Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
jj, darek od chlapa at uz je to bonboniera nebo kytice je nadherny, ja kvetiny miluji ale za kazdou kytku vzdycky drzkuju, ja drzkuju za vse co dostanu :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
no prece vsechno, to je mi otazka
Odpovědět
Profilova fotka
Já za něco k žrádlu teda rozhodně nedržkuju :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja prave drzkuju pokazdy kdyz mi neco koupi, bych byla nemocna kdybych nedrzkovala, to je asi moje image :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a vis co je nejvtipnejsi? ze prej" no ja nevedel jestli mas rad karafiaty, prave jsem myslel ze ty nesnásis:-D:_D:_D a to jsem mu o nich tady vcera 2 hodiny povidala:-Dsranda..prej.. kdybych to videl tak ti jich koupim hromadu a jeste by me to mozna vyslo levneji.. nj má si to pamatovat..coz me dost prekvapil ptz to práááve moc dobre vi, jen asi zazmatkoval ze ty teda ne:-D
Odpovědět
Profilova fotka
aspon vidis jak te vcera posloucal, jednom uchem dovnitr, druhym ven :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak to je mi vzdycky jasny.. zvlast kdyz se jedna o svatbu:_D ale me to fakt nevadi.. spis aby mi brzo nezasla
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo to obri kytka, krasnaaaaa a botky taky super, ja bych se v nich ale zabila :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak az mu budes zase neco rikat, tak se pak zeptej: poslouchas me? a co jsem teda rikala, :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mysa a to maj uplne kaminkovej podpatek. kuli tomu jsme je tak natáčela:-) ale neni to videt..kazdopadne kdyz se jde tak je to hoodne videt:-) nn to já nedelam.. ja se pekne vypovidam.. on mi to odkejve a sme spokojeny oba:-) jen kdyz je to duleity tak ho takhle "prudim":-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jsem si vubec nevsimla ze maji kaminkovek podpatek, fakt to neni moc videt. Me by tohle rozcilovalo, ja mam rada kdyz neco mluvim ze me posloucha :-D
Odpovědět
Profilova fotka
koukas na zpravy? ta sopka? ze vybouchla tak bude v lete prset? me proste klepne..
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
to uz vim od rana ze na islandu bouchla sopka a ze popilek miri i sem, ale nic o tom ze by v lete melo prset nevim
Odpovědět
Profilova fotka
no to vim taky ze to bouchlo..ale poprve nekdo rekl ze by tady v cr melo kuli tomu v lete prset..:-/
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jsem nic takoveho neslysela
Odpovědět
Profilova fotka
no ted to rikaly na nove.. no doufam ze to je zas nejaka kachna.. fakt to by me pekne nastvalo.. jeeezis.. uz se tesim az si sednu.. zitra si asi vezmu dovcu.. jelikoz jdu na pohovor:-)
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo, tak to gratuluji, jasny aspon si trochu odpocines, prsi kazdy leto, takze to si nevyberes
Odpovědět
Profilova fotka
no jeste neni k cemu.. a je to ten bokem..ale kdyby to vyslo bylo by to fajn:-)
Odpovědět
Profilova fotka
no to neva ne, ale aspon neco :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jdu si napsat dovcu..jeezis ja se jednou uvarim k smrti...
Odpovědět
Profilova fotka
proc se uvaris?
Odpovědět
Profilova fotka
denne 2-3 jidla..des.. jedno pro manzu..jedno pro sebe a jedno pro sebe na druhy den... je to silene namahavý :-|
Odpovědět
Profilova fotka
sarunka: nene nakonec máme obřad ve 14:30 petkoub: myslím, že na zvíkově tu nikdo není, ale je to tam moc hezký!!!
Odpovědět
Nám ten Zvíkov právě přisel krásně romantický a hlavně úžasně symbolický... já jsem z ČB, kde teče Vltava, přítel z Písku, kde teče Otava - a obě se slévají právě pod Zvíkovem... Co lepšího vybrat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petkoub téda vy to máte zkombinované:-) to je hezký:-) to je zajimavy jakou clovek ohledne svatby najde symboliku:-) Krásné ráno vsem.. jinak ja uz s epomalu pripravuju.. jsem z ty zitrejsi svaby docela nervozní:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Alka tak si to tam poradne uzij
Odpovědět
Profilova fotka
to je az zitra..na tom pohovoru si to moc neuziju :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jj, ja vim ze svatba je az zitra,tak na tom pohovoru moc dlouho asi nebudes ne, ja myslela ze uz se neukazes, tak jsem to myslela vseobecne
Odpovědět
Profilova fotka
nn dneska tady budu !skoro" porad.. jede mi to az v 9:30 pak prijedu, a kolem druhý jedu do mesta pujcit sestrence prichytky na auta a odsud rovnou ke kadernici, a pak zas domu.. no a pak tu budu do noci, jeliiikoz manza ma nocní takze budu sama doma.. to je taky na prd.. oni mu daj dneska nocni.. zitra je ta svatba a v nedeli je povolanej zase na nejaky chuligany.. takze bud pojede nonstop 3 dny coz je kravina.. a nebo odejdem zitra nekdy odpoledne coz teda mrzi a stve me:-/ zvlast kdyz máme pujcený mamky auto- takze musim ridit já. takze jeste k tomu asi nebudu pit.. no musiiim to nejak vymyslet, tohle se seslo fakt dost spatne:-/
Odpovědět
Profilova fotka
Aha, tak to jo, to je dobre ze tu budes, to je blby no, jedna varianta blbejsi jak druha
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?