Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tááákovou dobu.. uz jsme mela starost:-)
Odpovědět
Profilova fotka
se mi tam nezobrazuje ten obrazek:-D ale to DS znám, to jsou takovy "šunty" a jsou hlavne hodne krátky takze z nich muze lezt zadnice:-)) jinak az s emi to nacte tak to hned zhodnotim
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak tyhle jsou nadherny.. no ale kdyz je jen jeden kus tak je to blby ne? to je jen pro svedkyni spis...
Odpovědět
Profilova fotka
budu vám věřit holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka proc si mela starost? a takovou dobu? jsem tu nebyla asi hodinu ne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: maj jich tam asi 150 :-) asi si se překoukla...koupila jsem jeden kus zatím...když budou k tomu, tak se domluvím s prodejcem, aby to vystavil znova, že chci dokoupit další kusy
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted jsem tam nasla uplne perfektni pro me.. teda jako pro "my" druzicky.. no a? maj jen jedny.. do dza.. mysa nn to byla hrooozne dlouha doba:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem se sekla, hodinu a 20 minut :-D :-D :-D me to ani neprislo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jeste ze moje druzicky jsou jako tycky.. kurna ale ted jsem tam nasla saty!!!!!!ooooo
Odpovědět
Profilova fotka
jeste ze ja nemam takovyhle starosti :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem to nakoupila:..-D:-D to si mi nemela ukazovat!! nasla jsem tam jedny uplne super.. nejsou tyrkysový ale spis zelený, ale jsou krasny..:-)) tka jsem mu napsala jestli nemá jeste nejaky:-D jdu napsat zucastneným ze saty se nasly... at si nic neporizujou:-.D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jak se ti libi kolaz?:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj libila, vypadas na ni skvele a vse ladi, vidis, jsem koukala, chtela napsat a zapomela jsem na to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no prave, me taky prijde ze to je az nejak moc dobre sladený:-)) no uvidime v realu..preci jen nemam takovou postavu a rucicky jako modelka:-D:-D tak ja to jdu smaznout
Odpovědět
Profilova fotka
na to nemuzes koukat jestli ma tenky ruce nebo ne, ale musis koukat jakoby skrze, a vse to pasuje, me se to libi
Odpovědět
Profilova fotka
me prave taky:-) uz se zacinam zas tesit:-) asi dneska zavolam nejaky ty kadernici
Odpovědět
Profilova fotka
jj, zavolej, domluv terminy a mas to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no hlavne cekam na vyplatu..:-D bez toho si muzu volat kam chci..:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
heeej, tu nikdo nebyl?? za celej den?? wau:-)) ediiiiith kde te mááme?!? uz tu musis bejt:-))))
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem tady celej den, ale sama si povidat nebudu taky se divim kde je edithn
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ale povidej..ja tim taky trpim:-D:-D ale ja jsme hold hrozne ukecana :-N tyjo tady to vypada docela nebezpecne s tou vodou :-N se rika jak se u jednoho jezu prevali pres bocni stranu, vzdy bude zle... no a je prevaleno... a chcije a chcije... ale jak... to ani muj destnik nepobral, jsem dorazila domu uplne durch... :-D :-D ghýý, musim sehnat ty holiny:-D a ted uz mozna i kanoj
Odpovědět
ahoj holky, ja myslim, ze edith dorazi tak za hodinu, myslim, ze rano psala, ze zkousku satu ma od 6... jinak alka, pokud shanite oblek, tak dneska jsem sla okolo OP Prostejov a ty vyprodeje jsou uzasny!!! podle druhu obleku samozrejme tam maji kousky od 1000 do 4000 max. pritel sice obleky ma, ale zitra tam jdeme jeste nejaky koupit. zamilovala jsem se tam do jednoho cernyho s cernym lemovanim jen takovou nitkou... no prekrasnej!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jooo fakt jo, no to je teda hezky, to vypada s tou vodou v lete blbe jestli neprestane chcat
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, to si mi pripomela ze jeste musime dat uniformu do cistirny, jejda
Odpovědět
Profilova fotka
krakatice nn mi uz mame oblek sehnanej, budeme pujcovat v avalonu, jak ma edith saticky:-) jen jdem objednat velikost..:-):-) ale jinak diky... mysa jj ja mam taky uniformu ve skrini - kdyby naaahodou:-D:-D no v budejkach to asi nebude tak horky- máme tady velký valy, takze by se to muselo zvednout tak o 8m ..coz nehrozi..spis ty vesnice:/ tady okolo...
Odpovědět
mysa: no jsem z toho uplne nadsena, protoze tenhle je fakt krasnej, jsem si rikala, ze novy nepotrebuje, ze ma, ze si nejaky vybere a bude, ale kdyz jsou ty obleky takhle levny a jeste si mi libi, tak proc si nekoupit svatebni :-D ale kdyby mel uniformu, tak jde rozhodne v uniforme ;-) ;-) ;-) tak zitra sup do cistirny!
Odpovědět
Profilova fotka
kdyby mel aspon hezkou uniformu... myslim ten muj:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz on je k sezrani i v obleku, to je tezky, ale uniforma prevazuje
Odpovědět
Profilova fotka
tak u nas je sezrani ve sportovnich bundach..ale v tom jit nemuze ze..:-D takze oblek.. a nebo obyc uniforma..
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi mame na vyber ze dvou, teda ze tri, ale tu zelenou zavrhuji, vahala jsem mezi modrou a sedou, modra se sice hodi do barvy svatby ale seda je hezci
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?