Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
romčo děkujeme, my se zase toho dne nemůžeme dočkat alka: nevím které myslíš
Odpovědět
Profilova fotka
jezis co to mame za psa?:-D:-D to je prisera... prisla drepla si vedle me a bud me zlobi a nebo uprene a zazrane sleduje top star.. no ja odpadnu.. ona je fakt jak dite... :-D :-D :-D nejlepsi je kdyz je na COOL takova ta vsuvka kdyz nevysilaji a jsou tam ty desticky co si hazou micek... ona to sleduje a hejbe i s hlavou pdle toho micku.. no to je taky scenerie:-D
Odpovědět
Profilova fotka
pellu - já se taky nemohla dočkat,, hrozně to uteklo a už to mám za sebou,,,je to nepopsatelný pocit :)
Odpovědět
Profilova fotka
romco jééé gratuluju k svatbicce:-) to vis ze s enemuzeme dockat:-) ale je mi jasny ze to bude hned pryc... =-) petu to jak je tam ta cernobila fotka jak si davaji pusinku:-) asi pani prodava saticky.. chtelo by to vic fotek:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka - taky jsem se na ty šatky dívala,, ale jestli je chce prodat , mělaby hodit víc fotek,,, a díky za gratulaci _)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jo tak, na to sem koukala, ale jako reklama mi to nepřišlo. Spíš album k inzerátu :-) ale fotky jsou špatně vybraný, není na nich nic vidět. romča: tak hoď pár rad na co si dát pozor a tak. já třeba potřebuju radu, jak zabavit hosty až se budeme fotit
Odpovědět
Profilova fotka
romca jj vypadaji zajimave:-) prave by to chtelo neco vic:-)) romca jj par rad by to chtelo. treba jak zastelit svagrovou:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
pellu - no to jsme taky řešili,, původně jsme se vůbec fotit neměli, jen po obřadu v zámku,,, tak to lidi čekali na nádvoří, byla tam kavárna, taksi dali zmrzku a brácha s kamošem s sebou měli přenosnou lednici s pitím,, to určo doporučuju, pokud by na vás měli někde čekat,,, no a po obědě jsme se nakonec šli ještě na hodinu fotit,, to si zatím všichni dali kafíčko, mohli se projít po okolí a někdo si odvážel auta, aby pak mohli pít,, takže to byla taková mrtvá hodinka,,,
Odpovědět
Profilova fotka
alka - no asi jí dát do ruky granát :-D :-D :-D :-D já mám naštěstí švagrovou, švagra i tchánovce v pohodě,,, tak copak by sás ještě zajímalo??
Odpovědět
Profilova fotka
romca: vodu berem určitě s tím už počítám, jenže my máme obřad na místě kde nic není!četla sem tady někde, že by se mohl vymyslet nějaký kvíz o novomanželích a pak ho na hostině vyhodnotit...ale nevím. a jestli se pak půjdem fotit tak bych se chtěla vytratit, aby DJ hrál a nikdo si nemusí všimnout že tam nejsme
Odpovědět
Profilova fotka
pellu - ten kvíz není špatný,,, taky jsem o tom četla,,, záleží taky, jestli budete mít obřad venku nebo kde,, kdyby třeba bylo hnusně, abyste měli náhradní program, kam by hosté šli,
Odpovědět
Profilova fotka
obřad máme uvnitř :-) ale co do takového kvízu dát?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
romca:-D:-D:-D provedu:-D:-D vsechnooooo, jeee ja tak miluju svatby x-) x-) ja budu urcite brecet jak malá :-N no ja doufam ze od nas proste vsichni jsou zvykli ze se po obradu fotí, tak ani tolik nedrzkujou, takze program nevymyslim.. i kdyz vim ze to je dlouhý.... petu presne - kdyz bude chtit foto fotit jeste nekdy v podvecer, coz mi uz i rikala, ze az s ebude stmivat ze to je nejlepsi svetlo..tka se taky vytratime.. dj to zvladne ukocirovat:_)
Odpovědět
Profilova fotka
no my se fotitli hned po obřadu na zámku a v zahradě,, každý to věděl, takže s tím počíali,, měli jsme variantu, kdyby pršelo, tak by prostě jeli předem na místo hostiny,aby nemuseli čekat v dešti venku,, ale naopak, byl pařák jako prase,, no jinak se hlavně nenervujte a den si užívejte,, já nervila půl roku dopředu a 3 týdny před svatbou tu ustalo a jen jsem si to celé užívala,,, ani jsem skoro nebrečela
Odpovědět
Profilova fotka
já budu určitě hrozně brečet a já jakmile to na mě přijde, tak mi naskáčou na obličeji červený fleky, to budou fotky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo ja nervila rok dopredu.. mozna jeste v lednu.. pak se to nejak ustalo, umrtvilo... ale ted.je to tak 14dní , to prozivam kazdym dnem..jsme nervozni-ale tak nejak prijemne, tak natesene:-):-) jéééé uz je to "za par":-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu joooo fleky mam taky.. halvne kdyz je vedro:-D
Odpovědět
Profilova fotka
já taky myslela, že to celý prořvu,,, ale vůbec neee, prostě jsem se usmívala a užívala si to,,, nádhera,, ještě ten krásný pocit, když jsem se sama sobě fakt líbila,, to se tak často nestává,,,, a ukáplo mi jen pár slz
Odpovědět
Profilova fotka
na to se tesim..az budu krasna... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka - jj, to věřím, že se těšíš,, já do poslední chvíle tomu ani nevěřila, ještě když jsem se ráno viděla v natáčkách, tak jsem si říkala, kdo ví jak to dopadne,,, no a pak??? stačilo, když mě učesala,,, já ještě v teplákách nenalíčená a už se mi to začalo líbit
Odpovědět
Profilova fotka
já se taky bojím, že to nedopadne podle mých představ, účes, nalíčení a tak
Odpovědět
Profilova fotka
no ja uz mam kazdy den cim dal horsi katastrofickej sen.. ale po uterku uz bych mohla byt ok:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
pellu - taky jsemse toho bála alka neboj, ty si to vybereš v těch snech a pak ve skutečnosti to bude jedna velká pohádka
Odpovědět
Profilova fotka
holky,, tak tu krásně plánujte,, já se zase někdy mrknu za váma,,, jdu chrnět, ať zítra vstanu do práce :) alka - a ty to dobře vyřeš s tím oblekem a tvýma šatama,, přece se nevdáš tvých vysněných, když jsi na ně skoro půl roku čekala :)
Odpovědět
Profilova fotka
holky mě se zdá, že třeba sem úplně zapoměla na to že se vdávám, takže mám zmačkaný šaty, nemám DJ, fotografa nic.. :-D Ale přitom si vůbec nepřijdu nervozní, hrozně se na to těším
Odpovědět
Profilova fotka
ro doufam:-d:-D ja uz jsem tak odevzdana ze uz je mi vsechno jedno.. teda krome manzovo olbeku:-D:-D jeee ja uz pisu kraviny:-D:-d no jak jinak:-)) jéé no doufam.nerada bych byla jak strasidlo.. stejne.. nejvic se tesim na ten dort.. nechááápu:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak na dort jsem se taky moc těšila,,, a nakonec jsme ho zapomněli rozkrojit :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak toho se nebojim:-D:-D mam "presny" harmonogram.. najist a rozkrojit:-D:-D ja se tak tesim.. to je az neuveritelny.. dneska jsem si zas zkousela saty a zas jsem si tu slintala na rameno.. x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
já dneska taky měla šatičky na sobě!!!
Odpovědět
Profilova fotka
petu to je co? proc to jde jen jednou je mit na sobe:-) bojim se ze je nebudu schopna udat... :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?