Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka -jůůůů tak ho nestavte =-) :-D :-D nn ja jsem rikala ze az do zari nezaprsi..takze bude prijatelne.. ja bych osobne chtela presne takovy pocasi jako je ted uz tyden.. to teplo, pod mrakem, ale neprset.. to s emi osobne zamlouva nejvic:-)) kroupy,,to by mohlo byt zajimavy..to by vypadalo jako snih.. ze by?:-D v srpnu? :-D velice originalni foto:-D jo pockej ty to mas v zari.. tak bude hezky az do rijna:-))) no hele v zari si snad nepamatuju ze by padali kroupy..max letadla.. a to se zakazuje kdyz hodlame nekam odletet...:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alka: koukam ze dne budes mit takovou malou premieru svatebniho dne nanecisto :-D :-D :-D to bych taky brala vyzkouset co a jak :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: v kolik jdes na ty saty? jsem na to mega zvědavá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no tan uz jsem si prozila jednou na sestrenky svatbe:-)doufam ze ona bude tak solidarni ze me bylo spatne za ní, tak ze jí bude spatne za me:-))) edith v 5 mam sraz se svedkyni, ale pak jdem na lambrusko takze jestli prijdu tak vecer.. a nevim jestli ty fotky jsem nenahraju az zitra.. stim nasim netem neverim ze by to schroustal..ale treba uz bude dneska rychlejsi.. teda ja jdu na dzus..jelikoz pojedu autem , jelikz ty saty musim nejak odtahnout:-/
Odpovědět
Profilova fotka
alka: padající letala nehrozí...se nebudou opakovat ne...je to devět let po, aspoň si to bude přítel pamatovat, když máme takový nechvalně známí datum
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka ups :-N sem si ani nevsimla ze to mate primo toho 11:-D:-D jsem si vsimla jen toho zari..:.-D:-D jj tyhle jsem myslela taky..ale vim ze skoro kazdej rok v zari padaj nejvic.. pamatuju si to, ptz v zari vzdy litame na dovcu a kdyz v letadle dostanes plesk s tucnym titulkem kde co zase zuchlo..to je bájo:_D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jj my taky lítáme v září, to je nejlepší, kam vůbec plánujete svatebku? přítel chtěl roadtrip do černý hory, tam sme byli loni aje to tam moc krásný..ale já se bojím, že na konci září už tam bude hnusně..což je dost pravděpodobný, takže ho asi ukecám na řecko, naxos, lesbos, nějakej menší ostrůvek, abysme si to užili :-) bude to spíš jako dovolená, protože letos fakt dvě nestihneme..ani finančně ;-(
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka tak cerna hora je super..ale jelikoz jezdime do chorvatska porad a cerna hora je coby kamenem dohodil, tak timhle smerem urcite ne:-) a na tom konci zari uz by tam byla fakt zima.. nejdýl co jsem byla v chorvatsku (pos dubrovnikem-takze opravdu kousek) tak to bylo druhy tyden v zari a to jsme meli samý bourky a vitr a docela zimu... my jedem ASI na dve... urco chorvatsko, koupacka, opalovacka pred svatbou.. a pak na svatebku.. ja jsem chtela mautitsius, ale v tu dobu je obdobi destu..takze smolik..to samý kuba.. tak mam ted dva adepty kam vááázne pojedem, teda kdyz pojedem:-D a to je dominikána, a emiráty:-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: my taky pojedeme jenom na svatebku a pak s kamarádama asi na 4 dny do Maďarska, to je taková levná dovolená. ...
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja vam tak premyslim o datumu, jedno se mi hrozne libi, ale je to ve vsedni den. Zacina se nam to trochu rysovat a ja nevim ktery datum vybrat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak my jedem na 2 svatebky plus jeste na 14 s klukama na vodu
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ty tvoje svatebky ti uplne uprimne zavidim:-) x-) x-) mysa a jaky ty datumy?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
alka: no my právě letos asi dvě nestihneme, většinou jezdíme na dvě, protože přítel má bar, takže potřebuje před sezónou relax a posezóně ještě větší...já ho stejně překecám na řecko, já to tam miluju a Kyklady sou na sebe krásně naskládaný, takže bysme mohli přejíždět mezi nima a udělat si to zajímavější edith:my sme právě chtěli dát černou horu přes maďarsko, zastavit se v lázních v Budapešti a tak :-) ale tak můžeme příští rok..
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: my jedeme na Rhodos... slyšela jsem na něj jen chvály, tak jsme zvědavá. Našli jsme krásnej novej hotel, tak už se moc těšíme.
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka my teda jezdili na dve dokud jsem nebyla s manzelem (s rodinou s ex) ale s manzou na to nemame(svatba, barak) takze jen jednou rocne.. a to prave chorvatsko.. minulej rok byla uplne krize.. takze sme byli radi ze sme rádi.. my to mame hrozne levný..prakticky platime jen za benzin, jelikoz tam jezdime pod stan a mame takovej kemp kde je to levnejsi nez tady v cr..takze pohoda:-) a je to uzasny.. a prave ze uz me chorvatsko solidne leze krkem..takze bych uz zas chtela dal.. manza nikde dal nebyl, ten byl rad ze jel do ch. jelikoz jeho roidna jsou totalne necestovní.. recko je naadherny to jop, ale uprimne ted bych se tam asi dost bála :-N jinak puvodni svatebka byla ze dáme tour de eu.. svycary, francie, monako, pariz, pres belgii zpet.. ale to jsem si rekli ze udelame jako obyc dovcu treba za rok.. na jare,,,
Odpovědět
Profilova fotka
Alka ja jsem hlavne na sebe zvedava jak vydrim 12 hodin letu, kdyz se bojim vlizt do letadla :-D :-D :-D , tak sice si to nacvicim pri ceste do Parize, ale to jsou jen 2 hodiny a neni to pres ocean
Odpovědět
Profilova fotka
mysa 12hodin je jeste cajk (sice machruju aniz bych to zazila) ale tatulda lita tak 18-24 a to je prej hukot
Odpovědět
Profilova fotka
edith: na Rhodosu jsem ještě nebyla...právě sem slyšela, že to tam není tak hezký, ale asi si člověk musí vybrat dobrý místo taky..jako my loni na Krétě, kdy sme bydleli v takový super vesničce na jihu kréty a byl to úplnej balzám alka: já se moc nebojím, do Atén nejedem, takže nepředokládám, že by byly nějaký problémy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jen blbni, takhle budu mit co delat :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka tak to je super.. no teta "obletela" cely recko a z jejiho vypraveni bych urco chtela na lesbos, na kretu jizní cast, a na jeste jeden ostrov myslim chalkidiki? ted si nejsem jista..jinak my jsme byly na KOSu a ten byl super, ale hrozne prtavej, takze pár hotelů, lazne ve skalach, a jedno mesto.. tot vse.. a ta pristavaci draha byla celkem o hubu, od zacatku ostrova do konce..:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: já sem z letadla taky připosraná :-N právě sem letěla poprvé na tu krétu, a ještě nás posadili s přítelem přes uličku, takže celý letadlo vědělo, že sem posr. až za ušima, protože sem ho za tu ruku do uličky držela...fakt sranda :-D nejhorší je přistávání..
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka a pilota jste meli cecha a nebo reka? u nas to byly rekove a dost s nama trisknul..teda jako i tata i teta(oba velky cestovatele) sami uznali ze to byl mazec... a kdyz vylez, tak jsem konstatovala ze toho videt pred odletem tak nikam neletim.. cerveny oci.- jak od koure, vypadal jak uplne na mol, 60let.. no mazec..
Odpovědět
Profilova fotka
leni nepopisuj mi to, nebo nikam neletim a vsude pojedem nasi lizinou, takze mauricius ani maledivy nehrozi a do parize pojedu vlakem :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no jeste lepsi, tak dik :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nahodou ten vlak do parize by mohl byt hezký:-) ale ten mauri. bych fakt nedala treba lodickou..by jste tam mohli treba taky mesic jet:-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka: je to pravda, že je to o tom kde se necháš ubytovat. Nám se zase moc nelíbílo na Krétě, ale mohlo to být tím kde jsme byli. Jinak my byli teď dva roky po sobě v Egyptě, takže já se těším že to bude Evropská dovolená :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no vlakem jsme do Parize meli jet, je to romantictejsi nez letadlem. Ale pri predstave ze by jsme se zacli tam to x-) , tak jsem dostala osypky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa:-D:-D:-D, no hele bud ráda ze nepristáváte na molu.. to maji myslim v japonsku..to je teprve hukot
Odpovědět
Profilova fotka
tak japonsko me zrovna nelaka. No na Maledivach sice pristavas na letisti, ale na ostruvky se dostavas hydroplanem nebo rychloclunem, pokud je pobliz No nesmej se, si myslim ze by te pak taky presla chut :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak segra kdyz leteli na seychely tak leteli klasikou, a pak je rozvazel prave ten malej boban, a nebyla tam ani pristavaci plocha..jen trava na který hrali mistno kluci fotbal..docela sranda.. pak tam jeji muz hral s nima:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?