Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no kazdopadne me to stve... kamoska ted byla v madarsku- to neni tak daleko. a prijela cerná a ze tam byli paraky a opalovala se tam... no tak to by asi bylo i tam .. no proste me to uz stve..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, me to taky stve, je hnusne, pochmurno a zima
Odpovědět
Profilova fotka
no ale dneska v pocasi naslibovali hory doly... nejvic me pobavilo ze cela republika mela teploty 15,16°C a kolem slezka 18°C a ona prohlasi: Teploty se budou pohybovat kolem 20°C .. ha ha...ale pristi tyden ma byt vedro.. 22-28°C - no to jsem na ne zvedava:-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz v sobotu by melo byt jasno a 22 tak jsem zvedava, moc jim neverim
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky ne:-D ale bylo by to fajn:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to asi jo no :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska se mi zdal zase demnetni sen... ze jsme byli v nasem starym baraku (muj rodný, nas prvni barak) a ze jsme vsichni na zahrade trdlili, a zkouseli nástupo na tu svatbu, ja jeste ostatnim rychle dorozdavala oznamka který teda byli skoro jak ze skutecnyho zlata, tak se krasne leskly, a ja mela jakoby žensky "podvlikacky" no nejaky saty co se nosili v dobach xy, a byli naadherny bordo s renesancnim vzorem, ale byly kratky, a ja si na to mela vzit ty moje zlutáky.. a porad jsem tam chodila, no takovy divny, zmatek tam byl.. tak me napada- skoda ze uz ten barak nemame.. mel perfektni zahradu, tam by byla hostina jak fík... byl tam i obri gril.. chjo.. po tom se mi tak styska
Odpovědět
Profilova fotka
to ja dnes mela v celku klidnou noc :-)
Odpovědět
Profilova fotka
to ja teda vubec..jsem totalne nevyspala..dneska me tam porad tejral pes.. mam odkrvený nohy
Odpovědět
Profilova fotka
koukam pekne s ni mlatej hormony
Odpovědět
Profilova fotka
ne to ne, ale spis ze ona jde a lehne na ty nohy a spi.. jenze ona ma 13kg.. to je docela váha... a nebo ja spim tak ze mam nohy od sebe(jsem hrozne rozcapená) no a ona jde do toho V mezi nohama a tam se schouli jako plod... jenze ja se porad otacim a porad skubu, a jak tam je tak mam naprosto nulovej pohyb a nemuzu se hnout.. takze me pekne stve.. uz se naucila na mistecko a dneska me zase takhle zvalcuje.. a kdyz jsem ji vyhodila tak sem se za hodinu probrala tim ze uz jsem mela zase odkrveny nohy.. no fakt des...
Odpovědět
Profilova fotka
jo takhle, ja jsem to pochopila jinak. :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
me to je jasny:-) nn to dela vzdy jen kdyz odejde panicek
Odpovědět
Profilova fotka
:-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nj je vychcaná, vzdycky ji rikam ze teda me nebude cela domacnost ojizdet:-D:-D jednou jsem si z ni udelala srandu a kdyz mela zase chtivou, tak jsem ji capla a naznacila jako kdybych já ojizdela jí - ta byla tak vyplesklá ze sem mela na dlouhou dobu klid:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis, lecba sokem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj a tak to funguje vsude:-)) tyjo, zitra asi pojedu na ty kytky, ujasnit si co a jak..hlavne premyslim jestli si kytky pro druzicky a mamky neudelam sama.. koupim bilej karafiat, nejaky zelí a je to...
Odpovědět
Profilova fotka
jj a vyjde to rozhodne levneji, nikdo nic nepozna
Odpovědět
Profilova fotka
jeee ja chci aby mi uz dneska prisel ten nahrdelnik.. i kdyz pochybuju.. jelikoz ten prodejce se nijak neozvývá:-// asi ho trosku popozenu, mohla bych si t o zitra vsechno vyzkouset x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mi nerikej ze vidim slunicko =-) =-) nebo aspon svetlo.. huh, abych neoslepla...
Odpovědět
Profilova fotka
vsechno??? to ne ne? :-) kdy sis ho objednavala?
Odpovědět
Profilova fotka
no jediny rukavicky prijdou az za 14dni.. jinak nahrdelnik jsem kupovala minuly tyden a platila to online v pondeli ráno..takze ten by na ceste byt mohl, no a nahrdelnik, saticky a závoj vyzkouset jak to k sobe jde.. rukavicky jsou jasny.. ty mi budou:-))):-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo, ja ted resim ten zupanek co jsem si objednala. Si myslim ze mi bude asi hodne velkej, to budu mit jako kazajku. a to bude osklivy. Tak nevim co mam delat
Odpovědět
Profilova fotka
velkej a jako kazajku? tak bud je malej a jako kazajka a nebo je velkej a budes v nem plavat...?hm? a proc sis objednavala tak velkej?
Odpovědět
Profilova fotka
no brala jsem to podle ty jejich merici pasky. Pres prsa mi to u nich vyslo XXL, pres pas XL a boky XXL, jenze oni maji ten zupanek ve velikosti L/XL a nebo XXL/XXXL, no a ja se bala toho L, tak jsem si objednala vetsi no. Co myslis? Ja jsem se hlavne lekla, kdyz mi prisel mail a v nem byla velikost 53 a to ja nemam, v pase mam 44 a pres prsa 46
Odpovědět
Profilova fotka
a tu kazajku jsem myslela jako ze bych si ho mohla z kazdy strany omotat az do zadu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak pani mi ted volala... tak odeisla zbozi jen jednou tydne. a moji platba neprisla do stredy rano, ale ve stredu odpo.. no a to je lby, takze mi to posila az pristi stredu.. nj, tak se neda nic delat.. si pockam:-) treba to dorazi stejne s rukavickama:-) juj a kdy ti ten mail prisel? tak jim pisni ze maji priste psat velikosti cislama a ne pismenama kdyz to najednou jde.. 53 je faaaakt hodne... jo tak:-D na 2 x :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj tak na 2, zase vyhoda ze by si me mysulka svazal vid a zlobil me :-D :-D :-D no prave ze to je hodne, prislo mi to v pondeli kdyz mi psali ze to je vyfakturovana, jenze tohle bylo prave napsano v ty fakture. v mailu o potvrzeni objednavky, tam bylo barva cerna a velikost tamta, ale ted ve vyfakturovany bylo napsano barva 02 a velikost 53. Takze to nechapu, coz jeste s nimi mam tahanici mesic. Objednavala jsem si to zacatkem kvetna, oni to meli mit 17 skladem, dobre to chapu, jenze me neprisel vubec zadnej mail, tak jsem jim psala co se deje, protoze jsem u nich mela i bloklej ucet. Tak mi napsali, ze objednavku zamitli a ze ucet blokli kvuli jedne nevyzvednute zasilce. Ja jsem si u nich jednou objednavala jednu vecicku, ale tu jsem si vyzvedla a o zadny dalsi nevim. No tak ze prej mi to odblokujou a poslou, ale ze to bude skladem zase az po 2.6, no a v pondeli mi napsali ze to je vyfakturovano, kdyz jsem ted dotazovala kvuli ty velikosti a barve, tak na barvu mi neodpovedela a na velikost mi napsala, ze si to mam zkusit a poslat zpatky kdyz mi to nebude a oni poslou jinou velikost, dobre, ale to mam cekat dalsi mesic? To se mi teda fakt nechce
Odpovědět
Profilova fotka
teda..blbej zupan a takovyhle tahanice :-|
Odpovědět
Profilova fotka
to samy v Tescu, kdyz si koupim tu jejich znacku FF, jsem si koupila XL kosilku satenovou a jak myslis ze jsem v tom vypadala, jak strasak na poli, mi to sousedka musela sespendlit a z kazdy strany min o 5 cm zuzit a samozejme ze to je videt, tak jsem nasrana. To samy ted jsem si koupila taky kalhotky, takovy ty nohavickovy a jak mi byli, opet velky, ale tak nastesti tohle u nich nevadi, videt to neni a aspon me to neskrti
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?