Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
mas prispevek na bydleni, socialni prispevek, na to mas narok pokud mate minn nez zivotni minimum
Odpovědět
Profilova fotka
jj, dobre, tak zatim
Odpovědět
Profilova fotka
uz sem tu zase... carodejnice sice prisla.. ale sla kecat dozadu... takze nic:-)
Odpovědět
Profilova fotka
to je dobre
Odpovědět
Profilova fotka
jj jen at tam zustane, tak 3 hod:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no aspon minimalne ty tri hodiny obluda jedna otravna :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa táááák- ámen:-D
Odpovědět
Profilova fotka
a co jinak? psala jsi ze mas dnes uplne svatebni naladu, ja mam uz polovinu vyvazku hotovou, ted smudlim tu druhou polovinu
Odpovědět
Profilova fotka
normalne jsem se zblaznila... premyslim nad korunkou :-N na obrad budu sice preplacaná, ale hned po obrade sundám závoj a na tyhlave prakticky nic nebude.. ani "perlicka" takze abych pak vypadala jako nevesta.. a heldám neco speciálního..ale porad to nemuzu najít:-D:-D mysa premyslim ze si dám zas dovcu:-D nebavi me to tu.. hlavne musim carodejnici odchytnout na tu dovcu, jestli mi to proplatí a nebo si to fakt mam vybrat... mam jeste asi 17dní... tak to by bylo leháro:-)
Odpovědět
Profilova fotka
nasla jsem jednu uplne uzasnou..ale nevim jestli by se to netlouklo...
Odpovědět
Profilova fotka
alka, je lepsi kdyz si ji vyberes nez proplatis, budes mit za to vic, protoze kdyz si ji nechaas proplatit, tak se ti krati, mas vypocitanou dovcu na celej rok, ale ty tym rok nebudes, takze se ti to pravve o ty mesice zkrati amuzou ti proplatit treba jen 7 dni
Odpovědět
Profilova fotka
mysa aha, tak to ja musim zjistit kolik volna teda jeste vubec mam:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
na mesic se pocita 1,5 dne dovoleny
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mam skoro vybráno:-D:-D tak to je blbý... a co myslis s tou korunkou? nebudu preplácaná? jeste jsem myslela ze by se ten závoj zachytil za tu korunku-a pak by se sundal jen ten zavoj...
Odpovědět
Profilova fotka
hele tak az si budes nechavat delat uces, treba zkousku, tak si nech naplyst do vlasu modre koralky, pod zavojikem to bude videt lehce a bude to ladit s barvou svatby
Odpovědět
Profilova fotka
ty ale nemas klasickej zavoj ne, ty mas jen tu sitku, to bych si dala tu korunku az potom, ja budu mit klasickej zavoj a korunku
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no ja bych ji tam chtela mit zapletenou do ucesu.. aby drzela.. nerada bych nekde neco prendavala:-) no sitka je taky závoj:-) no ja nevim, ty kaminky v hlave s emi zrovna moc nelibi, a modrou urco ne.. ta by tam byla mimo.. budou tam zlutý vlasy, bilý nausnice.. ta modrá by tam byla jak pest na oko
Odpovědět
Profilova fotka
jj, byl to jen napad, to ja vim ze to je taky zavoj, ale nevedela jsem jak to rict, protoze to vypada jak sitka
Odpovědět
Profilova fotka
jj coz to chapu..ale thyjo. ja bych chtela taky korunkuuu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja chci vsechno!!! udelam ze sebe vanocni stromecek:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
dortííík:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no hlavne ze jsi minule psala jak se ti to vylozene nelibi kdyz je nevesta preplacana :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no prave ze nelibi:-D si delam srandu:-D prave proto to tak hrotim, kdyby mi to nevadilo, tak to ani neresim a koupim si nejakou 30cm do výšky:-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja budu mit deset cm :-D :-D , jsem si rikala ze by si zmenila nazor, mi to bylo divny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
10? to je docela dost:-) no ja ted nasla korunky ze by se clovek po... náádherný..ale to je tak aby sla jen v pytli a tu korunku aby nebyla preplacaná:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, na jedny strance jsem videla spoustu nadhernych korunek. jo 10, no aspon se vyskove trochu vyrovnam mysakovi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak ji mit nebudu:-D:-D thyjo to je fakt mazec.. 10.. to je fakt hodne:-D:-D to jsem teda zvedavá.. vau ty budes fakt jak princezna..
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja mam ty vlasy tak bohaty, ze ty maly mrchy tam nejsou ani videt, to jsem videla ted jak jsem byla v tom salonu. nj, princezna, ja chci ale i saty pro princeznu ;-( no ja ted resim horsi vec, jestli jet do parize elgantne a nepohodlne nebo sportovne a pohodlne oblecena 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
jak to ze ji vlastne zase mit nebudes
Odpovědět
Profilova fotka
no nenasla jsem zadnou takovou jakou mam predstavu:-) jak do parize? jedes do parize? kdy?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?