Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
no jako mladej xichtik uz nemam :-N hezka si myslim ze si manzel mysli ze jo:-D tak ten je nejdulezitejsi tak aspon neco..ale chci bejt jeste hezci:-D tak dalsi trilion várky nadobi hotovo... tak muzu uklidit to nazehlený pradlo..to je zas veci... =-) jéézis ja si jeste musim dneska uvarit..kurnik
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no vidíš, na sebe zapomínáš, to nesmíš...není dobrý...my dneska měli květákový placičky a bylo to mňamkózní, ale už nezbyli :-/ tu bude zítra přítel hlady... dá si párek no
Odpovědět
Profilova fotka
kurnik tak ja tady pisu a ono se to tu nezobrazi:-D kurnik ale to me stve..takovej odstavec...no bylo to o tom ze kdyz si neuvarim budu o hladu já... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
kdybyste chtěly, mám doma kadeřníka :-D učesal by si i nevěstu..ale nemůže ji před svatbou viděl...ale kecá mi do toho...ti chlapi - a kadeřníci, to je pořád samý kibicování.. 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
buterfree.. wau, tak to musi byt sikovnej- chlapy jsou vzdy lepsi:-) tak ten trapas s nemcourama? no to je prca:-D:-D tak to je fakt ostuda:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja letim.. zase zitra.. ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
buterfree: jéé ty se máš...
Odpovědět
Profilova fotka
HOlky hoďte mi sem nějaký obrázky dortů prosím...nemůžu se rozhodnout. líbí se mi ten co mám v albu (dělala ho ta paní co to od ní budeme asi mít)..Já bych šla i do hranatýho, ale Petrovi se moc nelíbí. co myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
dobre rano vsem
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky:-) petu tak me se libi, je perfektni, akorat ty postavicky se mi nelibi:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj alka, koukam ze sis zmenila fotku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj vcera jsem tu mela 2.. a nevdela jsem kterou..tak to prostridam asi vsechno:-))-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jj, ja tam zadnou dat nemuzu, tahle vypada nejlip :-D
Odpovědět
Profilova fotka
me se nejvic libi ta se zavojem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz se tak tesim..dneska se mi zase zdal sen ze uz bude svatba.. kupodivu normalni.. a furt jsem tech emoci plná..uz chci aby to bylo... x-)
Odpovědět
Profilova fotka
ale ta zezadu vid, ta je fakt nejlepsi :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to ti verim mas to za chvili :-)
Odpovědět
Profilova fotka
rikas je to lepsi jo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj je to super:-) jako slunicko si tam:-) no ty to mas taky za pár:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jo holka kdo vi
Odpovědět
Profilova fotka
uz zas ne?:-/ :-S majáááá
Odpovědět
Profilova fotka
alka ja nerim ani jo ani ne, ja ted proste momentalne fakt nevim
Odpovědět
Profilova fotka
nerikam
Odpovědět
Profilova fotka
uz je tu..chjo:-///
Odpovědět
Profilova fotka
no jo, si nekaz naladu
Odpovědět
Profilova fotka
ja si ji nekazim..to ona mi ji kazi:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ale kdyz neprijde s nejakym hlodem tak by mi ji nemusela zkazit..dneska mi to kresleni totiz vylozene jde:.-) tak mam radost:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a co vlastne porad kreslis? baracek?
Odpovědět
Profilova fotka
porad? ted jsem teprve zacala:-)) jj jinak jop.. snazim se.. ale jak v tom programu neumim tak mi to jde pekelne pomalu..nehlede na to ze na dost veci uz jsem zapomnela
Odpovědět
Profilova fotka
v cem to delas
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?