Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky... svatebka byla náááádherná.... vše klaplo a teď jsme se vrátili z vody, která byla taky super.... vám už se to blíží co??? Alka něco nového s Vráží??? teď mi volala majitelka a chtěla kontakt na potahy a byla strašně milá
Odpovědět
Profilova fotka
Edithn....ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
ale nepovidej - vážně? :-) s vrazi nic noveho, nechame to tam, a na schuzku jdem az tak 14dní pred... jj uz se to blizi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: teda svatebku vám závidím!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Pellu... jak jdou přípravy???
Odpovědět
Profilova fotka
jako je to divný zvykat si na nový příjmení.... dnes nám dorazil oddací list. Přijdu si úplně trapně do telefonu se představovat jako Mikátová :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: už je asi všechno zajištěný, snad :-) Ale taky bych chtěla jet po svatbě někam k moři!!!Ale nám to určitě nevyjde. Tak bychom si chtěli dát třeba víkendovej londýn, ale nejspíš nebudou korunky
Odpovědět
Profilova fotka
edith:-)) jéé tak na to se tesim nejvíc:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ale fakt na druhou stranu je to hezký.... navíc jsem teď na tom BMW v ČB, tak se mi změnil od základu život pellu: to chápu, Londýn by byl určo taky super. Tak uvidíte, přeju ti aby vám to vyšlo... holky musím jít spát, tak já se tu zase brzy ukážu,ok,?? pa
Odpovědět
Profilova fotka
ukaž se ukaž se... jéé takže ty už nejsi v táboře :-(
Odpovědět
Profilova fotka
petu jé to by bylo super...nový zivot.. no ja drepim doma takze dost des:-( tak dobrou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten londýn by byl super :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
petu ale tyhle zajezdy nejsou zase tak drahy:-) ted jsem nasla za par penez poznavacku parize.. je tu jedna cestovka ktera je vylozene na tyhle kratký výlety, a musim rict ze to je fakt levný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no jo jenže je to většinou busem a to petr nepojede. Musíme letět a ty jsou drahý... taky sem teď našla poznávačku londýna s výletem do paříze, za 4500kč
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to je docela problem:-( a nebo vlastnim autem.. treba to chorvatsko co jsme byli pod stanem vyslo dost levne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
já bych jela autem klidně pod stan, ale petr nehce jet sám autem, protože co kdyby se nám auto rozbilo nebo něco...a je mu špatně když jede busem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
hm tak to je hodne spatny:-( tak jedine to letadlo.. coz je ovsem drahy:-(
Odpovědět
Profilova fotka
:-( :-( :-( ach jo
Odpovědět
Profilova fotka
hm leteckej stojí 12tis. pro jednoho
Odpovědět
Profilova fotka
ty kráááso, za to jsem nasla x zájezdů na 8 dní all inclusive do nekam.... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
No právě...
Odpovědět
Profilova fotka
hm, taak jedine kynedril, nebo risk, nebo klasickou dovcu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja taky jdu... zitra zas urad.. chjo.. vubec se mi tam nechce:-( dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
poradte mi někdo kde bych mohla sehnat levný šaty pro dospělý hubený družičky, vínový
Odpovědět
Profilova fotka
alka: dobrou noc...tak já půjdu taky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky. vy jste toho zase napsali
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, něco nového? já jsem docela naštvaná - nemám skoro žádnou práci a za 2 týdny máme mít hotovo, takže teď se tu kopu do zadku a pak budou fofry ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
radus jj to znám:-) jinak ahoj holky na otocku, jedem se koupat:-) urad dopadl dobre:-) konecne nejaka sympaticka pani:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Alko, ty se máš taky bych jela k vodě ;-) úřad myslíš pracák? to je dobře, že se taky dá občas narazit na sympatický úřednice
Odpovědět
Profilova fotka
jj na pracaku:-) tak my uz jsme zpet..naprosto vyráchaný:-) to bylo tak teplý a cisty, jsem koukala jak blazen.. chudak to nase dítko je uplne kááoo :-D:-D holky slyseli jste to ted s tou svatbou? paneboze to je strasny.. a samozdrejme nevesta je na tom nejhur:-( chudaci.. hned jsem rikala manzovi, zadny focení nikde.. pekne jen na zemi
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?