Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
mysa jj to teda je.. premyslela jsem ze manzu teda poslu odpo domu mamky autem.. a bud pro me v noci dojede(coz se moc nevyspi) a nebo sihold zavolam taxika..ale sama? :-|
Odpovědět
Profilova fotka
jj, je to ny pytel aby si tam byla sama. Je to takovy divny. A kazdymu pak vysvetlovat, ze musi do sluzby, aby si to nevylozili spatne
Odpovědět
Profilova fotka
mysa ty brdo-ten hotel je fakt luxus... tam budete mesic a pul? takovou dobu? to nam sem das doufam driv fotky ze svatby :-)) to skoro zameskas vsechny nase svatby:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa no praaave uz na rozlucce byla sestrenka nasrvana ze jsem sla brzo a ze jsme si to neuzily..tohle by mi asi neodpustila.. a taky me to stve.. tesim se na to jak malá.. událost století, a ja odejdu? nn, to tam radsi budu sama:-)
Odpovědět
Profilova fotka
budeme mit sebou notebook. Takze budu s vami v kontaktu, teda pokud mi ho mysak nehodi do laguny :-D :-D :-D , jj, rekli jsme si ze si to tam poradne uzijem a nez vybirat mezi Maledivy a Mauritiem, tak pojedem na obe, uz je rozhodnuto
Odpovědět
Profilova fotka
A fotky by jsme meli sihnoujt je dat jeste pred svatebni cestou, snad je stihnou udelat. Jinak vcera jsem se dozvedela, ze z nejakych 100 hostu by nam toho 15. prislo tak max 15 lidi, takze nevim co delat, protoze je to jisty
Odpovědět
Profilova fotka
fakt? tak to jste hustý:-) to by mi prislo i moc:-) bych treba jela ted na mauritsius a treba na rocni vyroci-nebo na pulrocni vyroci na maledivy:-))
Odpovědět
Profilova fotka
jj fakt, prijedem z Malediv, tyden tady budem a pak zase odfrcime. Musime si tu dobu co jsme od sebe poradne vynahradit a uzit si.
Odpovědět
Profilova fotka
Je to slozity no, tak holt kdyz se nekdo zepta tak mu reknes ze musi rano na sluzbu, se nezblazni ty lidi a kdyz to nepochopi, jejich vec, me by to asi taky mrzelo, kdyby nekdo takhle brzo odesel, na druhou stranu tam zustanes aspon ty, se neda nic delat no
Odpovědět
Profilova fotka
tak me nevadi a je mi uplne jedno co na to reknou lidi.. me spis vadi ze tam budu bez neho...jestli me chapes:-/ jako ze 15 prijde? vic ne? to jsou vsichni ti vojaci? no tak to je hodne málo:-/ no nevim co delat..asi to udelat jen v 15ti no:-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj chapu moc dobre, je to dost neprijemny. Ja kdyz nekde jsem, tak si pripadam jak bez duse, ja vim jsem aso divna, ale jsem takova poloprazdna jako jako ze nanejvys 15, takze klidne i deset, uplne vsichni na nasi svatbe jsou vojaci s manzelkama ci pritelkynema ci sami. Ja vim ze to je hodne malo a hodne me to mrzi, jenze oni za to nemuzou a ja to chapu. A je mi to blby kdyz to s par lidma oslavime a ten zbytek nic, kdyz jsou zvani vsichni a oni to vi
Odpovědět
Profilova fotka
nj tak to maji proste blbý..ty si je pozvala a tim tvoje uloha konci, to ze oni nemuzou, uz neni tvoje starost.. nemuzes preci se svatbou porad hybat jen aby se to hodilo jim..jj vim je to blbý, tak si to udelate v malym mnozstvi, a pak treba az se vsichni sejdete tak udelate jen pářku.. ne? hlavni je ze muzete vy dva!:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
super, tka jsem práve prodala 8luceren:-)tak to je fajn:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je pro nas nejdulezitejsi byt spolu a vzit se, na jednu stranu je nam jedno jak to bude hlavne ze vezmem, ale na druhou stranu to proste neni jak chceme a to desny. Oba jsme si predstavovali velkou svatbu. Fakt nevim co delat. Na jednu stranu bych si ho vzala jeste ten co by prijel, na druhou stranu to chci mit tak jak si prejeme
Odpovědět
Profilova fotka
fiha, tak to je super, no vidis, se ti zacnou sypat korunky do obalky kyticky :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no tak je to teda docela málo korunek, ty lucernicky jsou levný, tak ale aspon neco:-)
Odpovědět
Profilova fotka
i kdyz uz jsme nekolikrat zmenili termin, vim ze to treba vypada divne, ale snazim se hledat kompromis aby to vyhovovalo nam i klukum, ja neovlivnim ze se to vzdycky vysere, znam pary, kteri menili datum i dvacetkrat
Odpovědět
Profilova fotka
hele vis co se rika, nemusi prset, hlavne kdyz kape, korunka ke korunce a bude to
Odpovědět
Profilova fotka
jj to je jasny:-)tak ja pomalu vyrazim..jeste si namazu ocicka a letim
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tak drzim palecky, pa
Odpovědět
NAŠLI!!!!! http://www.beremese.cz/album/view.php... TAK TĚMHLE JSOU ÚPLNĚ NEJVÍC PODOBNÉ...možná že jsou to oni, liší se jen pár detailů. HURÁÁÁÁ
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj Hany, ty jo ty jsou bozi, ty by se libili i me, jaka ze to je u Vas velikost? jen mensi detail mi tam vadi, ty zada jak vykukujou skrz tu vazacku
Odpovědět
taM PŘIJDE VSADKA, takže to by nebyl problém. Hele velikost je v poho, já mám tak 44...ale nevím jak si to představuješ s tim serváváním šatů, teda to bych fakt nerada, aby byly někde sešívaný. Jsou to nový šaty od listopadu...
Odpovědět
Profilova fotka
jasny, to bych ti neudelala :-D :-D :-D , bych si je pujcila a pak vratila v poradku :-D :-D :-D , tak to je dobry, ja mam taky tak tu 44
Odpovědět
no tak to můžeš zkusit v Olivě...počítej s tim, že tohle je profi fotka a v reálu jsou sanmo trochu jiné, jsou mají takovou tu šampaň barvu...bez ramínek
Odpovědět
Profilova fotka
to neeeee, ja chci bilou :-)
Odpovědět
hm, tak to sorry, bílé nejsou....
Odpovědět
Profilova fotka
to neva, ale jsou fakt pekny, budes vypadat suprove ;-)
Odpovědět
ahoj holky!
Odpovědět
hany: ty šatečky vypadají opravdu dobře!
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?