Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tak pokud jen pije a nedela sceny tak je to dobry ne, v tomhle pripade bych nase na svatbu ani pozvat nemohla
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ona pije dela sceny a je dost agresivni..jenze jasny ja ji tam enchci.. teda chci, na obrad ale ne na hostinu..jenze vysvetli ji to.. no a ted jak mela ta sestrenka svatbu tak to bylo taky zle.. vlastne uz se ji vdaly 2 vnucky a ani jednu nevidela.. na segru to pochopila, jelikoz ta se zdekovala a udelala to tajne takze kdyz o to prisly vsichni tak to nebylo tak hrozny.. jenze tady vsichni byly jen ona ne, no a to bylo zle..a ted si vem ze jeste já... ji klepne:-(
Odpovědět
Profilova fotka
ááá 129...juj
Odpovědět
Profilova fotka
tak to bych ji tam taky nechtela, to je fakt, jak jii to vysvetlit, v tomhle pripade bych ji tam asi taky pozvala, ale pricilo by se mi to proti srsti, kdyz s takovyma lidma je to tezky, vim to za sebe, moje mama nevi kdy prestat a kdyz je k.o., tak breci a kazdymu vse vycita a fotr je pak hnusnej na vsechny a popudi ho kazdy slovicko
Odpovědět
Profilova fotka
ceho 129?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak to je presne ona,, coz ja vim ze by ji tam kluci hezky rychle uklidily..jenze zas mama..ta je z ni taky na prasky.. proste ji pozvu asi jen na obrad a pak ji necham odvest, reknu ji ze to je kuli tomu ze je ochlasta, bud se chyti za nos a nebo je to jeji problem.. tak jsem to vymyslela dobre.. a kdyz bude uz v ten den ráno opilá, tak nepojede na ten obrad a aspon budu mit v ruce argument ze to je jeji vina.. to by slo:-)
Odpovědět
Profilova fotka
129 dní do obradu.. to je sileny.. 29 dni utece jak voda a jsem pod stovkou a to teda fakt zacnu jancit
Odpovědět
Profilova fotka
ted jeste vymyslet toho chudaka co se o ni bude "starat" a delat ji ridice
Odpovědět
Profilova fotka
jj to by slo, ale ja bych to asi nedokazela rict, u me by to bylo jednodussi, bych to nikonu nerekla, takze by se to ani nedozedela ze jsme meli nejakou svatbu. Takze ja to neresim. U tebe je to horsi ty se mas, ja tam mam zatim ???????
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no ja bych tohle nedokazala rict jakykoli jiny osobe uz ted mam opoceniny kdyz si predstavim jak tem lidem rikam bez detí..ale tohle fakt zvladnu.. je jak malej harant a uz nam vsem dosla trpelivost, delam to vlastne pro ní ( to pozvání) a jestli si toho nedokaze vazit, coz nemocný clovek asi nedokáže, tak ma hold smulu, a aspon nebude prskat vsude okolo, ze jsou 3 vdany a na svatbe jeste nebyla.. ale na hostinu ji fakt nechci...
Odpovědět
Profilova fotka
juj a edith tam ma 53..tak to je maaazec to uz je fakt za chvlicku(mam takovy pocit ze ona je prvni)
Odpovědět
Profilova fotka
nn, vancurovamisa to ma ted v sobotu, pak edithn, pak hranata krakatice, ty a pak pellu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
tak ohledne deti je to vyreseny, vypada to ze ani mi je tam mit nakonec nebudem, ale kdyby jo, tak se pro ne najde nejaka zabava.
Odpovědět
Profilova fotka
misa to ma uz ted v sobotu? juuuj, tak to je taky na prasky!
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no ja jsem vcera vydomluvila to jedno.. tak mi zbyvaji jeste 2páry kazdy se 2 detma.. tak to bude asi taky neco, ty jedny si myslim ze v poho..ale ty druhy maji docela cerstvi..tak rok.. takze doufam ze nekdo pohlida..jinak tam proste nepujdou no, se to nepo..
Odpovědět
Profilova fotka
jj a vypada to ze zatim ji bude prat pocasi, ma byt hezky, srazky jen ojedinele S detmi je to tezky, hlavne s takovymi mrnousy, snad jim je nekdo pohlida, ale myslim si ze tam asi dlouho nebudou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no vcera jsem zazdila to nejhorsi(ono je jako nejklidnejsi) ale je nejmladsi.. ani rok..takze se vsadim ze by zrovna na obrade rvalo..tak to uz je v klidku..ted ty ostatni..a tam to bude des..vcera se s tetou dalo normalne bavit..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
teda s tetou se da vzdycky v klidu bavit..ale bojim se ze ty ostatni to vezmou jako urazku
Odpovědět
Profilova fotka
nekteri jsou na deti haklivy no, nechces tam nase ditko, tak tam nemusime byt ani my, jsme jedna rodina a hotovo. Alka máte nejdřív krájení dortu a pak prvni novomanzelsky tanec nebo naopak?
Odpovědět
Profilova fotka
nejdriv je asi dort..aby si ho babci mohli dat ke kaficku a pak je asi tanec a to tam budem parit vsichni... tak by se pak asi blbe vracelo ke krajeni.-) to je zatim muj selskej rozum:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja jen nevedela co mam dat driv co je lepsi. Tak svatebni noviny mam hotovy, je akorat prekontroluju
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no viiidis to si sikovna, to to bylo celkem rychle:-) si tam dala harmonogram? ja tam mam jen odjezd od nevesty a co kde je.. jinak na to prdim, jelikoz jsme se domluvili s dj ze zabavu potahne on, a ze neni dorbý kdyz se rekne presne(to je priklad) ze v 15:45 se jde delat tohle.. tak to mi docela vyhovuje ze to pozna kdy by se co melo delat, jen jsme mu daly co chcem..co nechcem, co se cca bude dit.. kdo tam cca bude, co kde je(jako ze do knihy nam muzou napsat vzkaz a krabice je na pranicka, a kdo by chtel ze si muze pronajmout pokoj atd) takze to je super..takze na odpoledne vlastne zadny plan neni, ale vim ze to bude super a pojede to hlavne porad.. bez prestávek:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mam jen 25 stranek, nic extra jj, dala jsem tam, kdy maji a kam maji prijet, v kolik se odjizdi a tak, v kolik je obrad foceni, jidlo a raut, nic podrobnyho. To mas dobry, ja bych taky chtela Boryho, to je asi nejlepsi dj co jsem o nem slysela jo a vcera jsem udelala tu svatebni knihu hostu
Odpovědět
Profilova fotka
me se to zdalo moc, tak jsem to promazala na 20:-) mysa ja myslim ze jestli zase posunete svatbu ze by si ho i mit mohla:-) co jsem se snim bavila tak nejaky terminy ma jeste volno:-) to si rikala:-) tak vyfotit a sup at se muzu pokochat:-)ja uz asi nic vyrabet nebudu, v patek dorazilo tech 100metru stuhy, tak dodelam asi popruhy na auta, dodelam masle na zidle a asi koncim:-) jediny co teda porad nemam a co mi chybi jsou nejaky vazy, nebo neco do ceho bych mohla dat tu dekoraci...a to je zrovna docela drahy tak s emi do toho moc nechce..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
a nevis priblizne jaky terminy? abych mela predstavu ten modry ramecek jsem neudelala, nejak jsem to nemohla vytisknout na celou stranu, tak jsem se nastvala a udelala jiny, v albu mam tu predni stranu. Jj, pak to vyfotim a soupnu to sem vecer. Jak jsem minule koukala tady v tescu na ty kulaty vazy, tak jsem nasla i malinky, to je tak roztomily, jsem si predstavila v tom jen dekoracni pisek a svicku, nebo tu plovouci svicku, jsem premyslela ze budu chtit neco nizsiho, kvuli tomu aby lidi na sebe videli
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak to fakt netusim..:-( ja bych prave potrebovala velký.. aby to unesly..budu v tom mit takovy spesl vetve.. jo tak plovoucích svicek mam doma asi 120ks:-D:-D spis taky kam to dát.. jeslti na ty stoly..
Odpovědět
Profilova fotka
nebo to zapalit az vecer.. jináááč stoly jsou tam diky bohu siroky takze kdyz sedi dve naproti sobe tak se mezi krásne vejde dekorace.. tak jedine to narvat tam:-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky kdepak jste?... tak me ted uplne luxusne rozbolela hlava..mi nerikej ze na manzovo narozeniny lehnu...
Odpovědět
Profilova fotka
me se ty plovouci svicky hrozne libi, je to neco jinyho nez klasicky cajovy.to mas vyhodu, ze mas siroky stoly, ja sem spis zvedava co najdeme my. Kde si je koupila ty plovoucky?
Odpovědět
Profilova fotka
to me taky silene boli hlava, jsem si musela vzit prasek, ale nejak to nepomaha, asi je blby tlak. Trpim na nizky a kdyz je venku vysokej, tak mi je pak soufl. Skocila jsem jen do kramku pro nejakou mnamku A nevis aspon jestli v lete ci na podzim ma volny terminy?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?