Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
Říká se tomu "odnos". Oni si uloží, že poštu na tu udanou adresu nemají odnášet, ale uložit na poště. Ty si tam pak dojdeš a teptáš se na "odnos" na své jméno a oni ti to proti OP vydají.
Odpovědět
Profilova fotka
hm, tak ten barak je sice suprovej, ale nelibi se mi, ze je nacpanej na druhym baraku a neni tam skoro zadna zahrada ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
lencza: jj presne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem nikdy neslysela, ale jestli to tak jde tak by to bylo perfektni:) mysa jakej barak?
Odpovědět
Profilova fotka
jj jde. to tak. Baracek u Prahy. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ten vas? teda dneska davas fakt strohý info....
Odpovědět
Profilova fotka
vis co vcera doslo manzovi? ze nema obcanku.. velice vtipné -takze v pondeli pekne napochoduje na urad.. ma nejvyssi cas :-N a uz rekl i ze bude obvolavat ridice:-) a dooookonce rekl ze nebude mit ten oblek:-) teda:-) samy dobry zpravy:-) skoda ze uz mam zabaleny radio.. v ty tv nic nedavaj a kecaj mi tu samy kraviny
Odpovědět
Profilova fotka
ne, uvazovala jsem ze z toho naseho megadvojbataku udelame jen vetsi ale jeden, jenze to by bylo znova patlani se s projektem, tak bude lepsi, kdyz koupime uz hotovej. Protoze novej by trvalo rok nez by se postavil a my bychom chteli hned po svatbe zapracovat na miminku. No a zarizovat a stehovat se s brichem by byl zahul. A stejne, ted by jsme kupovali na ten rok byt, takze jedno stehovani a pristi rok dalsi, tak takhle to bude jednodussi. -Tak ocumuju baraky a nasla jsem tenhle suprovej
Odpovědět
Profilova fotka
ten je hustej, policajt bez obcanky. HM :-D Ty jo, nebyla u vas bourka? jestli ho nezasahl blesk :-D
Odpovědět
Profilova fotka
nn je tu krasne teploucko slunecno:-) no, spis rezignoval:-) on jak je hodne naladovej tak je to klasicky chovani.. 20dni je milionovej a 7dni je na zabití.. a takhle se to ruzne meni:-D:-D takze uz jsem zvykla:-) no on totiz ztratil penezenku, a rikal ze si uz rovnou necha udelat novou s upravenými daty.. nj , ale vcera mi doslo ze bez obcanky ho neoddaj.. takze to bude muset mit na mesic obcanku...:-D:-D a prej: to by neslo s pasem?...:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo takhle, jako koupit jedn uz hotovej? no to je jasny:-) tyjo ja bych do toho nesla:-) jako já za sebe, me by hrozne vadilo ze kdyz uz je to barák ze to neni podle me:-D i mistnosti, obkladacky.. proste vsechno:-))
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tady je taky slunecno dneska aha, no to at si ji kouka rychle udelat, bez toho ho neoddaji
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no prave ze jsem v tomhle dost narocna, nejdriv koukam na vzhled, pak na velikost :-D :-D :-D A tenhle se mi fakt libi. Obklady jsou brnkacka, ty si muzes kdykoliv zmenit. Nj, jenze to se ted mame stehovat do bytu, shanet pozemek, zacit stavet, to bude barak hotovej nekdy pristi leto a pokud se to povede na poprve, tak to bych mela termin porodu :-p
Odpovědět
Profilova fotka
no ma na to 30dní:-D:D to je jako funny tohle:-D tak mi hod do ip odkaz:-) to me zajima:-) no vidis aspon by slo mímo do novýho:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo, tak jeste ze si toho vsiml ted, horsi by bylo treba zacatkem srpna myslis jako kdyz by se to postavilo v lete jo? nj, ale co kdyz bude hnusne dlouha zima jako letos, tak se stavba prodlouzi.
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak nejak urychlit by se to sand dalo :-N no fuj ani na to nechci myslet, ze by to zkrachovalo na jeho lajdactvi.. tyjo.. to bych asi nevydejchala :-N nj, stim se musi pocitat..jdu s ekouknout
Odpovědět
Profilova fotka
eeeeeeeeeh??? taková pálka???? žiš... jinak ten barak s emi vubec nelibi :-N zahrada malá, spatne resený v interieru, dost stara kuchyne, a ty schody? s mimcem? uplne to nejhorsi.. jinak ty obkladacky a celkove koupelny jsou priserny.. za to bych nedala ani 1/5 ceny... to teda najdi jeste nejaky hezcatejsi...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nj s tim se musi pocitat, to kdyz mam pocitat ze se muze stavba prodlouzit, tak to aby jsme pockali i s mimi no nevim, by vam rekli, to jste si meli zaridit driv a hotovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dobre, tak ja budu ti posilat odkazy a ty budes schvalovat :-D no ja se bojim aby to nebylo silene drahy na vytapeni a to ze tam je mala zahrada se mi taky moc nelibi.
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no neztras... snad to pujde hladce.. no jinak nasla jsem ti par domecku.. jeden je jak zamecek:-) ale co koukam do interieru tak snad nikdo nema vkus... to by s emuselo celý prekopat:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no kdyz se na to nevykasle a udela si ji ted, tak to bude v poho, do konce cervence ji bude mit tak ja nasla i hodne baraku, kde stavba je pred dokoncenim, ze si obklady a takovy fikoviny muzem zvolit sami
Odpovědět
Profilova fotka
jo ten prvni vypada hodne dobre.. a ten druhej vypada dobre zase z venku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je to tezky. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, dorazily pytlíčky na mandle a dneska by měly ještě přijít mandle a ta silikonová podprsenka, tak sem na ní zvědavá
Odpovědět
Profilova fotka
petu tak to jsem taky zvedava jestli to bude drzet:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to jo, zatím si jí všichni chválí, tak jestli přijde dneska mám šanci jí vyzkoušet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda ukocirovat tchyni je obcas docela fuška :-N :-x hm hm to musis hned dat vedet:-) tady se docela zatahuje, nema prset? :-N
Odpovědět
Profilova fotka
dám vědět :-) tady je hezky, zatím, tak snad to vydrží
Odpovědět
Profilova fotka
jéé my jdem vlastne dneska na ten oblek..juhajda tak to si nesmim vzit fotááák, at toho myho playboye taky muzete posoudit:-) doufma ze ten cernej mu bude perfecto...
Odpovědět
Ahojky, chtela jsem se zeptat jestli nevite kde by jsem sechnala nejaky sesit aby jsem si do neho mohla napsat co kolik stalo a takove kravinky. Nikde ho nemuzu sechnat. Samodrejmne by jsem chtela aby byl svatebni. Dekuju za rady
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?