Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak to jsi sikovna, ja se nejak nemuzu k nicemu dokopat, mam tu od rana otevreny ty noviny a nejak mi to neleze ve stredu asi pojedu do Prahy, tam si uziju vic
Odpovědět
Profilova fotka
noviny uz mam davno hotovi, spis je vytisknout.. co jsem to pocitala tak je to docela dost.. takze bych to chtela vytisknout v praci, no uvidime.. spis bych potrebovala nekde najit nejaky okrasný nuzky..ale za levno..potrebuju je jen na jmenovky tak zas se mi nechce zbytecne vyhazovat, pis bych si je jen nekde pujcila:.-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem je koupila u nas v papirnictvi za 25
Odpovědět
Profilova fotka
holky shánim levné barevné obálky, nevíte kde by se daly sehnat?
Odpovědět
Profilova fotka
market no ja mam jednu stranku a tam jsou cenove prijatelné, nevim jestli levné, ale hodim ti odkaz: http://www.primaobleceni.cz/katalog.p...
Odpovědět
Profilova fotka
mysa to je dobrá cena, se na to vyprdnu a jmenovky budou hold krive ustrihaný:-)) na to pouziju zbytek papiru z toho oznámení:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja jsem si namaloval motyla a vystrihla, pak jsem je jen obkreslovala, ty klasicky karticky jsem moc nechtela
Odpovědět
Profilova fotka
ja taky nemam klasicky karticky.. ja budu mit takovou tu "tady" klasiku- ferero a do toho bude zapichla jmenovka- obycejná by me zajimalo kolik se tak dá vypit piv na svatbe =-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja nevim, vem v prumeru 10 piv na jednoho, si myslim ze na svatbe se bude pit spis pivo nez neco jinyho, mozna nejaky zensky vino
Odpovědět
Profilova fotka
jupíí dalsi lucernicky jsou pryc:-) tak to uz mam "hodne" penizku do obalky na kyticky:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis jak ti to hezky sype do obalky, po trosickach ale prirusta to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak dnes nás čeká ta bechyně :-) neposloucháte některá kiss? unikla mi částka v soutěži kiss kiss nevíte jaká je?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
hm... tak ty jsou docela drahý. to si asi raději koupim bílé a nazdobim...
Odpovědět
Profilova fotka
nj ale mam takovy pocit ze jsem uplne blbá a dala jsem tam malý postovny..treba u prodeje hodne kusu na tom skoro prodelam jelikoz je to dost tezky ta bedna:-D:-D mysa 10piv na jednoho?? =-) =-) neznam snad nikoho kdo by dal 10piv a neumrel by:-D:-D ja pocitala tak 6-8max:-D
Odpovědět
Profilova fotka
nn, ja tady ani kiss nechytnu, jsme pekna prdel, jsem rada kdyz mi neskrta Evropa 2
Odpovědět
Profilova fotka
petulinka vim ze tam bylo 1473 ale to nekdo vybral,takze netusim..
Odpovědět
Profilova fotka
market a v papirnictvi jsi nekoukala? tam se ty barevny pohybuji okolo 5 korun, tady je mame za 1
Odpovědět
Profilova fotka
aha, promin, kdyz je vsechno prevadim na nasi stranu, coz tam je to normalni :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
to by bylo cca tak 13tis jen za pivo.. juj, to je slusný:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: tak to já tedy znám lidi kteří to vypijí...a také bych raději počítala víc než míň. ale zase je fakt, že když k tomu bude tvrdej tak tolik každej nevypije... mysak: za 1Kč? tak to je super...no u nás jsem koukala a maj ej tu za 6Kč :-| a to mi přijde docela drahé...já mám právě ty obdélníkové...
Odpovědět
Profilova fotka
market no obalyk jsou docela problem..ja jsem rada ze jsme sehnaly vube cna ten nas rozmer.. fakt jo? wau.. je fakt ze radsi vic, ale tohle je mazec:-D:-Dno uvidime jakou nam daji cenu a co nam doporuci a podle toho se rozhodnem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
i kdyz máte recht.. 10pivo.. to by asi slo.. kdyz tam bude clovek od 3 odpo do nekdy v noci...to by asi vypilo vic lidi:-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja si myslim ze kdyz se bude parit do rana, ze se to vypije
Odpovědět
Profilova fotka
a kdyz, tak nikoho nepustim domu driv, nez se to vypije:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo, u kazdyho delej carky a ten kdo bude mit splneno, tak muze domu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ááá slavnostni okamzik... tak mam prave taky jednoho samozvance:-D ale ten mi neva..ten se tam ztrati.. takze mu to proslo..:-D ostatnim uz ne:-D
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo, nekoho z prace?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa nn pritele jedny kamosky.. povim do ip
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo holky me absolutne nic nebavi, to je semnou des
Odpovědět
Profilova fotka
sradna..no uvidim, ale ostatni uz hodlám zazdít..i kdyz nedokazu si predstavit jak..a ten mam ten nejhorsi problem.. moje tezce alkoholická babicka:-/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?