Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
me se libi ty modrý:-)
Odpovědět
mne se libi seda i modra... ale pokud mas myso bilo modrou svatbu, tak bych volila tu sedivou, aby se te modre tam netriskalo moc
Odpovědět
Profilova fotka
jj je taky moc hezka, je takova vyrazna, zase se u ty sedy bojim, aby jsme nebyli jak laboratorni mysky. No mozna to jeste prehodnotim
Odpovědět
Profilova fotka
no ona je takova tmava no, ja budu mit ciste bilou kytici a na ni jen modrou, svetlou stuhu
Odpovědět
Profilova fotka
tak ty nejsi sedá tak myska fakt nebudes:-))
Odpovědět
Profilova fotka
ne ale budu bila, mysky jsou taky bily :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, teda dneska byl den, hlavne tedn dest byl hnusnej.... jinak uces se moc nevydaril, moc jsme se s kadernici nepochopili, v patek prijde znovu a udelame uplne jednoduchej uces. Jinak šaty jsou naprosto úchvatný. Holky jako nový, prý je měla jen jedna nevěsta. Já v nich byla a uplne jsem horela.... uz cekaji jenom na me :-D :-D :-D strasovej nahrdelnik je k nim bomba... zkouseli jsme i mistni bizu kterou prodavaji ale sama pani rikala ze je nejhezci to co jsme si prinesla ja...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky a kde mame fotecky?
Odpovědět
Profilova fotka
edith tak to je suuuuper!!:-):-) fotky! fotky! fotky! fotky! :-D
Odpovědět
edith a co jste dělaly za účes?
Odpovědět
Profilova fotka
fotky budou pozdeji,tatka mi to musi predelat na format jpg... je to nejaky slozitejsi... ted kdyz koukam tak je ten uces docela peknej,ale potrebuju mit jednodussi...
Odpovědět
tak uz se tesime :-))))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tyjo ty nas napinas:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych vam to rada ukazala,ale..... :-( holky, ty saty, ja se na ne tak tesim, jsou naaaadherny, uplne jsem zapomnela jak jsou krasny, fakt originalni,jsem zvědavá co na ně budou říkat ostatní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj ty tvoje saticky jsou fakt nadherny.. jee ti to zavidim...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja se taaak těšim, navíc v Avalonu byla nová paní a přišla mi úplně super, takže fakt doporučuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jéééé ta ma tak krasnou vysivku.. chjoo..proc se zimo objevil az tak pozde... :-(
Odpovědět
Profilova fotka
alka jaka??? jinak fotky jsou v albu
Odpovědět
Profilova fotka
kráásný uces, ale nelibi s emi tam ta kytka.. vypada to lacine, az bordelove:-) jinak mi prijde super:-) a saticky nebudou? =-) jedna slecna si nechala od zima usit saticky, strasne se mi libi.. dala je ted do alba, to album s kytkou, jinak tema asap
Odpovědět
Profilova fotka
ta kytka je jen na zkousku, v realu bude ziva :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
me se nelibi hlavne ta barva a tenhle typ:-)
Odpovědět
Profilova fotka
satky nemam,tam by nebylo ani co fotit novyho... to chce spis videt v realu, jsou uplne jiny nez na fotkach...nadherne bohaty!
Odpovědět
Profilova fotka
ja chtela videt komplet:-) vzdyt já je znám ;-) sama sem te tam nasmerovala:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja sem si ten uces rozpusila,protoze jsem vedela ze nakonec bude jinej, takze jsem byla v culiku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahá---aspon te nevidel manza
Odpovědět
Profilova fotka
nene, to bych si stejnak rozpustila ;-) tak já pro dnešek končím, pa a dobrou noc!
Odpovědět
Profilova fotka
ja asi taky.. dobrouu
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj nevěstinky
Odpovědět
Profilova fotka
jinak nechapu ze tohle pocasi je ze sopky.. uz to sleduju delsi dobu.. kdyby to bylo ze sopky tak jsou na tom vsichni blede ne? to je snad nad celou Eu ne? a ne ze VSUDE je jasno a 22 a víc °C a jen tady v čr a sk je takovehle humus!!! i v tom finsku maji tepleji!!! v londýně jasno.. no tak kde to sme?? to asi nebude sopkou.. ze by to fungovalo jen nad nama...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky kdo vi cim to je Alka
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?