Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
sakrys..litaj tady se sefem jak vcely.. to je urco zas nejakej pruser.. tak a sedi..tak to nevim jak budu moct psat:-/
Odpovědět
Profilova fotka
aha, no pres modem je to nejhorsi co muze byt, za to aby ti to slo trochu rychleji tak za to platis hrozny penize, jinak je to na pytel. My mame 100 Mb/s za 550, to je fofr no to je teda pekna svinarna
Odpovědět
Profilova fotka
njn, tak radsi nepis, at nemas pruser
Odpovědět
Profilova fotka
no ja mam snad 1kb za 500 :-D:-d:-D delam si prcu.. no kdyz budu sprosta coz v tomhle pripade klidne muzu byt, tak je to nejvetsi srac co sem mohla narazit.. i to blbý O2 ma lepsi podminky.. no uz jen chvili a poleti:-D:-D tak to vypada ze caordejnice bude dneska "pracovat" :-|
Odpovědět
Profilova fotka
tak aspon jeden den kdy bude neco delat. No me prijde ze mate tak max 256 kb/s, to se na tom neda nic delat, to ses rada ze odesles mail a to jeste bez prilohy
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky , sem tu :-) ale dneska to bude trošku horší na povídání, mám dost práce, takže budu makat jak mourovatá..navíc ještě zařizovat něco do firmy, (vůůbec tomu nerozumím) na dálku z Egypta mi budou naši radit, jak to udělat...a vybírat prstýnek pro přítele dneska
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky Leni, tak to mas taky teda pakec, jakej prstynek pro pritele? Snubni? taky budete mit kazdej jinej?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jop tak to bude asi presne ono:-D:-D lenixka- jéé a nechces mi nejakou dát? :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa: jj snubáček, já chci titanovej a přítel pro změnu bílý zlato..chce hladkej a u toho já se prostě bojím, že si ho strašně rychle poškrábu.ale vzhledově budou podobný, nebo stejný alka: jj, prosímtě doijdi za mě uklidit koupelny a já si vezmu ten zbytek ok?
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka tak v tom bych ti fakt pomohla..jelikoz jsem byla profi uklizecka.. nj skoda.. asi to nebude pobliz co?:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak..mail s barackama odeslanej..to jsem zvedava..ted mi rekla ze by stál tak za pul roku..tesne po zime.. tak to by bylo akorat..kdyz si predstavim jeste takovou dobu platit najem tak je mi zas spatne..
Odpovědět
Profilova fotka
tyjo jeste musim zbehnout do banky pro penize na ty saty.... =-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alka: tady je to takový rozprcaný na tolika patrech, že je spíš nejdůležitější překonat odpor ke schodům
Odpovědět
Profilova fotka
leni kde pracujes? Tak to jo, kdyz bude jinej jenom kov, ja myslela ze budete mit uplne rozdilny. Alka: ted je stavba baraku rychla. No tak sup sup at mas odpoledne saticky :-D :-D :-D , co fotky, budou nejake?
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka a ty nekde uklizis? to jsem mela v praci taky, ze ja jedina jsem nemela vytah tak jsem to vsechno musela tahat po shcodech a mela jsem nejtezsi usek..:-) mysa jj budu se fotit.. jsem si kuli tomu i vcera spesl myla hlavu a skocila jsem do solarka az jsem si spalila prdel.. abych tam dneska jaks taks vypadala dobre:-D:-D takze foto bude..snad mi budou sluset..jsme uplne nervozni.. abych vnich vypadala dobre :-N mysa no to sice je, ale on je na to asi sám, + stroje, takze to neni jako u nejakych obrich firem.. takze mi rekla ze pul roku.. jinak mi to firmy slibujou za 14dni.. ale tak radsi od nej, poradne a za levneji, nez od nich s pruserem...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
myska. na jednom hostlu v centru krumlova, ale jenom na záskok, jinak semm doma :-/
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: za 14 postavenej barak? ty chces drevostavbu? Leni: notak aspon neco ne, lepsi zaskok nez nic
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jop, i kdyz sama nevim..posledni mesic zvazujem i variantu cihla, tzv cihla k cihle, ze by jsme si to postavili uplne samy.. jenze to bychom museli mit aspon 300Tis nekde bokem.. ja je sice mam, ale bohuzel na stavebku a tam uz se na ne sahat nedá jelikoz je to pripravený na uver...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já dělám na recepci, ale je omezenej provoz, takže do toho ještě patří úklid celýho abráku, naštěstí tu není moc lidí, tak se to dá mysak: to jo, aspoň něco
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka tak to jo
Odpovědět
Profilova fotka
co ja tady budu delat? oni se uplne zblaznily... vsechny sanony s kterýma pracuju, nebo hledam data, aspon tu posledni praci co mi tu jeste zbyla.. tak ji v ect prevazi pryc.. a co tu jako ja ted budu delat 6týdnů???
Odpovědět
Profilova fotka
neboj, oni ti nejakou praci daji. Holky tak mam hotovo. Na koralky prdim, vyresila jsem to jinaka pocet by mel stacit, mam jich 95 pro hosty + 2 pro svedky. Tak uvidime. Jen doufam ze nebudu muset pridelavat, to pak nevim kdy, kdyz budem porad pryc
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak to nevim jakou... kdyz bude firma"prestehovana" a ja tu budu bez prostredku.... ja taky asi budu muset pridelat:-/
Odpovědět
Profilova fotka
no kdyz pocitam ze mysulka jich chce pozvat 45x2 do paru, jakozto ze nekdo bude bez pritelkyne ci manzelky, tak by to melo stacit. Aha, tak to je blby. Neco ti ale musi dat kdyz mas dvoumesicni vypoved
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no to prave nevim co..jako me by vyhovovlao kdybych mela jit domu a oni me platili..ale tohle.. ja nevim asi tady budu sedet a cekat az reknou udelej kafe, dojdi pro tohle, dojed tamhle..no katastrofa..
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to by mě pěkně sralo takováhle práce teda s prominutím ]-( myska: to si s tím docela pohla, já musím někoho naverbovat ať to připraví
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka tak ja jsem ve vypovedi tak si nemuzu vyskakovat..ale opravdu nechapu co timhle zamysli.. minuly tyden me honily at dodelam veskery tabulykco tu mam a honem honem je poslu tam a tam, ted mi honem honem seberou sanony a odvezou je taky tam..porad mi unika ten smysl.. a co teda budu delat.. a jako vstavat v 6 abych se tu 8hodin uz organizovane totáálne nudila se mi teda vazne nechce.. chjo, ja chci tak pracovat..
Odpovědět
Profilova fotka
ani ne Leni. Ted jsem to tyden flakala, vubec jsem to nedelala, jinak uz bych to mela hotovy minuly tyden. Tak jsem tu organzu ted zkousela a budu ji muset dat jako koberec, jelikoz vubec nedrzi tvar a na auto je to osklivy, takze bezmezne vitezi stuha
Odpovědět
Profilova fotka
mysa:-)) no vidis a hodila sis?:-D:-D no ja porad schanim tu kratkou.. to uz skoro vzdam tyjo
Odpovědět
Profilova fotka
kdybych aspon nepotrebovala organzu a stavil by mi tyl..ale ja potrebuju zrovna tu organzu.. sileny:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?