Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
mnam mnam, asi prijedu na navstevu :-D :-D :-D tak to fakt nasere, doprala pradlo nebo doprala navzdy? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
no pracka je v pohode.. ale ten svetr a ta bunda je zaprana.. tam zbyli cerny trenky z minulýho prani(vcerejsiho.) kuááá.. fakt mi to uplne zkazilo naladu:-( tak uz dorazil.. no hadej? se zakecal..tak ja jdu.. ale urco zas prijdu:-) uvidime co vymyslime..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak se mej. Pa
Odpovědět
Profilova fotka
tak mam jeste 10min...:-))
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D tak to je gut
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak zatim ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
ja tady premyslim co vse udelat hned jak prijede mysulka, premyslim ze francii odlozime, jsou dulezitejsi veci co musime zaridit
Odpovědět
Profilova fotka
to nebylo 10 minut ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
no prisel driv nez mel:-D:-D to vis ze jo, svatba je prednejsi..zvlast kdyz uz tu konecne bude:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to neni jen svatba, jsou to i jine veci
Odpovědět
Profilova fotka
treba ten domecek?:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
nn, domecek az po svatebni ceste, nejdriv koupime byt, mysula si musi udelat trvalak, atd
Odpovědět
Profilova fotka
aha.. nj... jéé ja se nudim..:-/
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno:-) tak dneska kdo ma svtabu, tak ten musel ukcat boha.. to je neuveritelny.. slunce.. teplo... wau..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano alka, jj presne, dnes je opet nadherne, a i dneska je bez mracku obloha, takze super, delana jak na prochazku. Dnes je taky hodne svateb
Odpovědět
Profilova fotka
no tak zo ja budu dneska cely den doma...maximalne donesu manzovi obed.. vlezla jsem na vahu.. a nejaky pohyb bych potrebovala:-(:-( jenze posilka dneska otvira az od 5ti a to uz zas nestiham..:-///
Odpovědět
Profilova fotka
ty taky budes dneska skakat kolem plotny vid?
Odpovědět
Profilova fotka
takze ses taky dnes sama doma? Manza je v praci jo, by jste si mohli udelat prochazku :-( no ja uz skacu od 7 u plotny a po byte. Vytrit, zamyst, uklidit pradlo 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://dorty-domu.cz/dort/cupcake-71:... alka koukni neco pro inspiraci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no to je taky na prd.. tyjo tam je sileny vedro.. jsem vhvili neco delala pred otevrenym oknem a leje ze me jako blazen.. uff.. jj dneska je v praci az do pul 8:-((( to je taky na prd.. mohli jsme vzit trhosaura a jit nekam na ptáčky:-)) sem si dneska chtela cist.. ale na to mam chut jen kdzy je hnusne.. ted se mi teda nechce.. tak cteni nebude.. bude opet vareni a uklizeni a az najdu nuzky tak se vrhnu na ty noviny:-D dneska mam chut si zase usit nejakej kostym... skoda ze jsem si vcera na to nekoupila nejaky vynalez
Odpovědět
Profilova fotka
no ten je parádní!:-) nn ale nam staci ten nas - tyjo jak mi byl ten dort fuk, tak ted se na nej tesim jako blázen:-) fakt snad nejvic na ten dort.. to musim jeste zabehnout za tim s tema kytkama ze je mini zmena a chci mit taky ten pocit ze uz se tesim.. chci se na vsechno na svatbe tesit! jůůůůůůůůů ted mi doslo.. manza je pryc =-) ze bych sla do satecku? x-) x-) neco jsem chtela zkusit a nevim co to bylo:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no je tam vedro, jsem koukala v kuchyni na teplomer a na slunicku je 35°C, to je husty. Ja bych taky radsi sla nekam ven, jenze za hodinu prijedou, takze budu do odpoledne drepet doma. Doufam ze bude aspoon zitra hezky
Odpovědět
Profilova fotka
ja vim ze vam staci, jen jsem poslala inspiraci jen se kochej satickama dokud muzes, nez prijde manza, ja bych taky furt je zkousela mit je doma
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo dobry jsou ty jak jsou uz rozrezany a jen jsou poskladaný do dortu to je uplne super:-) no ja mu mam na 12tou prinest obed..takze ted tady varim.. uklidit by to taky chtelo.. jeste se chci zkulturnit, ale chci si aspon zatancovat(trenink) takze se asi zkulturnim az pak.. no a taky jsem chtela dat konecne dohormady administrativu.. barak a pracovni smlouvy.. oboji budu potrebovat...a mam to tu roztahany po vsech koutech
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo na ty strance jsou mnohem hezci dorty nez ten co si mela vyhlidnej predtim.. super
Odpovědět
Profilova fotka
juj...ted hlasili v radiu, ze cerven bude destivej a teplotne podrpumernej, ale ze nam to dostatecne vynahradi cervenec srpen a zari, ze se upeceme.. no tak to je uzasny.. to bych radsi zimu nez 40°..... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak sjem si je vzala na sebe.. myslim ze v nasem byte je to uz zbytecny to zkouset znova:-/ se sem proste nevejdu.. v loznici se neotocim, do koupelny naprosto bez sance.. jako ten zachod? to bude asi hodne komedie.. jediny kam se vejdu je obyvak, ale tam nemame zrcadlo..tak jsem je zase pekne schovala.. jinak jsem zjistila ze tam je nasitej ten jeden trpytek co mel byt v kaudy ty slehajde..takze je tam asi dosiju..co myslis?jinak teda po dnesnim vyndaní jsoucelkem zmuchlany.. tak je asi dneska prevezu nekam, kde budou ten zbylej cas viset-- jinak budou jak drzka.. taky je zajimavy ze jsem si na ne docela slusne slapala..to je divny.. ze bych se zmensila??:-D:-D no mam velky boticky ale teda nevim nevim jstli se k tomu hodi:-D:-D jinak jsem mela uplne sepli vlasy jak to jen jde(styl drdol) jelikoz je mam mastny, thyjo a ono to vypadalo hodne dobre.. zestihlelo me to..tak to mam dalsi dilema..:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak a je po pocasi.. nejak se to tu celý zatahlo... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak tohle je teda super:-// tak oni nam na dva dny vypnou teplou vodu.. a to v pondeli a v utery.. to mam jeste k tomu zrovna trenink..tak to jsem zvedava kde se jako umeju :-S snad pojedu k nasim .. grr to se to zacina pekne po..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?