Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka tak poverit svedkyni nebo nekoho sikovnýho v rodine:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já mám svědka :-D hot hot brazilce :) ale je grafik, tak by mi to aspoň mohl připravit, to je pravda :-) a přítel je docela zručnej, ale pochybuju, že by to s nadšením tvořil...ale určitě je pravda, že by ta cena nebyla tak vysoká...mě to přijde fakt moc
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka jj ted jsou ty oznámeni hrozne predrazený.. ja si vybrala prumer a vycházelo to na nejakých 3200,- tak jsme vzali to nejlevnejsi co meli, stim ze to stejne kazdej zahodi.. no a pak jeste 2x predelávali.. to posledni je nejhezci a za nejmin penez:-D sice to moc nevypadá jako oznámení ale na to uz fakt prdim:-D
Odpovědět
Nazdar :-) Holky nevíte, na matriku máme přinést ty rodné listy už k vyplnění těch jejich dotazníků? Nebo jsou potřeba až v den svatby?
Odpovědět
Profilova fotka
adleen k vyplenni tech dotazniku, bez toho vas nezamluví, aspon tak jsme to meli my..v den svatby uz zadnej rodnej list netahas:-)
Odpovědět
Profilova fotka
adleen: teď si mi úplně připoměla, že musá´ím přítele nechat ty papíry podepsat a domazat s tím na matriku.... Alka:a když tam deš s těma rodnejma listama, tak už rovnou platíš poplatky? jo vy to máte na oficálním nebo jiném vhodném místě?? nějak nevím co napsat do důvodu, proč svatba bude jinde :-)
Odpovědět
Důvody proč bude jinde? Ach jo, to mě picne, takový ptákovinky... No my jdeme na matriku v pátek, tak já vím prd. Rodné listy teda bereme...
Odpovědět
Profilova fotka
tak ted prisla :-S lenixka my to máme na zámku, takze jsme platili 1000,- matrice a pak jsme si zajely na zámek a tam jsme paltili 4500,- jinak po nás tu 1000 chteli hned pri tý registraci tam zadnej duvod nechteli, napsali jsem jen ze svatba je na jinem vhodnem miste a to v zámeckém parku, tecka..
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka jestli po vas chteji duvod tak bych jim napsala ptz s emi to u vas nelibi:-D:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka:když ty paní sou tak hodný na matrice, to jim nemůžu udělat...napsat: máte totu hnusný, malý a zatuchlý, tak to radši uděláme ve voňavým velkým a hezkým :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka :-D:-D no na duvod jsem tam fakt nikde nenarazila to je divny.. se divim ze si to tam pisou, to si o to totiz vylozene riká:-D:-D no my meli taky zlatou pani matrikářku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: my tam máme přímo důvod, pro uzavření manželství jinde, než k tomu určené místnosti....a vy nebudete platit polatek za to, že svatbu máte jinde než na matrice? my navíc další tisku
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
fakt jo? tak to je mazec:-D nn zadny poplatek, jelikoz je to v tom meste, a je to i pod tim mestem, zadná "cizi" jednotka.. tak asi proto.. jinak se mi zda ze ani jinde to nechteli.. je to klasický oddací misto, takze to tak "jinde" neni, akorat to neni radnice ale zámek.. no celkove jsem ráda za tuhle matrikarku, ptz u ostatnich by nam to asi neproslo.. ani moje jmeno(budu bez ová) a deti taky.. takze nebyl zadnej problem, zacoz jsem teda moooc ráda:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka:jj v krumlově je draho...ždímaj to...snad si teda aspon budu moct vybrat oddávajícího, protože sou tam minimálně tři, který bych asi na svojí svatbě nepřežila: můj bývalej učitel (hroznej cynik se škodolibým úsměvem...pán světa :-D), starosta (je to blb) a místostarostka (je to blbka) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka to v jednom meste taky:-d:-D:-D no tak stim oddavajicicm si myslim ze mas smulu, bud se rozlosujou a nebo takovej kterej na tebe vyjde :-N podle praxe teda..
Odpovědět
Profilova fotka
jo tak mistostarostce jsem psala a ta ze me udelala taky debila..tak to verim:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to je hrozná pipina...úplná blbka...já se zkusím na radnici zeptat, jestli by to nešlo nějak zařídit...moje maminka je s jedním z oddávajícím ve stejné partaji v zastupitelstvu, tak třeba to nějak uděláme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty blaho tak to je zprava dne- mozna ze cesi budou calovat za recko..tak to je mazec.. 30miliard.. a kde na to vezmem? si pujcime ne...jezis tohle radsi necist nebo budu zas nastvaná.. nemame platy ani aby jsme se do recka jeli podivat a jeste tohle
Odpovědět
Profilova fotka
adleen, no mi prijedem na hotel kolem devate, za prve uz na veceri je to takhle na me pozde, takze porusim sve pravidlo a jeste se nekde prevlikat a za druhe verejne zachodky vylozene nesnasim, tam lezu jen v krizovych situacich a za treti, beru si jen pidi kabelku kam se mi vejde mozna penezenka klice a tel s nabijeckou a kabelka praskne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka ja myslim ze kdyz se zeptas tak urco, zvlast kdyz das jako duvod ze nechces aby te oddaval tvuj byvaly ucitel ze pred nim nemas ten respekt toho zvlastniho okamziku, nebo nejak tak:-D:-D taky bych nechtela aby me oddaval muj ex ucitel :-S mysa na jak dlouho tam jedete? tak jestli se nechces prevlikat tak bych jela uz v necem hezcim...
Odpovědět
Profilova fotka
alka ja uz tohle cetla rano, mslela jsem ze vzteky puknu, vsude vsechno skrti, vsechno zdrazujou, cpou si kapsy a jeste budem pomahat recku, ja porad rikam ze neco se u nas v republice vysr.t tak kazdej se na nas vyprdne a ne aby nam pomahal, to uz tu parkrat bylo. Kdo to zase odsere, normalni lidi
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jedeme tam minimalne na 14 dni, mozna se tam ale jeste tyden dva zdrzime, uvidime jak se nam tam bude libit uvidim, ale asi vezmu nejaky ty saty, kouknu v patek, snad neco na to sve kobyli telo sezenu
Odpovědět
Profilova fotka
jednoduchy, budem makat 12hodin denne, plat bude 5ti.. nájem 30tis.. a poser se... fakt, tata mel pravdu.. uz od základky mi tvrdí ze nám tohle nezávidí a ze se jeste budeme divit a ze to budeme mit jeste hodne tezký...
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych jim normalne sebrala platy a dala plat obycejnyho delnika co ma 8 tis at se staraji,
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no tak na 14dni nebudes mit jen pidi kabelku ne?:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no budu, protoze az z parize poletime s lodnim kufrem, vsechno nakoupime tam podle potreby :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa politikum? tak to ti podepisu... mysa tak i kdybych si mela brat to nejnutnejsi(znam svoji postavu a vim ze na me sehnat obleceni neni jen tak) takze minimalne trenky, gate, tricka(aspon 3) a hygienu bych si vzala.. ja bych teda takhle nikam nelajzla.. klidne at si zpatky vlecu 4kufry..ale co kdyby náhodou...
Odpovědět
Profilova fotka
ty nejcastejsi saty maj na sobe stejne debilni organzu jako mam já..to bude asi tim:-D ze se mi to nelibi:-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak hygienu jo, to je samozrejmost a gatky na druhej den, to takovy chrochne nejsem a sexy kosilku na noc, ale vic auz se mi tam vazne fakt nevejde, takhle jsem to myslela :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa juj tak to si borec.. ja bych byla asi trosku hodne na nerv jit druhej den nakupovat a musiiiim to koupit, jinak muzu chodit naha..na to nemam:-D:-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?