Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
to jo, taky by to mohla byt pekne ohniva svatba :-D :-D :-D me se akorat libili, je mi jasny ze bych je nevyuzila, no teda pokud by jsme nemeli obrad vecer a na zahrade, ale hostinu moc venku nechci
Odpovědět
Profilova fotka
je to fakt, clovek ma velky oci aby toho tam bylo hodne a pritom spis toho hodne zbyde, lidi se bavi, jsou nacpany od obeda a moc to jidlo neokusujou. Si myslim ze to prase bude bohate stacit, teda ne pro nas :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no na to ze ten obed mi nechutnal a prakticky jsem ho nesnedla, tak jsem byla nacpana jak cune.. a funela jsem tam do tech 6-7.. i pak jsem si dala jen malinký talirek a pár drobnosti a vcera jsem nejedla skoro celej den jak jsem byla jeste precpaná... takze asi fakt omezim.. mela tam cca 38lidi - ja budu mit tak 2x tolik, tka uz si priblizne dokazu predstavit kolik na ten raut coz je super:-) no prase je hlavni bod:-) a pak bych chtela pár litrů gulase(klasiku) nejaky mini rizecky a pak asi jen mísy se zeleninou a ovocem a tim bych to asi stopla.. joo a hodne lidi si "stezovalo'ů ze ma chut na chlebicky.. tak asi pár chlebicku:-)
Odpovědět
Profilova fotka
co meli k obedu? no my jsme premysleli o praseti, nejakych tech klobaskach, bifteckach a tak a ty zeleninovy misy plu syrovy prkynka je to super kdyz jdes takhle nekomu na svatbu, pak aspon mas predstavu jak to udelas na vasi svatbe
Odpovědět
Profilova fotka
klobasy nebrat, ty jsou hrozne mastný a praskaj, takze by se clovek uplne maximalne zaprasil.. JJ to bylo poprve co jsem to hodne sledovala , zvlast tu hostinu abych vedela:-) no menu meli: predkrm proscuto s tim zlutým melounem (ta proscuto byla dobrá, melouny uz ale nejim:-D) polivka byla takova prumerna, byla to knelickova, ale s takovyho divnýho vyvaru, jakoby zeleninovýho, no tuna mrkve, tuna nudli, ale ty knedlicky-ty byly luuuuxuuusnííí!! a silenej kotel toho byl, jsem to nesnedla, no a hlavni bylo hovezi na pruhledno nakrájený a k tomu tuna dusený mrkve, na dalsi talir ti daly bramboru opecenou s nejakym hrozne dobrým sosíkem, neco jako tcaciky.. tak to jsme snedla jenom tu bramboru, ptz na zeleninu jakmile je opracovana tak zvracim a hovezi taky zrovna nemusim.. docela me takovyhle menu prekvapilo.. no vsichni si tam chrochtaly, je fakt ze tohle ja jsem nikdy nejedla, ale ani mi to nevadilo, byl to presne styl novomanzelu takze jim to neberu:-) aspon to bylo jiný nez to byva vzdy.. a zenský jak si chrochtaly vsechny:-)) krome me, ale tak ja jsem masová..:-D:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no my chceme prave tu kachnu k obedu, tak jsem se bala co meli u vas, zeleninu bych jim nedala, protoze by mi ji omlatili o hlavu ja vim ze klobasy praskaji ale ja to jist nebudu takze se neuspinim :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ty ne, ale co ty chlapy v oblecích?:-D:-D no ja bych taky neco poradnýho..kachnu nebo nejaky mix gril, no proste maso:-D
Odpovědět
Profilova fotka
njn, chlapi jsou stary cunatka :-D :-D :-D a bude vecer kdyz bude ten raut a to neni videt :-D :-D :-D a polivku chceme klasicky hovezi vyvar s knedlicky
Odpovědět
Profilova fotka
mysa, nj ale muzou si ho znicit uplne:-) mastnota na obleku- no nevim nevim.. kazdopadne klobasky nebrat(mluvim za sebe) to mi chcem polivku cesnecku:-) a predkrm bud salat cesar a nebo mozarelu s rajcatkem..nebo vajickovou polmazanku s topinkou.. no neco mini.. tak uz máme menu skoro hotoví:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, s klobaskama si to mozna jeste rozmyslime, ja si stejne myslim ze sunka od kosti bude lepsi, neni tak mastna prdkrm budeme mit sunkovou rolku
Odpovědět
Profilova fotka
no ja nevim kren miluju, sunku taky, ale ta rolka mi nidky nikde nechutnala.. a je to tak totalni kalsika ze s emi to prici uz jen z toho duvodu:-D
Odpovědět
Profilova fotka
nj, jenze nez premyslet co jinyho a jestli to vubec budou jist, tak radsi dam na klasiku
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no tak to co jsme vybraly my mi neprijde ze by to nikdo nejedl, a kdyz? tak to proste nebudou jist no..:-D:-D hlavne ze to budem jist my dva:-) uz zacinam mit celkem ucelenou predstavu o ty hostine, to mam raodst.. z toho jsem byla docela na nerv, ptz mi to porad nezapadalo
Odpovědět
Profilova fotka
tak aspon ze mas o jednu starost min, ono to cloveka tesi kdyz da zas neco dohromady a ma to hotovy
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak my také zůstaneme u klasiky...šunkovárolka s křenem, vývyr s knedlíčky a svíčková. I cenově to je docela příznivé. budeme mít cca 30 lidí na oběd, tak nebudu vymýšlet nějaké novoty. Alka: to tě tedy docela obdivuji dát česnečku :-D s tim jsem se na svatbě ještě nesetkala :-D nebo vajíčková pomazánka, to bude voňavá svatba :-D já už mám kalkulaci hotovou, takže přesně vim, kolik nás oběd zhruba vyjde...
Odpovědět
Profilova fotka
jj sama si rikam co ja ty 4mesice ted budu delat..:-D asi se zapojim vic do hubnuti..i kdyz to je taky relativní, kdyz by mi pak byly saty velký:-D zas:-D no kazdopadne bradu a hnáty bych ráda schodila.. jéé ja uz se tak tesim.. chodila bych na svatby kazdy tyden, to bylo tak suuuper:-) nejradeji do mesice bych se chtela vdávat..no hele ted premyslime jestli neprehodit ten obrad-hodinu.. jestli to v tu 1 neni pozde...
Odpovědět
Profilova fotka
my máme obřad v 11, takže počítám že oběd bude tak mezi půl 1 a 1. a tak ve 4 bychom už mohli být v místě B a začít s rautem...přeci jen když někdo jde na obřad a pak až na večer, tak je tam pošleme a než se naobědváme tak tam pro ně už musí být něco nachystané...aby neumřeli hlady :-|
Odpovědět
Profilova fotka
market nevim co je na tom zvlastniho ja teda knedlickovou ani spravne nesmim, a ani nam s manzou tak nechutná.. a ve svým okolý neznam nikoho kdo by cesnecku nejedl a kdyz jdem do hospody tak si ji vzdy vsichni daji..takze me tohle fakt netankuje.. a kdyz to bude mit kazdej tak aspon nebude na nikoho nikdo drzkovat ze smrdi.. a vajickova pomazanka mi teda fakt nesmrdi.. a co, i kdyby smrdela tak je to tisickrat lepsi nez ta hruza co se dává vzdy:-D:-D vzdyt je to jedno co tam bude, a jestli to "nedej boze" bude smrdet.. coz bych teda nerekla:-) a nemam v umyslu vymyslet novoty ale jen jidlo který jime oba dva a který máme nejradsi.. nebudu si tam davat neco jen proto ze se to tak delá...
Odpovědět
Profilova fotka
jezis ja mam dneska snad pravopisný peklo.. co ja vytvorim.. se omlouvam..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no a do restauracky bychom meli jet pristi tyden tak uvidime jestli provozni nebude zase nekde v letu
Odpovědět
Profilova fotka
jsem z toho hned dostala hlad jak tu o tom povidame:-))
Odpovědět
Profilova fotka
asi ten obrad nebudem posouvat..nez se najime prijdou ty na vecer, a preci muzem parit do rána tak nás nejaky 2hodiny uz nevytrhnou.. spis me desi jak ted nic nevydrzim..asi budu muset pekne zacit trenovat.. chodit spát tak ve 3:-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak ono je to asi z nějakého důvodu osvědčené...jsou to jídla který jedí všichni a nějak nemám potřebu vymýšlet originální jídlo, jen aby to bylo jiné mají všichni...Akorát jsem původně plánovala že by předkrm vůbec být nemusel :-| stačila by polévka, jídlo a zákusek, ne? stejně jsou pak všichni nacpaný...ale nakonec jsem usoudila že by to mohl někdo brát že to bylo o předkrm ochuzené tak ho mají mít...
Odpovědět
Profilova fotka
my bychom chteli obrad ve 12, ve dve by mohl byt obed a kolem ty sedmy az osmy raut taky jsem premyslela o obradu vecer, ale to zase by jsme prisli o obed a polivku, coz mi prijde docela lito
Odpovědět
Profilova fotka
taky premýslim ze by predkrm vubec nebyl:-).Jenze ted jak jsem byla na tý svatbe tak to bylo prijemny, neco malinkýho, na to tu vodu(=polivka) a pak teprve jidlo, takze nejaky opravdu mikro predkrm by to asi chtelo..ale myslim ze to vsechno nesnim:-D Ale vzdyt rikam ze to nevymyslim jen proto aby jsme byli jiný, ale proto ze nam to nejvic chutná:-) ja jsem zaseraut premyslela ze by byl po celou dobu.. neco jako all inclusive, jelikoz jak jsme tam cekaly az vsichni prijedou tak sice jsme byl po obede, ale dortik se jeste nekrajel a jak tam nebylo nic delat, tak by clovek uzobaval a v jednu chvili mi tam opravdu chybelo, dojit si treba pro meloun nebo neco.. takze po obede-nebo po prvnim tanci bych je to tam nechala vyskládat, at si kazdej dobe podle potreby(aby mi tam treba nekdo do tech 6ti neumrel hlady) a jako hlavni raut by bylo to prase a gulas...neco v tomhle stylu bych chtela.. nechtela bych aby mi tam nekdo "hladovel"
Odpovědět
Profilova fotka
to jsme chteli mezi obedem a rautem ze budou na stole chlebicky, jednohubky a takovy kravinky, a vecer ta grilovacka
Odpovědět
Profilova fotka
mysa taky by to tak slo..:-) no ja uz se nemuzu dockat na tu provozni, ji tam zaplavim otazkama..:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, asi si taky vsechno komplet prichystam aby jsme pak jen mohli zarizovat a o nicem nepremyslet. jsem ted cetla ze se otevre letiste ve 12, tak Edithn se aspon z ty Barcelony dostane
Odpovědět
Profilova fotka
jj ja jsem to slysela ráno, ze to dneska otviraji.. no aby se dostala-aby nebylo vyprodáno nebo neco..snad jim to dá nekdo vedet, ze uz muzou letet..
Odpovědět
Profilova fotka
tak jsem sesmolila jak obed tak raut.. tak ted jdu na ty lidi:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?