byl i jejich nápad, že budou družičky. Já o tom vůbec nepřemýšlela :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no tak nejak vsude :-) v diskuzich co jsem koukala, ve filmech..samo ze to je tak jak to vyhovuje vsem zucastneným ;-) taky jsem tu potkala ze si to ty holciny koupili za svý :-)
Odpovědět
Profilova fotka
asi se budu loucit:-) za chvili mam tudorovce a manza bude chtit na pc:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty vole, seknul se mi počítač a šaty se mi načetly čtyřikrát místo dvakrát...tak sem jim hned napsala, tak doufám, že to pochopí a já nebudu muset shánět ještě dvě družičky
Odpovědět
Profilova fotka
jůůj, tak to je pekna starost :-S myslim ze tohle pochopi
Odpovědět
Profilova fotka
napsala sem hned, tak snad jo. mám s platbou počkat až mi napíšou nebo zaplatit ty dvoje plus poštu?
Odpovědět
Profilova fotka
JO a zítra budou botky!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak se máte? My už pomalu finišujeme. Dneska uklidit, připravit sál, udělat nehty a zítra na to jdeme. 8-) Asi se tam všichni upečem :-D Včera jsme dělali výslužky...teda tenhle zvyk už bych příště vynechala. Zabili jsme tím celý odpoledne, než jsme to rozdělili a odvezli a to jsme jich měli jenom 20. Nedovedu si představit jich dělat víc. Tak já jdu vyžehlit, ať to tu zítra nestraší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jee další pro mě nová tvářička :-) a vdává se zítra :-) přeji ať je zítřejší den krásný a podle vašich představ když si uvědomím, že mě to za chvíli taky čeká tak mě tak příjemně šimrá v břiše x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Lenro, tyo už zítra!!!to je mazec!! Tak hlavně, ať je vše podle vašich představ :)
Odpovědět
Profilova fotka
Pelu nám se to taky krátí ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?