Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
já neustále prohlížím svatební alba a čím dál víc jsem rozhodnutá do fialova kytku, vývazky dort, možná i trochu v bižu když seženu a ubrousky na stůl taky... za 3 týdny se jdem domluvit do restauračky, myslíte že není problém kdybych si koupila sama ubrousky a od nich je chtěla jen naaranžovat popřípadě ještě nějakou dekoraci?
Odpovědět
Profilova fotka
a momentálně řeším nehty - sháním manikérku za slušnou cenu u nás je jedna, prý je dělá za 300, ale že jedné holčině vydrželi jen 2 týdny, možná bude nejlepší když se k ní objednám, vyzkouším a uvidím... holky já je v životě neměla, takže kdybych na ně např. teď někdy šla, tak by mi stačilo před svatbou jen doplnit?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky:-) lenra:-) jéé tak to je super ze si nas sem skocila pozdravit:-) tak to preju hodne stesticka a at vsechno klapne:-) holky me se zase na dnesek zdali sny.. celý to bylo jen svatební.. huh, a celou noc jsem snad resila saty, porad jsem nachazela hezci a hezci... no mazec, asi bych si je mela zas vyzkouset at se zase sklidnim:-)) radus s nehtama sama netusim, bude mi je delat kamoska která to umi, ale taky jsme je nikdy nemela takze netusim jestli jit driv, nebo az pak na ostro... :-N dneska mam chut to tu vykramovat:-) dokonce si jedu do mesta pro sprej a konecne postrikam ty moje vetve :-) at je to taky v cajku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, já jdu na nehty dneska, je to dost velkej nezvyk, takže to chce alespoň tři týdny před svatbou. Většinou se doplnění dělá po 3-4 týdnech, záleží jak rychle vám rostou nehty...
Odpovědět
Profilova fotka
alko díky ;-) mě ještě ségra slíbila, že se zeptá pedikérky ta prý dělá i manikůru ale jen vlastních nehtů za kolik by to bylo a jaké je třeba mít nehty - já totiž svoje nemám vůbec špatný akorát nemám čas se jim věnovat... prosím ještě jsem se ptala na dekoraci v restauraci - jak to budeš mít ty? jaký sprej?
Odpovědět
Profilova fotka
radus: já si dělám dekoraci komplet sama, koupila jsem i ubrousky...Myslím, že je to na tobě. Záleží na domluvě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja jsem si za teeeezky prachy vymyslela a nakoupila svoji ( i s ubrouskama) a den pred jedu do restauracky si to tam nazdobit..jediny kde tápu jsou balonky,, aby mi do druhýho dne neusli, tak se treba snima domluvit jestli by mi to nenafoukali oni ten den... no ja mam v dekoraci vazy a v tom vetve a co si je budu kupovat ze? tak jsem babicce oholila jablon :-D:-D no a ted je potrebuju nastrikat aby to nebyly tyhle klasicky vetve, ale aby byli treba bilý :-))
Odpovědět
Profilova fotka
tak.. a letim.. je to na otocku.. tak s emejte zatim
Odpovědět
Profilova fotka
alka teda ty si tvořivá :-) holky díky za odpovědi, no já se s nima domluvím a vidím to asi stejně jen na ubrousky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, to je dneska zase hic :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: a já žehlím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a já nevím protože ráno jsem odjela před 7 hod. do práce a venku jsem teď ještě nebyla ;-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak jsem tu.. na 3x roztekla.. kurnik tak je veeeeedro -huh ..se vubec nedá..aspon ze mam ty urady uz konecne vybehany.. sprej jsme nesehnala tak budu muset vzit auto a jet treba do obi ..ale sehnala jsme tu korunku na auto..teda pani v ptakovinach prijemna jak pupen na prdeli ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
ty seš rychlík alko... nestrašte mě s tím horkem, přítel naplánoval na odpoledne dodělání venkovní dlažby a to je zrovna na sluníčku kde není stín :-p takovýhle pomůcky mají podle mě v papírnictví Plojhar zezadu Dvořáka a mám pocit, že naproti tomu papírnictví je nějaký krámek s výtvarnickými věcmi
Odpovědět
Profilova fotka
Pelu tady má jedna holčina v albu nádherný šaty ona je bude mít na převlečení, ale ty jsou hned bych je brala krásný střih i barva x-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
radus nestrtasim ale je tam tak 33 uz ted... klasicka pradelna... hooolky ja jsem uplne hotová! potkala jsem po ceste svatbu- a troubili - ja jsem jak na povel zacla rvat- no je to norMALNI? :-D:-D tak pro me je obi bliz a snazsi na dostupnost- a je to jisty ze tam tohle maji:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nestrasime, ono je tam fakt desne. Zitra jdu na koupak, prdim na to jinak odpovedela mi ta pani z kvetinarstvi, ze ta kytka s temi jednotlivymi kvitky hortenzie je nevyrazna( coz jsem rikala ) a by se spis hodila k modrym satum nez k bilym. Tak mi poslala odkaz, jenze tam se mi moc nelibi ani jedna, ta s hortenzii je presne ten styl co nechci a druha je pomnenkova s pericky, taky nic moc, ale psala ze kdyz se mi to nebude libit tak se domluvime na necem jinem
Odpovědět
Profilova fotka
alka tak to jo, to je jasný když je něco blíž a najisto na co se hnát jinam ;-) ani mi nemluv - včera večer jsem měla lehce depku z ms a když jsem si uvědomila jak při obřadu mele oddávající o dětech atd. tak jsem začla brečet, že to určitě ořvu i tam, že si vzpomenu na prcka :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak se snima domluvte at o detech nemluvi.. co jsme byla na obradech ted, tak o detech oddavajici nemluvil... asi se to uz nerika, zvlast kdyz nemuze vedet jesltli dite maji, cekaji nebo se stala treba nejaka tragedie..:-(
Odpovědět
Profilova fotka
Mys ty jo to máte dobrý debaty s floristkou je hezký, že se ti věnuje a určo najdete nelpeší variantu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
o detech se mluvi jen pri cirkevnim obradu ne, pri civilnim jsem to jeste neslysela
Odpovědět
Profilova fotka
já dlouho na svatbě nebyla a taky mě to napadlo, že se na to předem zeptám a kdyžtak jen jednou větou a nerozvádět to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Radus: jojo tuhle značku mají na mimibazaru, ale za hrozný peníze....a jsou moc hezký, ale já právě nechci fialový
Odpovědět
Profilova fotka
radusv: jj, aspon clovek vi jaky ma ten clovek jednani, potom se clovek jeste vic tesi na spolupraci urcite neco vyberem nebo udelame kompromis v tom co pujde a co se bude libit, jeste ji poslu obrazek co by se mi libilo, tak uvidime
Odpovědět
Profilova fotka
mmnt varit
Odpovědět
Profilova fotka
já večer udělala jen těstovin. salát s tuňákem a teď jsem ho do sebe kopla a ještě mám nakrájenýho melouna :-) pelu na mmb na ně právě koukám ( teda zrovna tyhle jsem tam neviděla ) a přijdou mi za krásnou cenu do 900,- za společenský šaty je dle mého super. Jasně dají se sehnat i levnější, já to spíš porovnávám s obchody tam takové vůbec nevidím a o cenách ani nemluvím
Odpovědět
Profilova fotka
a jakou barvu sháníš? pochopila jsem právě fialovou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
radus: tak já našla i kolem 15-1700 a to je dost. Já sháněla bordo
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jsem popletla, ale co jsem přelítla tak už si zřejmě sehnala
Odpovědět
radus: jen moje osobni rada- my meli civilni obrad, dokonce venku u rybnika a pani mistostraostka venovala v proslovu detem docela dost mista,takze ja bych se radeji zeptala dopredu. Abys pak nebyla zbytecne smutna.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?