Svatba v jižních Čechách

Zobraz úvodní příspěvek
Profilova fotka
Ahoj, je tady někdo, kdo plánuje svatbu jižních čechách?
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych se s hotinou chtela vejit do 30tis... za obed budeme mit cca 6000,- takze 24 za raut a piti si myslim ze by mohlo stacit.. a tvrdý asi nebudeme hradit.. ptz to bychom se nevesly ani do 100...
Odpovědět
Profilova fotka
alka: to vypadá vážně báječně ;-) :-D mě by se líbily ty šaty co má nevěsta ve svatbách 2009 Přibilovi ;-) hlavně manžovi by se líbily ;-) fakt to bude krásný, až závidim 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak to mate suprovou cenu, budete mit perfektni ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak sem dorazila od zubaře, naštěstí sem přežila ve zdraví!!!! jinak mám rýmu, včera teplotu a žaludek na vodě, doufám, že malej nic nechytí..a za necelou hodinku letím na doučko z matiky :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj pellu, jezis zubar, uz ted me boli zuby kdyz to slysim, tak at se z toho rychle dostanes :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pellu: v tomhle stavu???? :-o
Odpovědět
Profilova fotka
edith jj tak ty nevesty jsem projela vsechny:-) a me se libi ty jeji saticky na vecer(ty ruzový) ty jsou uuuuuuzasny:-) edith jéé dekuji, nevim jak se ta moje naplánovaná snobárna skloubi s westernem:-D:-D hooooooooooooooooolky tak dneska mam fakt radost!!!! prave jsem po 4mesicich konecne objevila tu moji tyrkysovou stuhu co mi dosla a nikde presne tu samou nemely.. jéé ja mam radost:-) to si koupim hned 100metrůů x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
edithn: myslíš to doučko? musím tam, v neděli mám zkoušku z matiky a angličtiny... mysak: já tady nenávidím zubaře, naštěstí chodím každý půlrok a už tak 6 let mi nic nedělal alka: já chci taky odkaz x-)
Odpovědět
Profilova fotka
no holky z ty blbý stuhy mam fakt radost..konecne to vsechno dodelam:-) petu o zubarovi mi ani nemluv:-( jdu tam pristi tyden na tu novou plombu:-(
Odpovědět
Profilova fotka
uz tu presluhuju, takze miziiim...ale jelikoz musim dneska celý den rýsovat tak tu budu asi celý podvecer až vecer...takze prozatím ahojky...
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky hoooolkyyy:-) tak jsem doma.. uff -edith tak jsem vydrzela a ted jdu z posilky, tak jdu do sebe:-) jinaaaaac mela jsme doma vyzvu nápsano" vetsi rozmery" tak si rikam supppeeer mam doma spodnici, hned to vyzkousim.. no a nebyla to spodnice.. byla to ta kaminkovacka..tak aspon neco uz dorazilo, takze asi zitra.. jinak v nuance jsem dopadla suuuuper:-) modlila jsme se at je tam ta drobounka pani, na tu jsem zvykla, je prijemna a hlavne s satama dokáže zazraky..a byla tam:-) jupííí:-) a holky uplne v pohode, rekla at je prinesu ze na ne kouknem a ze to cely poopravime a mozna i to bolerko!!! takze to tam odtahnu a budeme tvorit.. kdyz jsem se snazila z ni dostat kolik by to tak mohlo stát, tak sem z ni nakonec vydolovala ze tak cca 600 ze se to uvidi podle toho v jakym jsou stavu.. tak to je suuuper:-) jsme se bala ze si reknou tisíce :-N uff dneska je kurnik pozitivni den:-) jediny negativni je ze manza nejede na obamu ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky Alka, ja jsem s manazerkou domluvena, s vizazistkou jsem domluvena a mam i kalkulaci na svatebku i s letenkama :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
jinac zitra budu asi uklizet a premyslela jsem ze v sobotu pojedu do Prahy courat, budu mit depkarsky den :-S
Odpovědět
Profilova fotka
a s tim nuance je to super ze ti takhle pomuzou, spodnicka prijde urcite zitra
Odpovědět
ahoj holky!! alka: posli mi taky odkaz na tu vasi restauraci, prosim, at se taky pokocham:)))) mysa: vyvazky bych rozhodne nechala bily, jsou hezky a budou se hodit petu: urcite zavolej na centralu spolecnosti, muzes si s nima dohodnout cas, kdy by ti to meli dorucit, myslim, ze jde i zmenit misto doruceni, kdyby bylo nejhur. Taky jsem to tak delala, kdyz mi neco posilali z ciziny jinak holky, ja si dneska udelala radost - koupila jsem si boticky. Sice nejsou moje "vysnene", ale libily se mi jako cislo 2. ty vysnene sice vypadaly krasne, ale byly tak nepohodlne - vydrzela bych jen obrad. To tyhle jsou jak backurky!!!! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky hranata a kde si je koupila? tak to je super, boty musi byt pohodlne i kdyz se rika ze krasa boli, na tohle ohledne bot nedam :-)
Odpovědět
mysa: ja taky ne, takze jsem zvolila pohodli:-) koupila jsem je ve Spalene ulici v Praze - obchod se jmenuje Stčevíce a více, je specializovana na svatební a společenské boty... chtěla jsem s otevřenou špičkou, těch ale všeobecně moc není, ale tady jsem našla...
Odpovědět
Profilova fotka
fakt jo, tak tenhle obchod mam na seznamu jako prvni ohledne bot, ja bych chtela hlavne sirsi podpatek
Odpovědět
maji jich tak spoustu, ja jsem vybrala tyto http://www.boty-obuv.com/150-svatebni... podpatek je super, bota je krasne vyvazena, takze to vidim, ze v nich vydrzim az do pulnoci :))) jinak pani jsou tam moc hodne, budou tě obskakovat až do nevidím :-) jo a do pulky dubna mají 15 procent slevu
Odpovědět
Profilova fotka
ty jsou pekny, ja bych se ale na tomhle podpatku zabila. me se libi tyto http://www.boty-obuv.com/36-svatebni-...
Odpovědět
to se ti jen zda, je fakt malinkej a jsou skvele vycentrovany, takze se v nich fakt citim jak v balvnce :-D ty tvoje jsem tam videla, hezky se trpyti, jsou moc hezky, ale ja chtela otevrene... prece jenom v srpnu bude asi vedro :)))
Odpovědět
Profilova fotka
hoolky tak z ty kaminkovacky budu sedá.. nejak nefunguje a nebo ja jsem debil.. asi se na to posadim az bude vic casu.. dneska doma litam jak prastena:-/
Odpovědět
Profilova fotka
jj, na srpen bych si taky vybirala otevreny, me se taky moc libi, ale tyhle jsou fakt jen na den D, pak uz je nevyuziji :-S
Odpovědět
treba jo, muzes v nich chodit na plesy :)))
Odpovědět
Profilova fotka
na plesy? jsou bilý a budou videt ze jsou opravdu svatebni, by si tukaly na hlavu
Odpovědět
tak si koupis svetly saty a je to :)))
Odpovědět
Profilova fotka
kdyz ja radsi cerny nebo tmave modry :-D :-D
Odpovědět
tak to budou fakt jen na jednou :-) mysa a kdy se ti vraci pritel? jak to tedy budete stihat? kdy prstynky atd.?
Odpovědět
Profilova fotka
vraci se okolo 20, teda modlim se za to aby zase do toho neco nevlezlo, stihame vse v pohode, prstynky budem mit do 48 hodin, saty a oblek mame vybrany behem dne, fotografa mame zamluvenyho a to ostatni zaridi hotel sen :-)
Odpovědět
tak to je super :-) a co to miminko? myslim, ze si o nem mluvila ty, ne? uz vite kdy?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?