Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa: jako vážně tam máte takhle hezky???? to ti závidim!
Odpovědět
Profilova fotka
tak me to dneska pekelne utika.. napapaná, kreslim, skoro az nestiham..je to príma:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj jako vazne. Ono je to fajn uz kvuli tomu, ze mi rychleji aspon uschne pradlo. Je tu hezky uz od rana co jsem vstala, myslela jsem ze se to zkazi a ono ne
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se mas alka ze ti to tak utiha :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, ja jeste dve a pul hodiny, fakt hruuuuza... uz aby byly 4... ta hodinka uz pak krasne utece
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam presne hodinu.. jupííí a 97dní ... jupíí:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky vy se mate, normalne se zase dostavam do depresi ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ale prosimte! jakou depku?!! klíííd slunce v dusi
Odpovědět
Profilova fotka
hm, slunce venku ale ne v dusi :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ja se jdu vyvetrat do banky ;-) mysa: nedepkari!!! víkend před tebou. Kdy ti přijede manža?
Odpovědět
Profilova fotka
edith tak to asi ahojky:-) teda ovsem jeslti tu banku nemas za rohem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo edithn, to kdybych vedela, tak si tu vejskam. Vikend? morna to bude, zitra prijedou nasi, od rana se budu srat u kamen, takze fakt parada
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
musim do mesta, vetsinou mi to tak trva pul hodinky... takze kdybys tu nahodou uz nebyla,tak paaaaaaaaaaa
Odpovědět
Profilova fotka
co ty alka? ty tu dnes vecer budes?
Odpovědět
Profilova fotka
asi nebudu, budeme mit film a naninka, ale do 18:00 bych tu byt mohla, to ma manza trenink a ja se stim budu patlat a pc mam v "kuchyni"
Odpovědět
Profilova fotka
jj, vlastne dnes mas to prekvapko pro manzu vid, tak to preji krasny vecer ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
se jeste neloucim..:-D tak a carodejnice sla domu.. to je fakt mazec jak to tu má na háku
Odpovědět
Profilova fotka
ja vim ze se jeste neloucis ale poprat hezky vecer muzu ne :-D tak to mej taky na haku a jdi domu ne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak to urcite:-) no ja jdu oficialne za pul hodky.. a to si tu klidne odrepim.. stejne chci dodelat aspon ty okna:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja asi jdu..takze nevim kdy se sem dostanu..ted jdu na postu. pak nakoupit pak vyklepat.. takze si myslim ze tak 5bych tu mohla byt:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj alka, ja tu budu, teda pokud nudou neusnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no haleluja.. uz jsme zacla panikarit.. net nesel... sem to tu musle a3x vypinat:-// jinak jsem teda pochcana jak mraky:-D to je prca.. destnik byl super.. ale jak rikam.. musim si dokoupit holinky.. az ke kolenum jsem byla k.o. :-D:-D kdyz jsem sla domu tak zrovna akova pruuuutrz:-D:-D sranda
Odpovědět
Profilova fotka
heezky, my budeme hostit mistrovstvi hokeje..to je hodne prijemný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem tu, promin, jsem doprala ten zbytek pradla a drhla jsem koupelnu
Odpovědět
Profilova fotka
no na tu se budu muset vrhnout asi zitra.. a ted taky peru:-):-) ted jsem si dosedla a dodelala tu tunu jídla..manza uz tu mel bejt..tak to si myslim ze se zase nekde zakecal:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no jo chlapi, ty jsou obcas horsi nez zensky
Odpovědět
SAMÉ PLKY,JEN MÁLO CHLAPŮ JE HORŠÍCH JAK ŽENSKÝ :-p
Odpovědět
Profilova fotka
8-( mysa jj vzdy prijde o hodinu dyl a prej ze se zakecal:-)) a co mi rika jak na baráku drbou, a kdyz neco nekdo rekne a v mziku to je v tretim patre ráádne pozmenný tak se musim smát:-)) tak me to neva..mam hotovo, tak kdyz tu neni tak bych to tu mohla trosku poklidit jeste:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj poklidit a pripravit na vecer ;-) co jsi udelala k mnamce?
Odpovědět
Profilova fotka
prdele.. sem manzovi znicila svetr:-// a sobe asi bundu.. pracka doprala.. a asi tam z minulyho prani neco zustalo..takze super:-(( chjoo tohle me fakt nasralo ]-( :-| chlebicky, jednohubky a oblozený misy
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?