Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky obcas koukam pres nb na ulici, ordinaci a v pondeli na primu na zazraky zovota nebo jak se to jmenuje, tot vse, zpravy si prectu na netu
Odpovědět
Profilova fotka
já koukám na přešlapy :-)) a to je vlastně z českejch tv všechno...potom koukám na chirurgy, ale v angličtině s titulkama...teď zrovna skončila sezóna :-( a pak ještě na How i met your mother, a 30 Studio rock...ale to vše prý teď dávají na prima cool..ale nevím..nemám zkušenost 8-) přítel říká, že sem seriálovej maniak...no a oba dva milujeme simpsonovi a futuramu..a to je taky v pohodě vše na netu
Odpovědět
Profilova fotka
jj simpsonovi a futurama je prdarna :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja koukam jen na preslapy a na ty hleda s emama a tata, to je totiz uplnej mazec:-) a dneska to je takýý jupííí:-) a kdyz stihnu tak prostreno..to je taky obcas hukot..a to je vse.. jj simsni jsou jasny.. no je toho celkem dost
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: už ti dorazili ty vzorky od kyoprintu?? já sem si teď řekla o dva vzorky, tak sem zvědavá, kdy dojdou
Odpovědět
Profilova fotka
ne nedorazili, bude to 14 dni co jsem jim psala a nic, v pondeli mi tady psala jedna slecna ze by mi to meli poslat a zitra je patek a furt nic, tak nevim
Odpovědět
Profilova fotka
ha, tak mi to asi prijde, v pozadavku tam mam odeslano ale vcera rano tam bylo jeste nova
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: já mám ještě dost času, ale už bych se chtěla rozhodnout :-) vybrala jsem dvě moc pěkný za dobrou cenu a mezi těma se rozhodnu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jaky to jsou?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: me totalne hrabe ale odpoledne jsem byla na prasky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa vzdyt to je dobre:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to bylo dobrý:-)))))
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no nevim jestli to je dobre, protoze uz ted vim ze zitra tu silenou dpku budu mit znova :-S
Odpovědět
Profilova fotka
njn to vis kdyz mi hrabe tak vymyslim blboviny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ale pekny, az manza prijde tak mu to reknu:-D:-D:-D se toho hned chytne ne?:-D:-D nj depku uz taky nemam..a uz vim co budu delat zitra.. tak jsem zvedava.. chci rysovat docela me to chytlo, i kdyz na tom pc je to o nervy.. no uvidime jak moc bude carodejnice zakerná:-( dovcu si neberu, jelikoz mam chut tam jit a kreslit si, a hlavne pristi tyden mam ve vsedni den zkousku ucesu a tu mam dopo, tak si tu dovcu vezmu na to..:-) to abych zacla vymyslet kterej zkusime jako prvni:-)
Odpovědět
Profilova fotka
treba se chyti no :-D tak uvidis, treba bude baba v pohode to je dobrej napad, mas to skvele promysleny, to mas jedno, na vsechny ucesy dojde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj ja uz se na ne tak tesim! miluju kdyz se mi nekdo hrabe ve vlasech:-) jupíí
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: toto http://www.kyoprint.cz/svatebni-oznam... http://www.kyoprint.cz/svatebni-oznam...
Odpovědět
Profilova fotka
tak on je zase hokej..tak to mam zas hodinu a pul casu...:-D tak to budu smrdet tady.. pak jdu na tátu a mámu:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
leni: to druhy se mi libi vic, je takovy jemnejsi ( design ) alka: ja uz chci taky aby mi prdelka hrabala ve vlaskach holky jdu do hajan, mam nejaky tezky oci a chyta me migrena :-S , tak pa zitra
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: já se rozhodnu až přijdou... :-) uvidíme, jak budou vypadat v reálu... se hezky vyspi...já zítra vstávám na šestou.. pro mě heroický výkon...vstávám tak v půl desátý normálně :-N
Odpovědět
Profilova fotka
kuuuurna, nasla jsem dalsi uces.. do dza:-D:-D mysa nnee nikam nechod, jeste aspon hodkuu:-)) tak dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
alka: chicht...na účes sem zvědavá tvůj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já taky.. chci neco "silenyho" ale zaroven me to tahle k takovy ty nudný klasice..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
chtela bych neco s rouzpustených..ale zase se v tech mych vlasech potim jako cune..uz se tesim az to pujde dolu... tak nevim.. a co ty? uz mas nejaky vybraný?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ty máš krásný hustý vlasy, aspoň podle fotek, tak by byla škoda je nechávat rozpuštěný ;-) já mám vlásky dost řídký a nerostou mi do dýlky skoro vůbec..... zatím vím, jen, co nechci určitě, a to jsou vyčesaný vlasy nad hlavu...to mi vůbec nesluší...měla jsem to takhle na maturáku a připadala jsem si jako debil celou dobu...všichni říkali, že mi to sluší, ale taky kdo by mi tak na mém maturáku asi řekl, že vypadám jako příšera, že jo
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka:-D:-D no vlasy mam dlouhý, a po kadernickým zakroku i hezký:-) ale hustý urco ne..prave ze mam celkem ridky.. no prave... kdyz uz se stim tak dlouho trapim (uz chci dlouuho ostrihat) tak aby se to aspon vyuzilo.. zrovna koukam na moje stary fotky.. no to je zas depka:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já se taky těším, až to po svatbě zase ostříhám...teď někdy se musím objednat aspoň na zastřižení konečků, ale k jiné kadeřnici, ta minulá mi to zkrátila na takovou dýlku, že sem vypadala jak patnáctiletej kluk se čtyřkama prsama :-D já když koukám na starý fotky tak mě chýtá depka, jak hrozně sem vypadal..v některých obdobích... :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo? no me chyta depka jak dobre jsem vypadala, a jak jsem byla mladá.. a ted je to teda des a hruza:-/ asi si nejakou vytisknu a nalepim po byte...
Odpovědět
Profilova fotka
mladá a hezká si snad pořád ne :-D si tě někdo chce vzít...to myslím, mluví za vše :-D 8-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?