Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
nevím, ale už se na ten den vážně těším!!!taky si myslím, že nebude lehký je udat
Odpovědět
Profilova fotka
:-)) vsak je to za chvili ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mě to vůbec neutíká!!!!! Jo a dneska sem se dozvěděla, že opravnej termín té mojí zkoušky je 1.9. ]-( ]-( ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata. Tu a tam k vám juknu. :D Když je řeč o novomanželském kvízu, můžu dát tip, jak vypadal na svatbě mé kamarádky. Pokud do toho půjdete, radím neodfláknout. Ať je pořádně vidět, zandaný do folie, připevněný a k tomu človíček, který k němu pošle všechny hosty. Odměna na závěr je taky milá. :) Jaké velehory navštěvují Iva a Miloš nejčastěji? Kolik si Miloš vyžebral na Sardínii předstíraje bezdomovce? Bez čeho Ivča zásadně nevyráží do hor či na cyklovýlety? V kterých zemích Ivču žahla medúza? Jak se zachová Miloš v případě, že plave s Ivčou v moři a Ivču žahne medúza? Jaká je podle Ivči vhodná hloubka vody pro překocení plachetnice? Pokud Miloš běží po molu zachránit kamaráda zamotaného do plachtoví luxusních jachet u Frymburka, bere si na to zásadně trenýrky se vzorem: a) Bez vzoru b) S motivem plachetnice c) Bílé, s červenými srdíčky Pokud Ivča doma hraje na housle, označuje Miloš její housle za: a) Stradivari b) Rozlazené c) Modré Lépe než Ivča zvládá Miloš tyto domácí práce: a) Bílení b) Šití c) Umývání nádobí
Odpovědět
Profilova fotka
leni děkuju, je super, pro nás sice trochu mimo mísu , ale nevadí. A já myslela, že někdo rozdá papírky s vytišněným kvízem a do toho se podepíše a bude vyplňovat...
Odpovědět
Profilova fotka
petu tyyjo tak to to mas hodne tesný! a jedete nekam na cestu? lencza to je hezky:-D:-D skoda ze noviny uz mam hotovy a vytiskly
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no to teda, nebudu zase nic umět..nene chceme jet možná v září když budou penízky a když jich bude málo, tak dáme na víkend kubíčka k babičce a vyrazíme si někam samy na víkend v čechách
Odpovědět
Profilova fotka
Tím spíš bych to udělala. Aspoň bys prověřila, jak důkladně je hosté pročetli. :D
Odpovědět
Profilova fotka
a holky jak se u takových kvízů dělá vyhodnocení? čte to třeba DJ a lidi si samy kontrolují co napsali? nebo se to vybere a zkontroluje a vyhlásí se ti nejlepší?
Odpovědět
Profilova fotka
petu taky jsem si rikala ze kdyz nebude, ze bychom zajely jen na vikend do nejakyho lepsiho hotelu:-) no to je fakt strasny.. to aby si uz na svatbe byla na biflovana, a nebo to nechala na posledni chvili..fakt mazec.. nj ale jinej termin asi neni vid?:-(( kde mame mysu?
Odpovědět
Profilova fotka
juuuj 64n dni.. to je za chviiiiliiiii :-N
Odpovědět
Profilova fotka
alka: bohužel jinej termín není!!!! a ještě musím do prahy
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
To záleží na Vás. Ma téhle svatbě byla správná odpověď u každé následující otázky.
Odpovědět
Profilova fotka
alka:64 dnů je věčnost!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
juuuuj, no tak to mas misto svatebky :-S ja vim..blbej vtip..:-((( fakt ti to nezavidim. to se teda blbe seslo.. no snad taky nebdu mit nejaky problem.. lencza fakt? :-D:-D tak to je hustej manik:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Co byste chtěli učitel si bral učitelku a učitelka jim to koučovala (já). :D To nemohlo jinak dopadnout. Pedagogická rada naštěstí neproběhla.
Odpovědět
Profilova fotka
holky jdu spát..dobrou noc
Odpovědět
Profilova fotka
no me 64 prijde teda skoro jako zitra... oproti 465 :-D:-D ale neberu ti to, taky jsem mela stavy kdy se to silene vleklo...:-)) lencza juuuuj, tak to by is na me posmakli:-)) petu dobrouu, ja asi taky za chvili zapadnu..
Odpovědět
Ahoj holky potřebovala bych od Vás radu. Nevíte o někom, kdo hraje na housličky a zahrál by nám na obřadě???
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano vsem Sofi: Ahojky, no ja znam Aristoquartet, ty maj myslim jeste tvuj datum volnej, tak jim zkus napsat. Tady je odkaz, najdes tam vse http://aristoquartet.cz/kontakt.html
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj pellu, teda vy jste toho vcera nakecali
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: trošku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to jsem koukala, dve stranky za tu dobu co jsem tu nebyla :-D
Odpovědět
Profilova fotka
;-) skočím s psíkem na ostříhání drápků, pak pro oběd, pak do města a pak mě čeká trénink, dneska jestli se ukážu tak až večer...zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
jj, zatim pa
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé sem nejak ráno vstala.. prisel manza... a ja usla zase snim x-) nevzbudit me mama tak spim jeste dýl x-) x-) dneska asi budu od 2... ted jedem pro nakladak a pak musim dohnat to co jsem ted zaspala :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj Alka, jj dobre, pro nakladak?
Odpovědět
Profilova fotka
no na stehovani..
Odpovědět
Profilova fotka
aha, vy uz to budete prevazet dneska? Tak to je super ne
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?