Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky makoiko
Odpovědět
mysa: koukala jsem na ty tvoje šatečky, co máš v albu a jsou taky super!
Odpovědět
Profilova fotka
myslis? ja ti nevim, furt nad nimi vaham a hledam chybu. Ale jinak dik ;-)
Odpovědět
jj, moc se líbí, jak jsou ty výstřihy jako do srdíčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, plnejsi poprsi v tom vic vynikne nez v rovnym
Odpovědět
určitě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
a jaky mas ty saty?
Odpovědět
právě je hledám pořád na netu a nemůžu najít :-|
Odpovědět
jsou smetanové, úplné jako k bokům a pak rozšířené a jako trochu šlehačka dole a zdobení jen kolem výstřihu...
Odpovědět
Profilova fotka
aha, nejlepsi je znat od koho jsou a pak jit na tu firmu
Odpovědět
právě musím kouknout do tý smlouvy, nevím ani název, tak se mi to blbě hledá ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.kleinod.cz/katalog-produkt... neco takovyho?
Odpovědět
Článek se načítá
jj, něco na ten způsob ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ta vim pro predstavu jaky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky, dneska jsme dodělali cukroví, ted se jen čeká na úterý a budeme dělat krabičky, no super jak to uteklo....nějak mi to ted teprve dochází, příští týden už budu vdaná paní. poslední dobou už jen někde lítám a doháníme to co nemáme, dneska jsem byla na zkoušce účesu, vypadalo to moc pěkně, nebudu mít žádný drdol, bude to jednoduchý...a moc pěkný. tak se mějte alka: jdu zkusit najít ty šaty na netu, značka vím že je to lasposa
Odpovědět
Profilova fotka
jeeee, aspon jeden clovicek tu je, hura Ahojky miso
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky
Odpovědět
Profilova fotka
nemám co dělat tak jsem tady, Martin je dneska doma, zítra má bránu, já ji mám ve středu...to tak uteklo.
Odpovědět
Profilova fotka
bránu? promiň trochu jseem mimo to je dobře že nemáš co dělat aspoň jsi tady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo jo bránu, kamarádi mu ji postaví a pak to zapijou ... u nich se to dělá týden dopředu a u nás to bývá tak dva dny před svetením dnem
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to jo, to ani neznám, takže takový loučení se svobodou, to mi dělat nebudem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no dělá se ještě rozlučka, ale na tu kašleme stačí ta brána, ta je pěkně ozdobená, ale hlavně aby tenhle týden nepršelo to pak když ten krepák zmokne není to vůbec pěkný..snad bude v pátek pěkně..nerada bych zmrzla.
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hooolky..jsem uplne mimo k.o. ulitaná... tak pohovor asi dopadl dobre ale z ty prace nejsem vubec odvarena..tak uvidime jak to bude s ostatni praci...jinak hany to jsou preeesne ty saty!:-) jdu se nacpat..cely den jsem nejdedla.. jsem dala sestrence ty prisavky -tý to sluselooo:-) opalená, nehtiky.. no proste uz takhle krásná, to bude zitra nádhera:-)ja jsme uplne nervozni za ni:-) dneska si musim udelat nehtiky, vytrhat oboci a oholit nohy.. na to ze jsme uplne k.o.--no moc s emi do toho nechce:-D tak jdu asi na ty nehty jako prvni:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ahojky ty jdeš zítra na svatbu? je....to je pěkný.
Odpovědět
Profilova fotka
jj, tenhl víken má být krásně a odpondělí má byt zase ochlazení, ale víš jak je to s předpovědi počasí, nemůžeš jim věřit ani druhý den, lepší je se spolehnout na to jak je ráno po probuzení
Odpovědět
Profilova fotka
mysa: to máš pravdu, to se opravdu nedá jim věřit, něco řeknou a je to stejně jinak. musím tomu věřit, dneska bylo docela pěkně.
Odpovědět
Profilova fotka
vposlední době je počasí nevyspytatelný, musíš počkat, ale já myslím že bude hezky
Odpovědět
Profilova fotka
a co ty budeš dělat dneska večer? já budu doma, koukat na telku..
Odpovědět
Profilova fotka
misa jj jdu:-) holky jeste jsem se zapomnela pochlubit, ze jsem manzovi predbezne vybrala oblek, a koupila jsem mu bilou kravatu!! ale uplne luuuxuusni!:-) tak ji hned zitra vyzkousi:-) taze je asi jistý, ze bude oblek:-D jeste aby mu slusel:-)
Odpovědět
Profilova fotka
misa, ja tez budu doma a asi cucet na televizi, uz se silene nudim a nic me nebavi
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?