Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
taky bych si dala hrachovku s opecenou houskou
Odpovědět
Profilova fotka
no neco podobnýho jsme meli o vikendu..boze to byla mnamka:-) tyjo to uz je dalsi tyden v prdeli..to je fakt neco jak to leti...:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to mi povidej... zitra mam do svatby uz jen tri tydny :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith no 3 tydny jsou jeste v poho, ja mam u tebe zazito ze uz jen 2 týdny.. nevim proc:-D:-D ale stejne je to super.. ja uz chci takýýý:-) holky me se tak nechce do predavani oznameni, nevim ale nejak mi to prijde divny.. a rodine to radsi poslu postou :-N
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ja s tim mam taky trošku problém,jako bych se chlubila... vůbec jsem nevěděla jestli dát do práce. Nakonec jsme se rozhodla že dám ředitelce, mý nadřízený a jedno na Ford a jedno na BMW :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj to si udelala dobre jj presne, ted mam uplne takovej blbej pocit ze se vychloubam, natoz kdyz to oznamko neni nic moc:-/ tak radsi bych to vsem dala mezireci a nebo postou..:-/
Odpovědět
Profilova fotka
my je budeme davat osobne, sice to bude narocny na navstevy ale to neva :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manža, ten by to oznámení raději nikomu nedával :-D taky má pocit jakoby jsme se chlubili... ale tak si říkám, že když mě někdo dá oznámení, tak mi to udělá radost a vůbec to neberu že se chlubí,takže tak.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no ja vim ze by se to melo...ale v zivote jsem u nich treba nebyla, vidime se ob 2 roky na vanoce.. ja jim to poslu postou.. chci je tam, ale na navstevu zas jit nemusim, nemeli bychom si o cem povidat... ted jen, kde zjistim adresy =-) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jak nic moc??? vždyť je super!!!
Odpovědět
Profilova fotka
jj edithn, presne, ja nevim co ta alka furt vidi, ma vsechno a vsechno je super
Odpovědět
Profilova fotka
edith no na zivo to neni tak slavný:-))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj vsechno mam, dneska jdu koupit nejakej provazek a zacnu motat noviny a tim bych fakt mohla mit hotovo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem vymyslela jednu vec.... koupila jsem vlizelin prijde mi 50cm dost široky dat na stul... takže kus odstříhnu a použiju ho na svazani menu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
edith jj to je fajn, to ja menu delat vubec nebudu.. stejne bude to na stole kde hned to jidlo dostanou a za b) to ma byt prekvapko..:-) nemam predkrm coz nikomu vadit urco nebude:-)
Odpovědět
Profilova fotka
my mame menu napsany ve svatebnich novinach
Odpovědět
Profilova fotka
mysa to jsem neriskovala stim jak casto jsem menila mista:-D:-D kuuuurniiik ted jsem si vzpomenla.. kuuurnik to je pruser.. my jsme nezavolali tomu hclapikovi co nam dohodil tatka.. a ja mela jeho sicko na nejakym papiru tady v praci, no ten tu samo uz nemam..juuuj
Odpovědět
Profilova fotka
me se hrozne libi mit menu na stole, takze uricte bude... bude tam napsan pripitek, predkm ,polevka a hlavni jidlo bude taky prekvapeni, jelikoz jsem si pro to vymyslela svuj nazev: manzelsky maják :-D :-D :-D je to taková věž z ananasu, kuřecího masa a bramboráčků ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
do háááje...tak ted jsem to uplne po...xx.. Tak ja to kreslim na tloustku zdí a ted kdyz delam okna tak mi doslo ze delame nizkoenergetickej a tim padem ze tam mam 20tku zatepleni.. no ja se poseru.. to muzu delat znova:-D:-D to se ale radsi poradim s tou firmou jak to chteji... no to je taky bordel:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: alespoň se nenudíš :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to ne, tohle me bavi jako blázen:-) aby ne:-) uz budou okna v prvnim patre, juhůů..:-))
Odpovědět
Profilova fotka
jéé tam je naááádherne!! to je uzasný:-) cernoo, leje jako z konve.. ale to cerno..to je uzasny..
Odpovědět
Profilova fotka
alka: nadherne? to je ironie?? v Táboře zataženo, fouká neprší :-( :-( :-( bleeee
Odpovědět
Profilova fotka
ne to neni ironie, ja miluju bourky a totalne cerno, treba dest me nebavi..ale jaknile je takhle cerno ze ani videt skoro neni..to je boziii:-) ale uz se to asi vyprselo.. uz je svetlo:-/:-/ ale zima tam je...o tom zadna.. dneska se poprve ani nevetra, takze to je co rict uz
Odpovědět
Profilova fotka
jo, tak ja mam rada tyhle letni bourky... kdy se zatahne,je cerno, blejska se ale hned to prejde :-D kdyz prsi a je venku 10 stupnu, tak je to spatny ...
Odpovědět
Profilova fotka
no kdyz je k tomu to cerno tak mi to nevadi..a dneska mi to taky nevadi..narozdil od vcera jsem dneska hodne liná..takze doufam ze na protrepu bude otevreno a to bude asi muj veskery dnesni pohyb:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja se tesim az prijdu domu, zabalim se do deky, udelam si caj a budu jenom sedet :-D ja tomu sportu fakt moc nedam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tady je vylozene dneska hezky. sviti slunicko, semtam mracek a je 20°C
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mame skoro stejnej program:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dneska se ten den nejak tahne, to je fakt des
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?