Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
mysakajaja: Děkuju moc za kontakt zkusím hned napsat.
Odpovědět
Profilova fotka
sofi neni zac :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ne ale nakaldak se da pujcit jen dneska, pán taky odjizdi nekam pryc.. tak tu bude den stát
Odpovědět
Profilova fotka
no tak zitra to budete prevazet no, ale porad je to super :-D
Odpovědět
ahoj holky,sem to tu trochu flakala.mam totiz na matersky brigadku v jednom baru tady v CB,tak nejak sem ko..no a chci se s vami podelit,ze cekame miminko :-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) :-D :-D :-D :-D :-D :-D tak bude mit kristynka sourozence :-) jinak za mesic uz budu DEN 8-) vdana pani,ufffffff
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky kristy, jeeeeeee to ti moc gratuluji. To uz ale by si mela brigadku si odpustit :-) Na svateb vas teda bude o jednoho vic, v kolikatym jsi?
Odpovědět
ted 5tyden cca.jdu za 2tydny na ultrazvuk,tak uvidime zda bude vse ok-byla sem totiz nemocna+na rentgenu-tak uvidime..ale tesim se jako blazen :-D :-D :-D jeste pujdu tak na par vikendu makat a pak uz budu domaci :-) 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
no prave ze ted v pocatku by si se tem neriznivym vlivum v tom baru mela vyhnout. Nj tak to jsi jeste nevedela kdyz si byla na rtg a bylo to jen jednou, takze by to nemelo mit vliv. Uvidis ze bude vse v pohode, a hlavne se setri at jste s mimiskem v poho
Odpovědět
mudr mi rekl,ze bud to bude vse ok nebo nic.tak budu cekat..kazdopadne se tesim a moc :-) brigadu jeste promyslim..tedy..uz mi litaj hlavou novvy veci pro mimi 8-) takze svatba mi jde kolem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj to verim ze premyslis co koupit driv a jakej kocarek atd. Klasika :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kristy moc gratuluju!!!!!!!!!Kolik je malý?
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé kristy gratulujuuuu!!! to je perfektní!:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mrtvo??
Odpovědět
kristy gratulace-)) velika!!!! nasemu budulinkovi je dneska pet mesicu..leti to-) jinak abych taky pridala svou do mlyna, i kdyz casu mam habadej, kamaradka ma kamaradku na recepci toho mista kde bychom mozna usporadali hostinu a ubytovali hosty, poslala mi formular, at ji ho vyplnim, ze mi nezavazne spocita, kolik by to vyslo..tak potrebuju donutit drahou polovicku aby si se mnou na to sedla a nejak jsme to domluvili..to je furt, udelej si to jak chces, ze...ale nejlepsi kdyby to nic nestalo-))
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano vsem I kdyz teda ja ho moc dobre nemam :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano vsem..ted denska je docela sranda..tak ja rano jdu do prace, baba metračka me opet minula..docela sranda kdyz jsme sli dva a druhymu to dá...no ale to je proste asi muj osud:-D ta mi to metro snad nikdy nedá:-D:-D no a prijdu do prace a tam uplna katastrofa..nabytek nahazenej na sebe, vsechno pomichaný, vsechno zapatlany a pod igelitem... hm. tak jsem se otocila a sla jsem domu.. ptz ta hromada zrovna byla soustredena na mým pracovisti.. takze jsme nemela sanci vylovit ani papir...tak jsem doma:-) chtela jsem makat, ale nejak na me padá unava.. ze bych si sla jeste lehnout?:-DD mysa jak to? co se stalo?
Odpovědět
Profilova fotka
grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr!!!!!!!!!!!!! ja ty saty rozstriham az laskave prijdou! ted mi ta "pani" psala ze je odeslali teprve dneska.. a to prej z thajska.. takze tady budou ASI za 15dní a dýl!! no to je fakt vrchol!!!!!!!!!!!! tak ted uz to nevydrzim a normalne ji jdu neco ostryho napsat... ts!
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsi v praci? ja v tom mam nejaky zmatek :-) jinak ahojky, mi to nemysli :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chapu, jsi doma, :-N
Odpovědět
Profilova fotka
no to je teda husty s tema satama.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Alkapinko. Mám na Tebe dotaz nebo i na ostatní, pokud můžete poraďte, prosím. Chtěli bychom vyjet někam směrem do Indonésie nebo naopak třeba do Kuby. Pamatuju si, že jste tu zmínili párkrát německé CK. Prý mají pěkné ceny a nabízejí lepší služby. Co je na tom pravdy? Eventuelně můžete poslat nějaké kontakty do IP? Díky. Jinak Všem budoucím jihočeským nevěstám! Vřele doporučuji svatbu na Landštejně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty saty uz me pekne serou a to doslova.. napsala jsem ji to.. fakt.. si proste budu muset nchat klice od schranky a chodit se sem koukat..coz nevim kdy, kdyz budu v praze :-| a co se stalo tobe??
Odpovědět
Profilova fotka
lencza je na tom hodne pravdy, treba muj tatka jezdi pres nemecky ck.. je to o mnohem levnejsi.. ale musis umet jazyky no.. jinak na tom neni nic slozityho:.-)
Odpovědět
Profilova fotka
S jazykama není problém. Budu ráda, když mi napíšeš nějaké kontakty. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak at se chodi koukat mati do schranky, nebo si skoc na postu a tam si to zarid. To jde. no prvni vec ze za hodinu a pul prijede matinka na kterou teda absolutne nemam naladu
Odpovědět
Profilova fotka
jinak jsem nervozni jak prase, se musim uklidnovat koukanim na baracky, sem si oblibila jeden megalomanskej, ale premyslim jestli nebude moc narocnej na vytapeni, ale je super
Odpovědět
Profilova fotka
lencza ho tak to nevim, staci kdyz si to zadas do vyhledavace.ja pres ne nejezdim, takze ti nepovim který. ale myslim ze to neni tak tezky nejaky najit:-) nebo si najdi destinaci a hotel a zadej si tam to, vyjedou ti cesky nabidky ale i z ciziny ;-) mati? jak si prisla na mamku? ja mam adresu tady na ten byt kde jsme v pronajmu který musime ted opustit!! a druha?
Odpovědět
Profilova fotka
alka to vim, myslela jsem jako ze kdyz budes v ty praze, ze by jsi dala mamce klic aby ti to hlidala. Ale jak jsem psala, zaridit si to muzes na poste
Odpovědět
Profilova fotka
to jako prijdu na postu a reknu az mi sem neco prijde tak to preposlete tam a tam??to asi ne ne?... no kazdopadne mama e mi leda tak..... a co je ta druha vec? z tebe to pacit to je desny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, vypises si papirek, stoji to 100 na mesic je tu moc oci :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?