Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
alka: minimálně tu budu já..jestli se z tý svatby nezblázním
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem 3dny pred koncem srpna a kdyz si napsala PO moji svatbe tak je to jasny:-D:-D nn to zase nechci, jen se mu pekne venuuj, buh vi kdy ti zase odjede ;-) ale aspon na ty svatby se tu stav:-d:-Dno tak to je pak jasny:-) to nestihas:-D(myslim moji) ale tak co..fotky budou stejne asi az v zari a v rijnu..takze to stihnes.. teda jestli sem budes chodit
Odpovědět
Profilova fotka
lenixka tak budem blaznit obe:-) beru te za slovo
Odpovědět
Profilova fotka
tak nebudu prece hned psat Alkaaaaaaaaaaaaa na svatbe ahoj :-D :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no myslela jsem bud pred a nebo tesne po:-d:-D nejlepe oboji:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jj, budu snazit co nejvic vam napsat, a vubec holky co blbnete, ja jeste nikam nejedu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ale jo, pristi tyden se zdekujes a pak uz se to s tebou poveze a pak buh vi kdy se sem dostanes..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
dostanu se sem hned druhy rano, necham milacka spinkat a budu tu strasit, notase bereme sebou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak to je fajn.. to se musis rozohnit:-) aby jste na tom notasu meli ale i net:-D:-D jéé ja fakt musim vymyslet jak ty penize z nich dostat brzo.. chtela bych zaplatit zalohu na tu dovcu... aby jsme to meli taky hend druhý den odlet...to s emi totiz moc libi, to je takova ta spravná euforie
Odpovědět
Profilova fotka
budeme mit Wifinu, takze hotel s bezdratovym pripojenim. no pokud to budem mit v tom cervenci, tak mi pojedem druhy den na tu vodu, pak teprve na svatebku
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no to mi nedoslo:-D:-d aháá, no to bych toprevratila..a el vim jak vam o tu vodu jde:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: neboj, já tu s váma zůstanu i po mý svatbě :-D jsem zvědavá na vás :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
edith, no to já taky:-D:-D to je dobre.. a kdy ze to letite do recka? nebojite se ze tam budou stavky ci neco horsiho?:-/
Odpovědět
Profilova fotka
18.6. týden po svatbě.... trošku se bojím že budou nějaký problémy,ale snad to vše dobře dopadne. My máte teď nějakou smůlu na to cestování :-(
Odpovědět
Profilova fotka
co jsem vcera cetla, tak moc nedoporucujou cesty do recka. jinak ja se budu snazit tu byt urcite co to pujde
Odpovědět
Profilova fotka
edith no si taky rikam, ze si to vzdy vybrete... tak uvidis..treba tam prave bude vsechno levný:-) no do recka se taky nechystám..az tak za rok.. 2...:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: a to jeste nemame pripojisteni, takze to jdu ted hned udelat :-D no jo no, kdo to byl byval vedel.... ale ja se toho nebojim, verim ze to bude ok
Odpovědět
Profilova fotka
edith vidiiis, jeste ze nás más:-) ja si taky myslim ze ty dovci jsou tam osefovaný:-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky jdu domu..dneska me bude cekat pekne dlouhej den a notasem-ale to ze s emusim ucit:-/
Odpovědět
Profilova fotka
tak paaa, ja budu mit dneska velevazenou navstevu, takze musim neco pripravit...
Odpovědět
Profilova fotka
a koho? =-) tchyni?.-)
Odpovědět
Profilova fotka
nene, kamarádku z Londýna :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jééé takovy navstevy ja mam rada:-) tak pekne ji pohosti:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka ja myslela ze uz se neobjevis
Odpovědět
Profilova fotka
no ja sem ted dorazila domu tak jsem koukla..a musim se ucit :-N
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
hm tak tu asi budu.. manza sám rekl ze to nejsem schopna se to dneska naucit- 300§ ..chjo.. no a jsme pekne nasrana.. manza prijel od tchyne a ona je nasraná ze ten alkohol nejde vzit sebou, tak rekla ze nám to dá misto daru.. fakt super.. a nebo jí to zaplatime.. jeste vic super ]-( ]-( takze tak:-/ misto toho aby to pochopila..chjoo to je fakt na lejno
Odpovědět
Profilova fotka
fiha 300§ bych nezvladla ani ja, to je fakt na pytel, je to hnus, chapu ze je nasrana, ale vy za to nemuzete, tak nechapu proc by jste to meli odnaset
Odpovědět
Profilova fotka
mysa presne to me napadlo jako prvni.. my za to nemuzem ... nj.. ale rikam ji od prosince- uz nekupujte zadný alkohol (uz bylo skoro jisté ze si ho nebudeme moc vzit sebou) no a furt nakupovala..tak to je na palici.. tak kus si vezmem na rozlucky, kus ráno na svatebni den,...ale porad je toho moc...:-(
Odpovědět
Profilova fotka
tak zkus par flasek i rozlyzt do tech mini flasticek jak jsme se vcera bavili, at te manza vykoupi u kamaradu, taky se toho trochu zbavite
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?