Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka tak super:-) ja uz se tu dneska nezjevim, ale zitra budu mit urcite super savtebni naladu, tak aby tu nekdo byl.. thyjo tak carodejnice uz se nevratila.. huh, to je sice super, ale zitra bude extremne stavnata:-/:-/
Odpovědět
Profilova fotka
normalne ja o ni musim prestat mluvit.. ted prisla.. to je neuveritelny.. tak ja jdu..papa
Odpovědět
Profilova fotka
myska:jj počítám tak pětikilo maximálně víc za ně dávat nechci
Odpovědět
me se teda nejvic libily ty prvni pak druhe a treti vubec-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak uz jsem zpet, nikam uz nejdu a zitra tu budu celej den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky, tady je zase hnusne :-S
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky mysa:-)) tady je nadherne, slunce sviti jako svina, vedro je - to bude burinka juhůůů kurna ja snad tu svatbu prehodim:-D:-D uz jsem zase spocena jak cune a to jsem usla jen 2-3km!! fakt nevim co se sebou v tom srpnu.. proste se nebudu pohybovat:-D:-D a asi vlasy nahoru... jinak díívky ja mam dneska hrooozne dobrou naladu:-) dneska si jdu pro satickyyy:-)) jupajdáá:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo vy se mate, tady je jak kdyby melo kazdou chvili prset a jeste je hnusna mlha, taky chci slunicko. Se nebudes pohybovat? To aby si manza poradne posilil ruce aby te furt prenasel :-D :-D :-D v kolik jdes pro saticky?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no to jsem zas nemyslela, ale nebudu "pobihat" abych se zbytecne nespotila- jestli teda bude vedro.. ptz vim ze v tech satech se potim, a zjistuju ze tenhle rok se zacinam nejak hodne potit.. jsem se nikdy nepotila.. jsme z tereninku odchazela suchá.. a ted? i na tom blbým solarku se spotim jak cune..tak skoro lezim v kaluzi potu..to tam pak umejvam, ptz je mi az trapne.. neuveritelny.. tak ja nevim co se to semnou deje..to je proste hnus.. zarekli jsme se s manzou ze budeme chodit spolu do posilky tak by to mohlo byt fajne.. zitra doufam zacnem.. potrabuju neco delat.. hlavne mi prijde ze jsem zase pribrala..si prijdu taková otekla.. no fuj pocity mam ze sebe:-D:-D Takze pohybem mam na mysli, jemne se presunout do auta, pak jemne a elegantne dojit k oltari.. pak teda to foceni, toho se bojim- aby mi tam netekl curek po cele a nebo jsem nemela tvare jak marfusa(to ja totiz v lete mívám) pak aspon vydrzet na ten obed.. a tadááá a uz je mi to jedno:-D:-D máme teda naplánovaná focení při západu slunce, tak doufam ze uz nebudu moc zrychtovaná:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak fuj pocity mam ze sebe porad. Do zrcadla se kouknu jen kdyz musim, to se clovek boji aby neprasklo. No to ja se taky potim jak cunik, ale co jsem si zkousela saty, tak nemuzu zase rict ze bych se potila, ale jestli bude v lete 30 ve stinu, tak to abych si misto zavoje pridelal na hlavu vetracek
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no to ja posledni dobou jsem si sobe pripadala krásná:-) docela:-) asi nejaka jarní viroza:-D:-Dale od vcera me to zase rychle preslo..:-D no tak co ja jsem si je zkousela tak jsem byla vzdy uplne mokrá.. jak zada tak prdel(pod tou umelotinou-spodnice) uplne hotova.. no sice teda bylo vzdy vedro kdyz jsem si je zkousela, dneska o nic lepsi..snad az prijde ta burina co ji slibujou, tak se aspon trochu ochladi..jéé na tu burinu se tesiiiim
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja burinu rada, ale tady to vypada jen na hodne dlouhej dest, o vikendu slibujou lijaky, tak to bude zase super
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mysa no tak to me ani netankuje.. krome party nemáme nic v planu, takze nejaky dest mi vubec nevadi.. jéé ja jsem fakt v euforii, tak si predstav ta nova co tu je, tak jeji manzel ma firmu na baraky:-) jupííí tak to mame predbezne domluvený, a asi vyjde nejlevneji!! super!:-)to by bylo fajn.. tak jeji mail jdu hned zahltit domecka... sakrys.. slysim chrestit klice..to je vzdy jak v hororu.. no to vis ze uz je tady:...grr.. moje nala klesla o 50%
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mas super, ze si takhle nasla. Si nenech zkazit naladu nejakou carodejnici, urcite za chvili zase nekam zmizi klabosit
Odpovědět
Profilova fotka
no uz sla...:-D:-D ale stejne..dneska je nejaka podebrana.. ani neni upravená..tak to bude asi hukot dneska..zas:-/:-/ no bych si nejradeji ty baracky prohlizela a takhle to nejde..:-) ale aspon mam dneska nejakou praci..ale nevim jak ji roztahnu do 8hod:-/ tyjo tady neni ani mracek..to je nejaky podezdreli,,to bude pak o to vetsi smrst.. a co ty? vcera si rikala ze uz budes vedet jiste jestli manza toho 20 prijede nebo ne, tak coz?:-) a co jinyho? taky vsechno mas uz ne?:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jupííí zas nekam odjela.. tak je to dobrý:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to zvladnes roztahnout praci na 8 hodin, vzdycky neco malo udelej, pak si dej hodinku pauzicku a mas to :-) psala jsem ze driv jak po dvacatym ne ze 20. Tak jsem na to zvedava, uvidime no jinak vcera jsem kontaktovala jedno smyccovy kvarteto, vypada to ze nam budou hrat na obradu a ted delam vyvazky, ten zbytek, vcera jsem byla v galanterce pro koralky a pani mi rikala ze balik je na ceste ale nevi kde, tkaze to mam zkusit dneska. Tak premyslim jestli je kupovat a zda bude stacit neco pres 90 vyvazku nebo jestli je kvuli 10 koralkum koupit. Jinak jsem vcera videla u ni nadhernou modrou sirokou stuhu na auto, takze to je jasny a ma ji i levnou, vsude tahle siroka stoji 10m za 90, ona ji ma za 62. Takze pro ni pak pujdu, melo by stacit 6 -7 metru
Odpovědět
Profilova fotka
mysa to by melo stacit bohate.. ja porad nesehnala tu uzkou:-D no ted si me odchytl sef a praci mi dal..tak tu ted chvilkama nebudu..ale toho si ani nevsimnes:-D
Odpovědět
Profilova fotka
toho si prave vsimam ze pises po delsi dobe :-D :-D :-D no asi si je budu muset koupit, ted dva koralky jsou k sobe tak prilepeny ze za boha nejdou od sebe
Odpovědět
Profilova fotka
no ale ted uz nebudu:-) spis jsem koukala na alba ze svateb, jelikoz doma se nam zahadnym stylem tak spomalil net ze fotku to treba vubec nezobrazi...takze jsem "dohanela" co mi uteklo.. a nechtelo s emi vyjizdet..a pak zas zpet..proto ten interval:-)) mysa a na co ze to chces koralky?:-D chjo kdyz vim ze carodejnice jeste prijede je mi ouzko:-/
Odpovědět
Profilova fotka
ja mam otevreny dve okna, jedno na diskuzi a druhy na hlavni stranku, koukam co noveho. Jinak koralky chci na vyvazky, dosli mi a me chybi jeste 14 stuzek. K tomu vsemu mi jeste dva nesli od sebe.
Odpovědět
Profilova fotka
a nemate tam vira v pc? ten zpomaluje net
Odpovědět
Profilova fotka
tak dve okna si pri kamuflazi nemohu dovolit:-d:-D nn vir ta,m sice mozna je, ale tohle je debilnim netem..uz se tesim az ho zrusime:-/
Odpovědět
Profilova fotka
chrastí klice....
Odpovědět
Profilova fotka
je tu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak muzrs tvrdit ze to je netem, kdyz tam mate mozna vira, si nedokazes predstavit pokud se ho nezbavis, jakej ti udela bordel v PC
Odpovědět
Profilova fotka
ta teda na moc dlouho neodjela pryc, treba jeste pojede, neco zapomela
Odpovědět
Profilova fotka
to tam moc dlouho nebyla:-/ mysa no tohle je totiz nejdebilnejsi net na svete a je hrozne pomalej a cas od casu se tam objevi tabulka ze jsme prekrocili data, i kdyz limit dat nemáme.. a hadej se snima.. tak se hadame, a je nam to prd platny.. zrusit to nejde.. no desný.. hajzlove.. uz se fakt tesim na cervenec.. to vyrvu a ten poleti z okna -doslova, nobo ho rozslapu.. grrr.. nn uz fakt prijdela:-/
Odpovědět
Profilova fotka
aha, tak treba pujde zase nekam klabosit od jaky spolecnosti ho mate?
Odpovědět
Profilova fotka
teda to je had... ona pripsala na jeden dopis moje tel. cislo.. a ted mi volaj lidi co a jak teda,, a ja sama nic nevim.. teeeda.. to je uzasny fakt :-S od tmobilu.. na nasem byvalim byte neslo wifi ani nic jinyho..proste modem byl jedina moznost, a nejlevneji(ptz jsem u nich mela ucet) me vysel tmobile..jsem si rikala ze toho moc nepotrebuju tak mam jen nejaky lehce podprumer.. no ale fakt to peklo co jsem si snima zazila.. uz nikdy vice.. modem vecne nejde.. neposilali mi faktury.. pak mi prisla nejaka s mega pokutou za to ze jsme udajne nezaplatili.. no hroznej kriz.. pak nam to odrizli i kdyz jsme to zaplatili..no porad se snima hadame.. ja ze to chci zrusit a oni ze to je nezrusitelna smlouva ze to nejde a ze az po uplynutí tech 2 roku, a to je ted v cervenci.. no hroozny co jsme si snima prozili.. fakt,, co mesic to nejakej problem.. ale ted uz jsme v novym.. v 7 patre takze pohoda, dáme si vzduchem a klidecek
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?