Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, schuzku v hotelu sen mame domluvenou na 29. dubna, pani je moch ochotna, zamluvila nam i na cely vikend pokoj, pry tam maji 30 svatbu, tak se pry muzem kouknout jak to tam probiha a 30 jdu k vizazistce a pak po satech a prstynkach, takze az si budu zkouset saty, tak budu vypadat jako ve svatebni den :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ja zase uz zacinam mirne plasit, ze uz jen 66 dni a celkem nic nemam... hlavně oznámení :-D
Odpovědět
Profilova fotka
petu nn uz mi to skocilo-- mam to nastaveny na 11hod.. a uz s emi to nechtelo predelavat na 13:00:-) petu jj jen oznameni, ale to je ta nejvetsi polozka :-S edith to se nedivim, ja uz bych taky plasila:.-)ale to já nez budu mit 66 to je jeste leeet:-D
Odpovědět
Profilova fotka
aha tak to mam na 12tou.. no to neva:-) za 2min tam bude 142:-)
Odpovědět
Profilova fotka
když bude v neděli hezky,tak bych chtěla začít pracovat na tom oznámení ;-) a nebo pak až po Barcelóně, to bych mohla mít i hezkou barvu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ty budes mit domací oznámení?:-) ja jsem si v sobotu delala prcu ze si vezmem lihac a po vzoru slunce seno to preskrtnem a napisem jiny misto..:-D:-D:-D to by byl asi mazec co?:-D
Odpovědět
Profilova fotka
:-D :-D :-D taky řešení no :-D jj, budeme dělat svoje, chtěla bych tam mít fotky, takže taťka už brousí foťák :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith jo tak takovy oznamka se mi taky hrozne libi.. ale mam tunu fotek v novinách, tak na oznameni nemusi kazdy videt nase xichty:-)) no zkusim to doma navrhnout..ale babicky a maminky to asi neprekousnou:-D:-D no nevim..asi tech 840kč budu muset obetovat:-/
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky dala jsem do alba nové výtvory :-D tak mrkněte...jen to oznámení mě trochu mrzí :-(
Odpovědět
Profilova fotka
market: super, ty jsi toho teda udělala za ten prodloužený víkend ;-) :-D a co s tím oznámením? máš jiný písmo než jsi chtěla? alka: ty bejváš v novinách?
Odpovědět
Profilova fotka
co te mrzi na tom oznameni?
Odpovědět
Profilova fotka
edith néé to nee:-D jen ve svatebních novinách:-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jo taaaak :-D :-D :-D tak ty já nedělám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
edith no tak to muzes mit xichtiky na oznámení:-))
Odpovědět
Profilova fotka
no měla jsem vybrané písmo, které je i na těch pozvánkách ke stolu...kamarádka z Prahy mi sehnala štítky, abychom všechno nemusely lepit...Vzhledem k tomu, že se mi ve wordu nic moc nelíbilo, tak jsem si ho stáhla z netu a jí se bohužel zobrazilo jako úplně to nejzákladnější :-( ještě se mě ptala jestli ho opravdu chci a mě vůbec nedošlo, že by se jí nezobrazilo...takže když to v pátek přivezli, tak jsem se fakt lekla...prý jim to bylo divné, ale brali to jako mojí volbu...
Odpovědět
Profilova fotka
market: oznameni je fakt moc pěkné i to co je tam napsané, ale toho písma je fakt škoda, trošku to kazí dojem z celýho oznámení, to jste nemohli dát do tisku znovu?
Odpovědět
Profilova fotka
juj, tak to je nemilé:-( a kolik Vás to stálo? to je opravdu taková strohá verze..ale taky to muze vypadat jako naschvál.. a co stim udelate? pretisknete? edith ja uz je mam hotový:-) ted jen najit levnou tiskárnu:)
Odpovědět
Profilova fotka
no ona to právě tiskla doma...problém je v těch štítkách, ty už nejsou...určitě se to tisknout znova nebude. máme jich 50 a dalo to poměrně práci...zase si myslím, že nějaké zdobené písmo by vypadalo přeplácaně, takže to už nebudu řešit...stejně si každý přečte datum a hodinu a uklidí jej. pozvání na večer už bude tim co jsem si našla...tak to snad každý přehlédne :-D nebo těm co budu předávat osobně vysvětlím situaci...řekla bych že každý ocení ruční práci, tak co :-|
Odpovědět
Profilova fotka
takze liháč a jedem:-D
Odpovědět
Profilova fotka
market: ruční práci určitě ocení, to je fakt ;-) zase je pravda že z každý maličkosti která se na svatbě a před svatbou přihodí se nemůžeme stresovat, protože je to fakt nepodstatný a je toho moc na to aby byšlo vše do posledního puntíku.
Odpovědět
Profilova fotka
alka: přesně a ještě z toho budeš mít ruční práci :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky jeste ze ja takovehle starosti nema, to uz by mi asi jeblo, sice jsem nase oznameni predelavala asi 5x, ale ted uz je komplet pripraveny k tisku
Odpovědět
Profilova fotka
edith to je fakt...všechno nemůže dopadnout podle našich představ...tohle je maličkost, proto jej neřešim...sice mě to mrzí, ale stanou se horší věci...
Odpovědět
Profilova fotka
edith tak:-) myslim že vezmu jedno..zkusim to a bude:-D jako kdybych to davala kamosum tak by to asi kazdy vzal..ale stejne je to trapny:-D takze to asi stejne pretisknem..:-D
Odpovědět
Profilova fotka
Alka, tak to zkus u kyoprintu, je tam super pristup a hodne velky vyber z oznameni, a ted maji i na nektere 50% slevu
Odpovědět
Profilova fotka
tak ja psala ty apni od který to máme..takze cekam az se ozve..nebudu to menit..
Odpovědět
Profilova fotka
už bych docela šla na oběd :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja uz se tu cpu..ale zas jsem si nevzala nejakej "zakusek" uz me zas bere chut na coko:-/ to je fakt v prcicich... ja bych zase naopak sla docela rada uz domu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
alka: ja mam taky po obede desny chute na nejakou tecku. Jeden cas jsem se dokazala ovladat a nic sladkyho nejist, ale ted se mi to zase nejak vratilo a musim si neco dat :-(
Odpovědět
Ahoj, taj¨k už zase v rachotě, ale zase ten týden bude kratší, uf. Dnes jsem nám objednala schůzku na Štilci, takže příští týden v úterý budu vědět víc. Paní byla příjemná po telefonu tak se těším. Je nevím, jak to tu přežiju. Začínám uvažovat o tom, že obejdu budějcký salony, ale nechce se mi samotný...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?