Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
hranata: ahojky, mas to tam
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky krakatice to by nevadilo kdyby si mela sachr dole ne? hlavne ze tam je, ne?:-) manza ma taky medovnik uprostred:-) jinak cukrovi taky netusim..ale jak sme tam byli tak tam meli spouustu takovych tech reziku a vseho moznyho a jak to nejim , tak sem na to dostala takovou chut.. ze bych nejaky 2 krabice od nich prikoupila k tomu.. aby se to tam kdyztak "rozhazelo" kazdopadne az spocitate kg cukrovi dej mi vedet:-D:-D :-N mysa proto k nam navstevy radsi nejezdi :-N
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky za podporu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka tak k nam taky ne, nasi prijedou jednou do mesice na 4 hodiny a pak zase padi domu, jenze kvuli tomu ze mam v pondeli svatek, tak prijedou v sobotu, no co, aspon dostanu od babci penize :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to, taky si rikam ze by bylo fajn je mit daleko..nu co.. takhle za nama jezdi jen segra.. o vikendu zas prijede.. to bude zas mazec..:-D
Odpovědět
mysa: dekuju moc, mrknu na to alka: ja uz odmitam neco scitat, resi to mamka, ale kdyz mi rekala, ze "objednala" 4000 svatebnich kolacku (budeme je pect s tetama na Morave, kde si pronajmeme pekarnu) a k tomu jeste z vedlejsi vesnice od cukrarek chce objednat nejake zakusky a linecke - to resime, kolik kg... pak u jineho cukrare - znamenoho - budeme objednavat dort a takovy ty italsky lehky, slehackovy zakusky na stoly... fakt, slozitejsi to uz byt nemohlo...!!!! :-) nekdy mi pripada, ze si to zbytecne komplikujeme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
kkrakatice.. peknýýý:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
kam jste zmizeli? =-)
Odpovědět
Profilova fotka
já zmizím teď na dlouho...protože jedu pracovat....jinak tu byl přítel..si chudák přečetl kus diskuze a pak se asi půl hodiny smál :-D že to mu vůbec nerozumí, co tady řešíme... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka:-D:-D:-D tak ten muj to radsi dobrovolne vypíná kdyz jde po me:-):-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak to vypadá že máme paní co nám upeče dort.... paní mi napsala toto: dobrý den Prozatím jsem dělala dort že spodní patro bylo s odlehčenym pudinkovo-máslovým krémem,prostrední patro bylo z lehkého medovníku(místo přeslazeného krému tam dávám zak.smetanu) a poslední patro bylo s lehkým tvarohovým krémem s ovocem.Nebo se může udělat prostrední patro z lehkého krému pak se dají dortové sloupy a vrhní patro se připevní na ty sloupy.Potíž je v tom že odlechčený krém se nemůže dát do spodního patra protože by tu tíhu nad sebou neunesl.Ted mi ale svítá naděje(viděla jsem to na amerických videoprojekcích) že by se dal udelat celý odlehčený dort se skrytýma mezitáckama a kolíčkama.Nic by nebylo videt jen by se muselo na to myslet při krájení.Navíc se to nedá nikde sehnat takže jako vždy budu improvizovat se svých zdrojů.Příští týden budu takovýto dort dělat své neteři,takže uvidim ten dort vlastně až do rozkrájení jestli se nebortí atd.Dám vám potom vědět jak to dopadlo.Cenu dortu vám řeknu jen přibližně např.3-patr.dort potažený marcipánem a na něm 40 růží + nějaká přízdoba 1800,- a je to zhruba 40 porcí a fotky vypadají výborně!!! za kolik máte dort vy? a kolik tak porcí?
Odpovědět
Profilova fotka
tak to máte naprosto stejny dort jako my.. i s tema naplnema.. to nevim, ale predstav si ze druhy patro je klasika od marlenky.. ten ma tak 30cm? ale zase sme si to nadiktovali placatejsi.. no mame 3patra.. myslim ze tak 30-40porci.. cenu nam rekla do 2tis. coz mi prijde dost luxusni cena za to ze tam bude prava marlenka -ta je draha jak blazen
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alka: no tak to je opravdu úplně stejný. Tak to je super ne? myslím, že i s výzdobou za 1800kč třípatrový dort je fakt bezva!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem tady, delala jsem neco rychlyho k obedu
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem ted upadla do depky... jsme si prohlizela svoje stary fotky.. na tech jsem snad jako tycka... tyjo, to je neuveritelny.. az me ten hlad presel ]-( fakt musim jit do sebe...:-/
Odpovědět
Profilova fotka
ale jdi ty, staci ze mam depku ja, dve tu byt v depce nemusime ne
Odpovědět
Profilova fotka
já mám depku z tý zkoušky
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no ale...kdyz jsme se videla.. ty vystavni nohy(a to si nefandim) ten pohublej xichtik..zadna pneumatika.. zadny kridla... zadny prsa na zadech.. co se to semnou stalo? chjoo.. dneska jdu jak se vyklepat tak do posilky a just jo
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsme tri no, klub depkaru :-(
Odpovědět
Profilova fotka
doufam ze uz aspon nebude prset aby jsme konecne jeli na ty brusle...ve vode to moc nejezdi:-D
Odpovědět
Profilova fotka
a u vas neni bazen? rika se ze plavani na hubnuti je super
Odpovědět
Profilova fotka
mysa je u nas bazen, ale hodne lidi mi to nedoporucilo, rikali ze bud bych si tam musela davat silenym stylem do tela ale to jako fakt a nevynechávat halvne, a nebo ze na to mam zapomenout, ze by to melo jen protahujici ucinky..to mi rikala plavkyne.. ze prave naopak kdyz to jedes jen tak letmo a obcas, ze to je spis na skodu(jako na hubnuti) ze pak nejak spalujes a uklada se ti to vic nebo co, ja tomu nerozumim, byl to asi hodinovej monolog..ale tak na protahnuti po posilce nebo po treninku bych si tam zasla.. potopit se jak titanik
Odpovědět
Pellu: A ty teda děláš dálkově přímo ČZU? A z čeho máš zkoušku a u koho? Kdybych něco našla, tak bych ti mohla něco šikovného poslat...
Odpovědět
Profilova fotka
tak to se divim, chodila jsem jednou tydne, hodila jsem par bazenu a fakt jsem hubla a telo me bolelo jak cert
Odpovědět
tak to ja holky bych potrebovala zhubnout ruce... vzdycky jsem je mela oplacany... a ne a ne se toho zbavit... asi to bude geneticky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nevim, ale z tech moznosti co mam na vyber mam bazen mezi poslednima to jdu radsi do posilky, na tenis, na brusle...
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ja tu bazen nemam, do posilky chodit nebudu, nebudu trapcit pred udelanyma, bych se tam hanbou propadla, brusle nemam a stala jsem na nich jen jednou, tenis me sice bavi ale nemam s kym jit
Odpovědět
Profilova fotka
nj tak to je blby.. ale v posilkach to neni ze se budes ztrapnovat, prave ze oceni ze na sobe makas.. a co je mi do koho, at se mi tam klidne smejou.. me jsou u zadku
Odpovědět
Profilova fotka
to ja takova nejsem, ja bych se tam citila hrozne blbe
Odpovědět
Profilova fotka
ja si vezmu sluchatka a uz si jedu.. nejlepsi je pouzar, tam jsou vsude televize tak se koukam na tv.. a to je fajn to pak utece jako nic
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?