Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
market, teda vy jste stim hnuly..wau:-)
Odpovědět
Profilova fotka
za to ja jsem peknej lajdak, krome titulni strany na svatebni knihu hostu jsem neudelala absolutne nic, nejak to flakam a to jsem si rikala ze udelam novy vyvazky a ted premyslim ze se asi na to vyprdnu a necham ty bily :-S
Odpovědět
Profilova fotka
a jaky chces udelat jiny vyvazky? jsi zmenila barvu svatby? nebo bilý se ti nelibi?:-) me to prijde skoda, kdyz uz je mas hotový... zase na vývazkách to nestojí:-) Holky v pátek jdu na rozlucku se svobodou a vubec nevim co se slusi a patri.. mam prinest nejaky darecek?? jinak krásne ale zatracene ospalé ráno
Odpovědět
Profilova fotka
tak dneska je tu málo mrtvo... =-)
Odpovědět
Profilova fotka
suuper:-) tak cinani mi vrati penize za spodnicku
Odpovědět
Profilova fotka
Dobre rano holky Alka, kdyz budu mit modro bilou kytku a myska modrou kravatu, tak by jsme meli asi udelat modro bilou svatbu, ale premyslim ze nechame bilou svatbu a jen ja a milacek budem modrobily :-D , nejak se mi do nich nechce
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mas dobr ze ti vrati penize aspon uz nebudes mit starosti co budes delat se dvema
Odpovědět
Profilova fotka
mysa tak ono to jde oboji, myslim ze to muzete mit oboji.. jako bilou svatbu a on modrou kosily, to uz je asi fakt jedno:.-) spis kdyby jste mely modrobilou a mel treba oranzovou, tak to by bylo mimo.. ale takhle to muze jit v poho obe varianty:-) jj taky jsem ráda ze to takhle dopadlo:-) penize by mely prijit za 3týdny prý...tak sand:-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj a i kdyby jsme udelali modrobilou vyzdobu na stolech, tak ty vyvazky tam budou stejne pasovat, protoze jsou ciste bile no uvidis, snad ti prijdou, kolik ti maji vratit?
Odpovědět
Profilova fotka
no to netusim, to se nikdo nevyjadril.. ale i za 500 budu ráda :-S dneska uz bych mohla mit na poste nejaky vecicky:-) a myslim ze by tam mohla byt ta spodnice.. no do CT maj casu dost.. bohuzel az ve ct ma manza nocni, abych to mohla ozkouset:-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to jestli ti dnes prijde ta spodnicka, tak to budes doma jak na jehlickach co, pocitam ze nejpozdeji do zitrka ti to prijde kdyz to v patek posilali
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno, alka: to je super, že ti vrátí penízky, jen nechápu proč až za tři týdny... mysak: bílý vývazky ti budou krásně sedět, já bych jiný taky nedělala
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
petu no oni to vrati hned, ale pry pay pall ma nejaky ochrany system kuli kartám ze si ty penize 14dni u sebe nechá.. takze nez se jim to donese ze chci penize(napsala jsme to dneska ze chci penize) nez to oni zaplati..+14dni... + pak na muj ucet..takze muj odhad je 3týdny..hlavne aby prisly..na to uz tolik nechvatam kdy.. hlavne aby:-)
Odpovědět
Profilova fotka
dobré ráno holky, tak jeké byli Velikonoce? my jsme byli na chatě a opíkali buřtíky ;-) za ty tři dny jsem přibrala asi 10 kilo :-D :-( alka: jsem zvědavá jak budou vypadat šaty se spodničkou. Pellu: tobě by měli přitít šaty tak za tři týdny? Hany: gratuluju, snad se domluvíte na všem s paní Mrázkovou ;-) My tam chceme vyrazit dneska.
Odpovědět
Profilova fotka
edith jéé tak to bych si taky dala opikany burtiky.. to ja jsem se opet zarekla ze uz musim fakt zamakat, jelikoz uz nemam moc casu:-) takze na ne asi radsi zapomenu:-) taky jsem zvedava jak budou vypadat:-) a dneska asi pujdu do nuance a zeptam se jich jeslti by mi je neupravily:-) holky nemate nekdo doma aplikator na nazehlovaci kaminky? ja jsem si to koupila, ale nevim jestli mi ten okraj aplikatoru nezprazi tu organzu co tam mam-to by byl hodne prusvih :-S
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: ahoj!!!Proč za 3 týdny? doufám, že dorazí dřív...dneska dorazily do šanghaje :-)
Odpovědět
Profilova fotka
petu tak jestli jsou dneska v shangaji tak si myslim ze je v pátek más:-) a nebo v sobotu:-):-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: počítám spíš někdy příští týden.Ale holky co se stane když nebudu doma až přijede kurýr? jelikož po mě číňan nechtěl číslo tak ani kurýr ho mít nebude :-(
Odpovědět
Profilova fotka
jj, vubec se mi do jinych nechce, necham tyhle, jsou hezky a delat znova 100 vyvazku je fakt na palici, zvlast kdyz ted budu mit jinou praci
Odpovědět
Profilova fotka
pellu to je docela blby, protoze ti vzdy predem volaji jestli jsi doma nebo kdyz te nezastihnou tak volaji v kolik to maji privezt, si budes muset sehnat asi cislo na toho kuryra a pak jim zavolat
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: ja myslela ze to jde z Číny 3 týdny, tak proto ;-) Alka: no a já? já už mám jen 66 dní, fakt bych už měla začím něco dělat, navíc si jedu za týden koupit plavky... takže asi bude hladovka :-D a pak druhý den asi budu zkoušet šaty s účesem a líčením.
Odpovědět
Profilova fotka
petu no tak to nevim:-( ja tma cislo mela jelikoz jsem panelácká a jeste k tomu nam nejdou zvonky... ale u me se to vyresilo jinak.. tak treba to u nekoho nechá..to tu taky hodne holek psalo ze byly v praci a mely saty doma...
Odpovědět
Profilova fotka
mysak: mě tedy předem snad nikdo nevolala, ale je to blbý no Alka: já to právě nechala poslat na sojčák k babičce, ale právě že si myslím, že dole nejdou zvonky!!!to je v háji. Jak bych ten balíček pak naháněla?
Odpovědět
Profilova fotka
edith ty nemas co hubnout prosimte:-D:-D:-D petu no jedine pres tu spolecnost,ale sama nevim kdo to pres ten ywen nebo jak se to jmenuje- prebira..
Odpovědět
Profilova fotka
wau.. 66 to uz je malo:-) to jsou cca 2 mesice
Odpovědět
Profilova fotka
alka: no mě by to mělo přivézt TNT
Odpovědět
Profilova fotka
petu to neznam..ale zrejme to jsou cesi ne? tak jim tam zavolej, ze ti jde zasilka-tohle a tohle cislo, ale ze se nezdrzujes na adrese a nemas tam napsany tel.. a nadiktuj jim ho (az to bude v cr) myslim ze by to nemel byt problem:-)
Odpovědět
Profilova fotka
alka: jojo tohle už jsou češi, jsou to takové ty oranžovo bílé dodávky, z číny to jde přes EMS.
Odpovědět
Profilova fotka
stejne nejak neznam:-) ja znam jen ppl a dhl:-) ale tak jestli jsou to cesi tak to je v cajku:-) jéé holky ja mam jeste 142 dni.. to mi prijde uplne nekonecny.. takovy jak dalsi rok..:-/ ted jdu psat pani na oznameni..tak snad se to podari a nebudeme muset mit jiny...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: já mám do svatby 144 takže ty 143 ne? a oznámení budete tisknout znovu nebo jak?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?